Jump to content

Leegi-H

Kasutajad
  • Sisu loend

    204
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

5 Neutraalne

Leegi-H

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 26.09.1987

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://leegilausujad.varju.org/

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Pullid pildid netist

    Head uut aastat!
  2. Puukentsefaliit

    Mul emal on puukentsefaliit diagnoositud ja tema toitumine ei võinud samal ajal kuidagi ketoosi viia. Aga sümptomid olid tal pidev väsimus ja seletamatud valud. Midagi võis veel olla aga need olid põhilised. ses mõttes võib ju segi ajada küll aga siis tekib küsmus, et kuidas üldse puukentsefaliiti diagnoositakse?
  3. Maksutagastus

    Koerte varjupaika...
  4. Maksutagastus

    Huvi pärast, mida õppisid?
  5. 6-1x0+2/2= ?

    Ma korra sattusin sel teemal eri riikide inimestega vaidlema. Nähtavasti paljudes läänemaailma koolides ei vaevutud "rasket viisi" (tehetejärjekord) pähe taguma ja tehti tehted lihtsamaks: kõik jagamise ja korrutamise tehted pandi õpilaste jaoks sulgudesse, et oleks vaja ainult see meelde jätta, et sulgudes tuleb ennem teha. Võtad sulud ära ja ongi jama. Proovi panna sama tehe FB-s koos sulgudega ja vähesed vastavad valesti.
  6. Maksutagastus

    Tulumaksutagastus tuli täna ära ja läks ilusti fitshopi arvele edasi. Kes millele kulutab?
  7. ma nüüd kujutan ette väga korralikus vormis kulturiste grimmiga ja kurja näoga kuidas nad puusahööritajaid inspekteerivad ja pead raputavad, et mis kuramuse rasva% see olgu ja nii sa küll lae all posti küljes ei riüpu kui korralikku lihastrenni ei tee
  8. Erythritol?

    Kas keegi teab, kust seda Eestis ja mis nimega saada võiks?
  9. Jõusaalide arvustused

    Tulbi reklaamib täna facebookis, et neil on uus interjöör. Keegi teab täpsemalt?
  10. Vend Vähk Peab liikuma!

    Teema jätkuks: http://eestielu.delfi.ee/eesti/raplamaa/marjamaa/haridus/suusatunnid-teevad-muret-nii-lastevanematele-kui-opetajatele.d?id=65598498
  11. Tööpakkumine kodus töötamiseks!

    Leiab ka muud tööd. Murra välja ringist! (ei saa tööd sest pole kogemust, pole kogemust sest ei saa tööd, sest ei ole kogemust, sest ei saa tööd, sest...)
  12. Bodybuilding Artworks

    See viimane pilt tekitas natuke huvi, et kas keegi oskab leida pilte kunstipärastest treeningvahenditest?
  13. Pullid pildid netist

    Tänapäeval jõusaalis.
  14. Tööpakkumine kodus töötamiseks!

    Selle rea peale Käivad mul kohe ohukellad. Ma ei usuks.
×