Jump to content

gmaster

Kasutajad
  • Sisu loend

    6 050
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    51

Koik gmaster postitused

  1. Ma arvan, et võiks veidi rohkem infot olla... toitumine, treening, muu koormus jne ja mis on need meetmed, mis proovitud on
  2. Pullid pildid netist

    Haah, väga head ! jätka samas vaimus!
  3. Hea video teemasse--
  4. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

    Jalkalainel jätkame: Täna toimus siis Estonia teatris jalgpalligala, kus minu meeskond sai Esiliiga A-s III koha ehk pronksi ! Mina hoolitsen siis oma meeskonnaliikmete vigastustest taastumise, sooritusvõime parandamise ja toitumise eest, niiet tegevust mul jagub ! Nüüd siis väike puhkus ja järgmisel hooajal proovime veelgi paremat tulemust, kuna kõva tiim on koos Aga vaatamata sellele põhitööle tegelen jätkuvalt väga aktiivselt ka eraklientidega - nii jõumeeste kui kontoritöötajatega!
  5. Seljavalu

    Ei takista, aga suurematel koormustel tõstab vigastuste ja ülekoormuste riski, ka teistes kehasegmentides.
  6. Ei saa aru, miks ei teki lihasmassi

    Millised need imelikud jalaharjutused on ?
  7. liigesed

    See leiti üsna juhuslikult üldist verepilti tehes, aga jah minu puhul on see pärilik. Raviks oli allopurinool ja toitumine. Ühe purgi vist sõin seda, siis proovisin toitumisega kontrolli alla saada ja õnnestus. Praegu olen aga seda toitumist vähem jälginud. Diagnoos verest uraathappe järgi.
  8. liigesed

    Julgen vastu vaielda. Endalgi diagnoositud, u 25selt.
  9. liigesed

    Podagra uuring on tehtud? Põlved võivad aeg-ajalt loksuda küll, kui meniski- ja külgsidemete probleemid on. Ühesõnaga välista süsteemsed haigused nagu artriidid ja podagrad, ja siis pöördu edasi füsiode poole. Ei tea kas sain õigesti aru, aga mis metsajooksus halba on?
  10. Kreatiin

    Mõni võib vastu vaielda http://www.jissn.com/content/10/1/36
  11. Rind, õlg, triitseps erinevatel päevadel

    Võib ka nii, ei pea KINDLASTI olema rind-triits. Olen teinud mõlemat pidi, igat moodi toimib. Leia endale ise sobivaim. Eraldi päevadel tehes see eelis, et lihas üsna värske ja võid saada suuremaid raskusi kasutada.
  12. toidulisand valk

    Naljakas on see, et tuled kehaehitajate foorumisse, et õpetada kuidas jalgratast leiutada, kuigi see on juba ammu leiutatud ja toimib. Sina tahad ehitada mingit üherattalist (taimetoitlus, LP jne), millega oskavad hästi sõita (lihast kasvatada) ainult mõned inimesed miljonitest. Selline mõttekäik siis.
  13. toidulisand valk

    Does he even lift?!
  14. Magneesium/ jalavann

    Ilmselt on tõetera sees
  15. toidulisand valk

    See nüüd ei käi automaatselt Niina kohta, aga aktiivsus ei võrdu alati teadmistega... Sinu kohta ütleks näiteks, et oled üliaktiivne. Ja arvamuste kohta on ka üks tihti kasutatav väljend..
  16. toidulisand valk

    Sarge, seleta mulle palun mispidi spirulina sojavalk on? (aa juba küsiti, aga kuulaks ikka)
  17. Treenig ja alakaalulisus

    u 120/80, paar mm siia-sinna
  18. Treenig ja alakaalulisus

    Sinu argumentatsioon on invaliidne, sest see on kosmosetopsisait ja arvestades siinseid kasutajaid siis kosmonaudid kindlasti ei haihtu statistikasse. Ilmselt on siin hulgaliselt tütarlapsi, kes topslevad rohkem kui mina Verepilt oli viimati korras, aga on plaanis uuesti teha. Enesetunne on better than ever ja raskused ka. Kosmosetoitlus pole tingimata korrelatsioonis sportlike saavutustega. Harrastan seda lihtsalt sellepärast, et tulnukad ja vabamüürlased toovad mulle mu vaigistamiseks kosmosepulbreid tulevikust.
  19. Treenig ja alakaalulisus

    Not sure if trololol or what. Ise olen 10a kasutanud ja kindlasti on siin saidil tüüpe, kes paarkümmend aastat kasutanud. Või mis see "seda pikemat perioodi" tähendas? 60 a?
  20. Kreatiin

  21. bnech press blowout

    Need on klassikalised harjutused ja võib soovitada küll.
×