Jump to content

gmaster

Kasutajad
  • Sisu loend

    6 050
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    51

Koik gmaster postitused

  1. Toidulisandid tavatoidust kätte saada

    Aga millest su numbrid pärinevad ? Need on ju umbkaudsed arvud. Milleks sulle HMB, mis toimimine on väga kaheldav? Miks süüa liha, et saada karnitiini, kui selle karnitiini tarbimine isegi 3x suuremas koguses ei muuda midagi? Eks elu on kindlasti lihtsamaks läinud, aga seda pigem vitamiinide-mineraalide osas. Sinu nimetatud lisandid pole asendamatud tulemuste osas, v.a. vbl kreatiiin. Tsitrulliin vbl ka annab mingi kosmeetilise tulemuse. Minu soovitus on, et ära mõtle ümber potsikute Elu ei keerle ümber nende, isegi trenn ei keerle ümber nende Tekitad endale üleliigset stressi ainult, mis kehvendab su tulemusi. Mida vähem arvestad kulbitäites ja kapslites, seda vähem stressi on Selline arvestus on mõistlik mõnele üksikule inimesele siin ringkonnas. Minu tagasihoidlik arvamus, mis põhineb 10a kogemusel
  2. 1) Silma on hakanud veel riisi- ja hernevalk. On ka nisuvalk, aga see peaks olema üsna madala kvaliteediga. Liha proteiinist kirjutasin siin: http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/37453-lihavalk-beef-protein/ aga ma ei oska pead anda, kust pärineb sinna lisatud BCAA 2) BCAAd tehakse jah peamiselt valgupulbrist, aga glutamiini peaks minuteada saama ka laboris sünteesida. Keegi võiks seda BCAA kohta teada. Igatahes odavaim glutamiin pidi internetilegendide järgi olema hiinlaste juustest sünteesitud... noh vähemalt pole piimast
  3. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kirp, viimane aeg hakata postitantsuga tegelema, saad ka Arnoldile... Alates 2:00 http://clips.team-andro.com/watch/5b447c35ad12a15fa026/tim-budesheim-interview-nach-dem-arnold-classic-europe-sieg-2013
  4. Kükk, mis hästi, mis halvasti? (pilt)

    Liikumisharjutustega, nagu varem öeldud, siis netis materjali üsna palju, lisaks võid otsida ka otsisõnaga hip mobility ja ankle mobility Täpsustan ka oma nägemusega asjast: kui probleem on müofastsiaalne, ehk siis lihased ja fastsia ongi reaalselt jäigad, siis võib seda mõnede nädalate või kuudega parandada, kui probleem on neuromuskulaarne - näiteks mingi lihas üle-või alakoormuse tõttu inhibeeritud, siis võib õigete meetoditega korra-paariga kükkima saada. Ehk siis lihastasakaalu mõjutamise ja lihasdüsbilansi kõrvaldamise teel.
  5. Seljavalu

    Sellepärast ma olengi väga ettevaatlik ujumise soovitamisel, kuna ei tea, mida see inimene seal teeb. Paljud lasevad kõhu lõdvaks ja koormus läheb lülisambale, niiet soovitan rohkem ujuda selili või võtta mõned ujumise tunnid Kui sul neid soovituslikke harjutusi on ainult mõned, ja kui tõstad koormust rahulikult siis ei tohiks liiale minna küll
  6. Kükk, mis hästi, mis halvasti? (pilt)

    Annavad ikka, olen paar tyypi ainult neid lihaseid mõjutades korrektselt kykkima pannud.
  7. Kükk, mis hästi, mis halvasti? (pilt)

    Nii puusa- kui hüppeliigese painduvus. Hüppeliigese painduvus võimaldab tasakaalu ettepoole kanda, et p-seli ei kukuks, puusaliigese painduvus võimaldab alaselga sirgelt hoida.
  8. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kirp mõne aasta pärast..
  9. Kreatiin

    Kaalu võetakse ikka kaloritega (kui lihaseid, siis ka jõutrenniga) juurde... Negatiivses kaloraažis võid seda kreatiini veeni ka süstida, ikka midagi ei juhtu..
  10. Pullid pildid netist

    Kassid treenimas uueks kategooriaks: cat physique
  11. Pullid pildid netist

    Minu meelest väga (Jari) "Pull" (Mentula)
  12. Ragisevad liigesed

    Kindlasti aitamist vast lubada ei saa, aga proovida tasuks nii glükoosamiini kui MSMi
  13. Ragisevad liigesed

    super tony, ise ma sellist eepost kirja poleks viitsinud panna
  14. Ragisevad liigesed

    Verepilt on ka tehtud?
  15. Ragisevad liigesed

    Tõenäoliselt oled hüppeliigest vigastanud ja pindluu ei pruugi päris oma kohal olla. Ega muud ei oskagi soovitada kui et füsio juurde ja ükshaaval hakata üle vaatama.
  16. Pullid pildid netist

    Sama vana most "muscular" BB superstar band
  17. seljavalu

    Tõenäoliselt jah asendis teema. Ka istudes peab kerelihaseid pingutama, ja seistes alaselja asendit jälgima.
  18. Palun abi.

    Kindlasti võib personaaltreeneriga treenides säästa aega (ja seeläbi ka raha), niiet see on igal juhul hea investeering!
  19. Mike Jenkins 1982 - 2013

    PIP - Pose in peace
  20. Pullid pildid netist

    Who let the f-in freaks out? http://www.liveleak.com/view?i=ed4_1385744310
  21. Lefty blogi

    Ega see videos olnud tüüp midagi valesti ei öelnud, igaüks peab lihtsalt nüüd enda jaoks läbi sünteesima selle jutu. Põlve jaoks on alati turvalisem, kui kaasatud on nii hamsid kui reie esiosa ja loomulikult peab ka reie tagaosa eraldi tugev olema. Trepist alla käimine ja kaugushüpped, tõkked on ka kahjulikud Biceps shotti vaadake mu displeipildilt.
  22. Lefty blogi

    Sul on täitsa õiged teooriad, spina bifida võib vabalt jalgade tööd mõjutada, nii otseselt kui kaudselt. Jalgpall soodustab ise ka luuümbrise põletikku, tihti on selle ala harrastajatel sääre välimised lihased äärmiselt pinges, isegi kui seda tehakse hobi korras. Mis puutub õlga, siis seda nägemata ei oska midagi öelda, aga võib-olla mingi ebastabiilsus või mingi muu eripära, mis kindlasti vajaks veidi täpsemat lähenemist kui niisama "võimlemine".
  23. Vaatasin mingit videot nende kohta.. nende treenerid on läbinud lausa 2-nädalase koolituse ja teinud eksami "Jõusaalis ega mingil muul spordialal pole võimalik tugevdada lihaseid, mis hoiavad kinni lülisammast" Aga eks vaadake ise.. kui mitte muud, siis ilusat treenerit https://www.facebook.com/photo.php?v=599154373454717
  24. Foam roll ja magneesiumivann. Ideepoolest võiks isegi veretesti teha (näiteks treeningjärgsel päeval), sealt võib vahest huvitavaid asju välja tulla. Seda siis soovitavalt spordiarsti juures, kes seda pilti täpsemalt kommenteerida oskaks. Täitsa huvitav oleks sellist uurida... et kas rohkem on mõjutatud painutajad või sirutajad, kas on mingeid neuroloogilisi sümptomeid, kas on rohkem ühel kehapoolel või mõlemal. Eks variante on igasuguseid, alates mingist compartment sündroomist kuni seljajamadeni välja...
×