Jump to content

RiinaSolo

Kasutajad
  • Sisu loend

    175
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    7

Koik RiinaSolo postitused

  1. Ott Kiivikas - 1 Rain Kuusnõmm - 6 Raigo Kuusnõmm - 3 Janar Rückenberg - 1
  2. Ma saan täiesti aru sellest olukorrast, kust pidu kainena oma jokkis sõprade seas tundub igav. Minu puhul on tihti mureks ka see, et ma suudan veel enne neid ära väsida (on juhtunud ka nii, et magama jäänudki keset pidu) ja nendega edasi linna ei jõuagi. Mingit maagilist lahendust ei olegi siinkohal. Mina piirdun kahe väikse õlle-siidri või kahe pokaali veiniga ja edasi läheb käiku tavaliselt mullivesi ja espresso (linna jõudes). Selliseid pidusid üritan ka max kord kahe nädala peale teha. Kui sa tahaksid end nö natuke petta, siis teegi üks viin + sidrunimahl kokteil aga lisa sinna palju jääd. Lahjendab su kokteili ära ja samas jätkub jooki nö pikemaks ajaks. Teine variant oleks soovidata siis juba seda A Le Coqi Extra õlut vähendatud kalorsusega....aga mingit imet muidugi ei juhtu. Sellise sagedase pummeldamisega teed sa oma toitumise/trenniga "üks samm edasi, kaks sammu tagasi" arengu minu arust.
  3. Mitu muret

    Tõsta kaloraaži mõneks ajaks ja kindlasti too juurde häid rasvu - kalamaksaõli, avokaado, chia seemned jne. Tavaliselt (ja ka endal) kaasneb ülekoormusega pigem vaheveritsus, päevad jäävad pigem ära liiga suurest-järsust kaalulangusest. Aastaid tagasi pärast mandlite eemaldamist kukkus ka kaal 2 nädalaga pea 6kg ja siis läks mul kaks kuud, et uuesti organismi õigesti tööle saada. Kusjuures seda puhtalt kaalu tõusu ja just rasvarohkema toiduga. Kindlasti ära jäta asja nii, kui midagi ei muutu, nõua-nõua ja veelkord nõua arstidelt uuringuid!
  4. Ma olin millegipärast täiest kindel, et Kaisa on selline aastaid jõusaalis elanud tüdruk....aga vau! Lihtsalt sõnatu!!!
  5. Metsik galerii....väga hea nurga alt pildid...... Ta jagas ka paberlipikuid, kus oli peal ka telefoni jaoks mõeldud QR kood, sellega ka ei midagi.....ei ava.
  6. Banaanipannkoogid ;)

    Kui võistlus läbi siis katsetan ka kindlasti, tõenäoliselt on ka hea lisada sinna kaerakliisid, kiudained saab ka juurde pisut
  7. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Oi nüüd tahaks küll tulla ja puhkus on mul ka võetud töölt just sobivalt 13-20. juuli. Kas kuhugi tuleb veel laagri kohta infot? Hind jne?
  8. Eelarvamused on üks kole asi gmaster, sama hästi võiks arvata, et kõik jõusaalis treenivad mehed teeks kohe mortal combati draakoni endale õlale!
  9. Ega jah, ma ka mõtlesin, et tulen, aga tööandja kolm vaba nädalavahetust ühe kuu jooksul küll väga heaks ei kiida kahjuks. Oleks kindlasti mulle kui algajale hea kogemus olnud, aga jah, mõnikord tuleb valida
  10. Omega 3 kapslite asemel

    Chia seemnetes on ka omega3 ja omega6 vahekord 3:2, pole just kõige parem, aga sobib ka asenduseks. Aga muidu jah, Lina-, tudra- ja kanepiseemned ning -õlid, samuti rasvane kala on head omega3 allikad. Õlid muidugi külmpressitud ja rafineerimata, linaseemne õlil ei tohiks mitte mingil juhul mõrkjat maitset ole - riknenud!
  11. Kaalul on rohkem kui elu - uus idee

    noh toon ühe näite mida mulle kurdeti: poes polnud kalkuni sinki, ma nüüd ei tea, mis saab, mul pole hommikuks kalkuni sinki. *paanika*. Kava tellinud inimene isegi ei vaevu vaatama-uurima-mõtlema, millega ta seda kalkunisinki asendada võiks, mis võiks sobida nii kcal kui ka valkude, süskarite jne puhul. Nii juhtubki see, et kavasid ei jälgita, sest nad on liiga "üheülbalised" või igavad(või mis iganes sarnast). Saab ju väga hästi vaadata palju pakutud toit kcal/valke/rasvu/süsivesikuid jne 100gr kohta sisaldab ja siis vaadata asemele midagi sobivat, rikastada oma menüüd. Tavaliselt tuuakse ju toitumiskava puhul kolm, healjuhul neli erinevat varianti mida kombineerida, tegelikult on neid aga väga palju rohkem ja menüü võiks seega olla palju rikkam. See on ju igati mõistetav, et kava koostaja ei hakka kogu listi alternatiivsetest toiduainetest välja kirjutama. Vot selline kokkupuude on siis nüüd minul igaljuhul hiljuti olnud....miks ei pöörduta kava koostaja poole on juba teine küsimus.
  12. Kaalul on rohkem kui elu - uus idee

    Saates oli tõesti vähemalt kaks inimest, kes tegelikult väga ei soovinudki kaalust alla võtta. Jah, meil on trend olla sale ja kaalu langetada, kuid väga paljud paksukesed näevadki seda vaid trendina. Siin võiks süüdistada nii nende laiskust kui ka mugavust, kuid ma arvan, et nr 1 asi on kinni nende mõtlemises. Endalgi selliseid tuttavaid, kes muud ei tee, kui hädaldavad kaalu üle ja neil oleks tõesti vaja seda langetada, kuid samas kelle elumotoks on a la " elad vaid ühte elu, naudi seda". Samuti arvatakse, et kui tellitakse treening-toitumiskava, siis see sisaldab ka nende eest mõtlemist ja treenimist. Oma lähedase sugulasega just puutusin kokku sel teemal - tuli kurtma, et tellitud menüü nii ühekülgne...ullike ei teadnud, et ta peab ise otsima samas toitaineväärtuses alternatiive kui pakutud variantidest kopp ees. Kui ma siis seda talle ütlesin, oli vastuseks: "Issand kui nõme, see on ju nii keeruline!" Tõesti, mõne jaoks on ka iseseisvalt mõtlemine ja planeerimine keeruline...raske ju lugenda pakendilt infot. Ja teine mõte seoses sellega, et siin pakuti teha saadet, kuidas liig-peenikesed kosuvad. Sellel on üks väga suur probleem - nimelt võivad sinna kandideerida ka inimesed, kellel pigem on jällegi asi psüühikas kinni ja mitte niivõrd kiires ainevahetuses jne. Kapibuliimikuid ja -anorektikuid on ju tohutult tegelikult, selliste psüühiliselt haprate inimestega telesaate tegemine poleks just kõige õigem.
  13. Jooksmine Tartus

    Tähtvere linnaosa üldiselt - alustad Vikerkaare tänaval sealt jooksed parki, edasi Emajõe äärde kuni Anne kanalini ja selle ümber. Tähtvere tänavad väga rahulikud, autosid vähe, jooksmiseks väga super piirkond.
  14. Kõrge pulss

    Jep, liitun jällegi kurtjatega! Ise ka tantsinud viimased 17. aastat, ei saa öelda, et võhma vähe oleks, aga joostes läheb pulss ikka väga kergesti üles. Natuke on asi nüüd paranenud (aastaga), kuid päris soovitatavale tasemele pole ikkagi saanud seda. Kahtlustan, et mul ongi lihtsalt keskmisest kõrgem pulss. Loodan sünnipäevaks Vomaxi kinkekaarti saada, et siis kindlalt teada, mis-kuidas on
  15. Sooviks alandada rasvaprotsenti

    Kõige õigem oleks tellida toitumiskava, hakata sööma päris toitu ja shake pulbrist pärast trenni. Hetkel ma kahtlen kas sa üldse oma BAVi kättegi saad. Korralik puder hommikul, tükk liha salatiga lõunaks ja õhtuks kodujuustusalat, vahele puuvilja- pähklit - umbes midagi sellist võiks su menüü olla.
  16. Ojee, super, super, super! Õnnitlused Eglele ja treenerile ka muidugi! Super saavutus!
  17. Külmetus ja trenn

    Ärge nüüd jumala eest väga tõsiselt mu juttu võtke aga mina arvan, et suurem osa meie haigusi on tekitatud meie peas. Nö kui vähekenegi haiglasem olla, siis mõtleme end haigeks-haigemaks. Seepärast olen mina küll 37.0 palavikuga veel julgelt trenni läinud. Minu puhul on kord nii, et kui ignoreerin algusstaadiumis haigust ja ei lase tal nö endale ligi (pähe) tulla, siis ei jää ka haigeks. Nii pea kui mõtlen, et "oi oi, oleks vist targem ikka pikali visata", siis võin kindel olla, et kolmepäevane pikutamine garanteeritud. Väga palju on siiski meie peas ja mõtlemises kinni. Muidugi, kui tunnen juba, et pikutamine on vältimatu ja palavik ka suurem, enesetunne kehvem, siis ei vea ennast trenni...aga piiripealse oleku korral võib mind siiski enamuse kordadest trennis leida. Ja no nohu on mul 24/7, ei loe seda haiguseks
  18. Maksutagastus

    Õppisin kirjandust ja kultuuriteadusi, olen hetkel ka magistris sees ja teoorias peaks edasi õppima maailmakirjandust, kuid võtsin akadeemilise, et tööd teha. Selle aja jooksul selgus ka see, et varem õpitu on suurepärane silmaringi laiendaja ja erudeerituse parandaja...kuid pole päris see, millega ma hallipäiseks muutumiseni tegeleda tahaks.
  19. Maksutagastus

    Lähen õppima märtsist toitumisnõustajaks, tasuline õpe...kõik säästud jäävad sinna. Baka sain riigieelarvel tehtud...ametialast tööd ei saa, nüüd loodan siis natuke edukam olla Aga eks ka Fitshopi tiksub kindlasti midagi, esimesed võistlused ikkagi tulemas.
  20. Lihtsad ja head koogikesed/batoonid

    Seepärast mainisingi kohe alguses ära selle, et ma lisaks suhkurt väga ei paneks, kui kasutada juba eelnevalt magusat kohupiima ja seda toorjuustudesserti. Natuke sõnastasin halvasti, oleks pidanud selle mainima kohe siis, kui magusa kohupiima kasutamise kohta kirjutasin. Lisasin ise küll u 30g viinamarjasuhkurt, aga oleks võinud ka täiesti lisamata jätta!
  21. Lihtsad ja head koogikesed/batoonid

    Kui siin juba retseptide jagamiseks läks ... Kuna ise väga suur jahu-suhkru sõber pole (õigemini mu kehale nad ei meeldi), siis sai külalistele pakutud järgnevat küpsetist, mis ka väheke sportlikumale -tervislikumale inimesele koogiks kõlbab: http://www.farmi.ee/retseptid/retseptid-kodujuustust/9165 Mul oli kohupiimaks lahja vanillikohupiim, mistõttu suhkurt panin väga vähe- saputasin natuke viinamarjasuhkurt peale. Jahuga oli ka selline lugu, et kuna taigen tundus üsna paks juba iseenesest, siis panin 1spl rukkijagu ja pool lusikat nisujahu. Toorjuustu asemel läks hetkel Rimis soodukaga olev banaani toorjuustumaius. Et maitsed üle ei peksaks panin ka vähem sidrunit-sidrunikoort. Külalised sõid ka hea isuga ja kiitsid, polegi alati vaja biskviidist, kreemist ja võist tehtud kooke, on ka teisi võimalusi
  22. Abi toitumisel/ kaalust juurde

    Ma arvan ka, et see "pole võimalik süüa" on üks natuke jura vabandus. Enda teine pool on samasugune - kui ma temaga koos ei ärka, siis on tema hommikusöögiks kohv ja heal juhul kohuke, vabanduseks see, et hommikul pole isu. Kui ärkame koos ja ma teen valmis pudru või omletti, siis küll läheb ilusasti alla ja tehakse võibolla veel võileib kõrvalegi. Asi on viitsimises ja natuke ka sundimises! Teine asi on keset tööpäeva vabandus, et ei saa süüa - no saab küll! Ise töötan 11h kaubanduskeskuses, kus mul pole isegi võimalik pausi ajaks klientide silme alt ära kaduda. Sööd samas nö leti all, ebamugav ja puha, aga söön ikkagi! Võimalusel sokutan kõrval oleva jäätisekohviku külmikusse hoiule oma keefri ja teen valgusheike või lähen ostan poest väikse kodujuustu-kohupiima, mida ühe korraga oleks võimalik ära süüa. Pane lõunasöögile heaga juurde liha ja vähem nö jahukastet jne, keeda muna kaasa, pane ube toidule juurde, söö pähkleid jne. Mulle meeldis ka see vabandus, et "pole võimalik süüa" aga no on ikka küll kui väga tahta!
  23. Ma siis osaleks ka Riina Solomonova - Bikini Fitness algajad - TÜ ASK
  24. Jõusaali tolad...

    Mina ei saa aru kahest asjast: 1.Raskuste viskamine/loopimine - tehakse oma seeria ära ja siis lastakse raskusel suure mürtsuga kukkuda. See ei ole ju isegi lihastele-liigestele kuidagi hea .. 2. Kapuuts peas treenimine - kui sa just tõesti mõni kuulsus pole, siis miks..? Kang turjal kükke jne tehes veel võib-olla..aga muidu, lihtsalt ei saa aru.
  25. Bodybuilding Artworks

    Ei teagi, kas inimene on lihtsalt loll aga järjekindel või on lihtsalt üks halb kokkusattumus. Tegu pole siiski kunstifoorumi ega lehega, jääks professioonalseks! Tänud!
×