Jump to content

LiKe12

Kasutajad
  • Sisu loend

    23
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

-2 Tropp

LiKe12

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 06.09.1989

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Mida arvate Nutridata toitumispäevikust?

    Aga ma olengi ju seda teinud... Iseasi, kas need lähevad sinu tõekspidamistega kooskõlla või ei...
  2. Mida arvate Nutridata toitumispäevikust?

    Aga kust ma siis oma teadmised ammutama peaksin?Ainult Sinu jutust? Ei ma ei tea, kas nende tervis on korrast ära või mitte, aga tean et mäki toidust see ka ei tule....
  3. Mida arvate Nutridata toitumispäevikust?

    Ei pmst on Sul õigus jah, et need "teadmised" mis ma välja tõin põhinevad a la sellel, et mingi tüüp kuskil ütles. Kuna mul endal toitumisspetsi haridust ei ole, siis sellegipoolest usun endast targemaid, kes asjast rohkem jagavad ja teavad. Usun, et mul on väga palju toitumise kohta veel õppida aga sama näen ka Sinu puhul. Sul võib musklis keha olla, aga kui Sind hakkavad teised terviseprobleemid kimbutama, siis ei ole need musklid ju ka midagi väärt!? Ja nagu seesamune naisterahvas ülevalpool kasvatas endale sellised musklid jätsi ja friikatega - suht karm mis tal ju sees toimuda võib, kuigi väljastpoolt on kena!? No minu 2-palli teadmised on näiteks nendelt saitidelt pärit: Transrasvad http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/15246-head-rasvad-halvad-rasvad/ E 621 http://mahesammud.wordpress.com/2011/03/06/naatriumglutamaat-ehk-e621-ehk-msg/ ( tekitab närvisüsteemi talitlushäireid ja aju närvirakkude kahjustusi) Insuliin http://www.nutritiopedia.com/2012/02/are-carbs-evil-heres-one-way-of-looking-at-it/
  4. Mida arvate Nutridata toitumispäevikust?

    Näiteks tavapärastel põhjustel... et: 1) paljud saiakesed, koogikesed sisaldavad halbu ühendeid - küllastamata rasvu, transrasvu, E-aineid. Nende tarbimise mittepiiramine ladestab kergemini rasva, ummistab artereid, koormab maksa, soodustavad haiguste teket (vähk, rasvumine, halva kolesterooli suurenemine, siseorganite rasvumine). Isegi inimesel, kellel on kiire ainevahetus ja väliselt ei ole nö pekki näha, siis sisemus võib hoopis teist keelt rääkida.. 2) koogikestes ja kommides ei ole piisavalt mineraale, vitamiine - tulemusena tekib toitainetest puudus.. 3) Suurte suhkrukoguste tarbimine pidavat sõluvust tekitama - a la mida rohkem saad seda rohkem tahad. Kahjustab hambaid ja nüristab mälu pealekauba. 4) Väikesel kogusel magusal on suur energiahulk võrreldes tervislikuma toiduga nagu juurvili, puuvili. Peale energiahulga on nendes toitudes ka rohkelt süsivesikuid, mis aktiveerivad suuresti insuliini tootmist ja see suurendab omakorda tühja kõhu tunnet. 5) Väikestel lastel söövitavad krõpsud ja magus hambaid! Kasv jääb kinni... Eriti rohkem ei oska diskuteerida, kuid põhitõdesid tean..
  5. Mida arvate Nutridata toitumispäevikust?

    Las ma algul saan oma soovitud keha oma praeguste toitumisnõuannete järgi, peale seda võin Sinu soovituste järgi eksperimenti teha No kes ei tahaks päevas endale karbi jätsi lubada ja ainult Geishat või magusaid saiu süüa (no minul poleks midagi selle vastu, kui vorm säiliks, arterid ei ummistuks ja tsellu ei tekiks)... millegipärast ei tundu see loogiline tõesti...
  6. Sire sai

    Tead ma usun, et väga suur roll mängib selles, kust osta. Ntx minul on Sire sai väga kaua laual seisnud, üle kuupäeva, ja ei hallitanud. Kui seda on enne halbades tingimustes ladustatud, siis rikneb ka kiiremini. Näiteks mina olen loobunud ostmast Maxima mune No viska pool pakki ära, sest lihtsalt kopitand maitse juures Tükiks ajaks oli muna isu kadunud...
  7. Sire sai

    No päts maksab ikka 1,49EUR... Suht kirves
  8. Mida arvate Nutridata toitumispäevikust?

    Mnjah, õige tähelepanek! Vabandan! Tahtsin öelda, et selline ninn-nänn "magus" ja "tehislikud" tooted just soodustab rasvade ladestumist ja kindlasti ei tuleks nende abil enda süskareid täis süüa...
  9. Sire sai

    Hoia külmkapis
  10. Kohupiim enne trenni

    Normaalselt?
  11. Kohupiim enne trenni

    Kassia ehk üks kaneelisortidest, millel on on tugevam maitse, kui tseiloni (rohkem tuntud) kaneelil... Väga hea teada, tänud! Tseilon pidi muidu väärtuslikum olema kui kassia, aga kõik väärtuslik ei ole alati maitsev ...
  12. Sire sai

    No jah, maitse paljudele ei istu. Minul viib keele alla, kui törts merevaiku ja tomati-kurgiviil soolaga peal, tuleb ülihea! Komponente leidub poes ju palju, millega varieerida, ega kõike "toorelt" kõlbagi süüa
  13. Kohupiim enne trenni

    Söön tavaliselt kassiaga, väga hea tuleb:)
  14. Mida arvate Nutridata toitumispäevikust?

    Archangel: Aga päris kummaline on ju soovitada menüüsse jätta kummikarud ja magus sokolaad, kuid eesmärk on rasvapõletus. Toituda võiks tervislikumalt, siis kaob ka kummikarude isu (nendes ju palju transrasvu ka, tekitab ohtralt tsellut ntx ) ja üleliigne rasv kehalt. Pealegi ei ole neis kasulikke aineid. See-eest miks peaks head süskarid ja rasvad üldse kuhugi ladestuma, kui toitumine on ok!? Ega ma mingi ekspert pole, aga vähemalt olen nii aru saanud...
×