Jump to content

gmaster

Kasutajad
  • Sisu loend

    6 050
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    51

Koik gmaster postitused

  1. Pullid pildid netist

    11. käsk: püsi anaboolsena
  2. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

    Tartu seljavalutajad, osalege uuringus - aitate füsioterapeuti ja saate ka ise oma selja suhtes targemaks (edastan Tartu füsioterapeudi Timo Müüri kuulutuse): "Inimesed, keda mul uuringusse oleks vaja on: *mees 20-40 a *krooniline mitte-spetsiifiline alaseljavalu kestusega >3 kuud (diagnoos soovitatavalt kinnitatud perearsti poolt) *neuroloogiliste ja traumaatiliste haiguste puudumine *skolioos < 10 kraadi *ortopeediliste haiguste puudumine, mis ei võimaldaks uuringus olevat testi teostada. Uuring sisaldab toengpõlvituses vastaskäe vastasjala sirutust (bird-dog). *Uuring on ühekordne, kestab ligikaudu 1 tund. Peale uuringutulemuste analüüsimist saadan osalejatele infot selle kohta, kuidas nad kasutavad oma süvalihaseid, kuidas on nende lihasväsimus võrreldes teistega jne. Kontaktandmed: timo.myyr@hotmail.com"
  3. Pullid pildid netist

    Haige huumor ikka mõnel (@ eelmine) Mida soovitakse, kui öeldakse "vesi naha vahele"..
  4. See seljamasin ülevalt tõmbamisega ja rinnamasin on tõesti supermõnusad! Proovisin seda lõuatõmbe simuleerimise masinat peale lõuatõmmet, tegin 3 seeriat väikese raskuse ja aeglase tehnikaga ja lailihas andis isegi järgmine tunda - seda juhtub mul harva (jah sest mul on see lihas nii väike) Rinnamasinal oli pinge pidevalt lihasel peal ja liikumine oli ka väga loomulik, aeglaselt surudes ei vaja see ka väga suurt raskust. Traktorit ja rinnale lendamist ei näinudki, pean vist silmad lahti tegema. Täitsa ootan juba järgmist trenni, proovin ülejäänud masinad ka ära. Sain aru, et sina valisid need masinad ? Kiidan!
  5. Arsti sõnul lihasfastsia vigastus! Andke palun nõu

    Üldiselt esmase põletikureaktsiooni saab keha ikkagi nädala-paariga kontrolli alla.
  6. Arsti sõnul lihasfastsia vigastus! Andke palun nõu

    Ei saa nüüd päris täpselt aru, mida selle lausega mõtlesid - olen ka praktiliselt rebenenud lihasfastsiaga tegelenud. Oli tõesti muna üleval ilma valuta. Äkki on ka sinul see? Kaasa arvatud sa ise? Ma ise pean end muidu rohkem praktikuks, aga selleks peab ka teooriaga kursis olema. Vaat kus ähvardab Ma ei saa lubada kõigist hädadest terveks tegemist, ma olen füsioterapeut, mitte maag Valu tõesti sel puhul tingimata ei teki, tihti see ka aegamööda süveneb teatud piirini. Kui hullemaks lasta ei taha siis ära neid lihaseid väga tugevalt koorma.
  7. Arsti sõnul lihasfastsia vigastus! Andke palun nõu

    Krõksumine pole küll kummagi epikondüliidi sümptom. Ja lihasfastsia vigastus on lihasfastia vigastus, seda pole võimalik epikondüliidiga segamini ajada - viimane on valu ja põletik lihaste kinnituskohas, fastsia aga ümbritseb tervet lihast. Tõesti, lihasfastsia vigastusel "rullib" ta end üles. Seda fastsiat oma algsesse seisundisse naljalt ilma lahti lõikamata tagasi ei saa, küll aga on fastsiatehnikad, mis seda seisukorda leevendavad. Jah, see mügarik võib suuremaks minna küll, kui fastsia veelgi eemaldub (nagu viineri ümbert kilepakend) Üldiselt see fastsiateema maailmalõpp pole. Soovitaksin kompressiooni treeningu ajal sinna piirkonda. Häirima hakkab see väga suurel koormusel või näiteks mingil käelisel tööl. Loodan et oli abi. Kui veel küsimusi siis küsi, äkki oskan vastata.
  8. Rasvapõletus

    šeik 70-85g valku? Kuhu jäävad vitamiinid, mineraalid? (mitte kapslist vaid päristoidust)
  9. Rasvapõletus

    Täpsusta söögikoguseid (ka sheigi sisu)
  10. Seljaprobleemid

    Aga muidugi, tule läbi.
  11. Ma päris hästi aru ei saanud vbl, aga kehal on ka selline asi, et mida kauem on mingis kehakaalus/rasvaprotsendis olnud, seda kauem tahab selles asendis püsida/tagasi pürgida. Ehk keha peab uue seisundiga harjuma. Ja näljatunnet korrigeeritakse ikkagi toitumisega.. võid ju ka mingeid kalorivaeseid asju süüa, rohkem salatit toidu kõrvale nt.
  12. CXWorx + rasedus?

    Ma arvan et kuskil poole peal võiks cxworxi juba ära jätta. Mõnes kohas on vesivõimlemise trennid, need on suht head. Revalis näiteks annab seda füsioterapeut, minu kursaõde, kes kindlasti oskaks sul silma peal hoida
  13. CXWorx + rasedus?

    Ma ei kujuta küll ette et keegi viimastel raseduskuudel cxworxi teeks seal võib olla pulss tõesti combatist madalam, aga kere saab ikka väga kõvat vatti - siis kui ma proovisin, oli "soojenduseks" 8 minutit staatilisi kereharjutusi jutti. Kui ikka kõht ees siis naljalt planku ei tee
  14. Algaja

    Eat big to get big
  15. Algaja

    arch, tee oma e-book ära
  16. Algaja

    Kui alles alustad jooksmisega, siis pole pulberdamisel mingit mõtet. 3 korda päevas on täiesti piisav hulk söögikordi. Olen proovinud nii 5-6 kui 3 söögikorda, ja tulemused olid viimasega paremad. Just seepärast, et ei veetnud poolt käeva köögis ja teist päeva stressates, kas ikka tuleb õige ajavahe söögikordadel. Prioriteedid paika. Arvuta välja, mis sul vaja on ja jaga see 3 korra vahel ära ja alusta mõtestatud treenimist.
  17. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    kirp, sinu eesmärk ?
  18. Pullid pildid netist

    who does that?
  19. Antidepressandid ja kehakaal

    Jooga harrastamine on uuringutes väga üllatavaid toimeid omanud, sh vajatavate ravimite hulga vähendamine, ehk tasub proovida.
  20. Toidulisandid internetist

    Esimene on sojavalk ei tea mis hulgal ja mida vähemtundum on firma, seda väiksem tõenäosus on, et etikett paika peab. Halvemal juhul polegi valgupulbris valku. Ehk siis saad täpselt nii palju kui maksad.
  21. Toidulisandid internetist

    Pigem ikka on, Bastard et al võivad sind sel teemal surnuks rääkida.
  22. Toidulisandid internetist

    http://www.ergo-log.com/onionsandrogenic.html http://ergo-log.com/onion-extract-boosts-testosterone-level-too.html http://www.ergo-log.com/onion-juice-helps-boost-rats-testosterone-pro-sexual-effect.html The juice boosted the animals’ testosterone concentration. The optimal dose was 1 ml per day. The human equivalent of this dose would be about 0.64 ml per kg bodyweight per day. (85kg mees 55ml mahla) Selle kätte saamiseks peaks vist päris päris mitu sibulit sööma. Eks mahla lihtsam juua, muud vahet vast pole.
  23. Kaalust alla

    22
  24. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

    Tegelikult on kaks varianti: sirge kuvar silmade kõrgusel või nurga all kuvar veidi allpool, niiet vaatad kuvarisse ülevalt alla, veidi nagu lkv pildil, väga hea on selleks kasutada dokki (see on muidugi väga kole ja kobakas, on palju paremaid):
  25. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

    Kuidas käte kõrgus oli? Kahtlustan, et tööpind oli äkki liiga kõrge. Ise töötasin seistes u. aasta. Mis puutub ühe jala eelistamisse toetamisel.. ideaalis võiks seda muidugi mitte teha - aga samas vaata, kuidas inimesed istudes on - tihti just üks jalg üle teise, keharaskus paremal puusal ja küünarnukil, ülaseljast kalle vasakule, tihti parem õlg kõrgemal. Mina ütleks, et selline asend on palju hullem kui seistes ühele jalale toetumine.
×