Jump to content

Markus250

Kasutajad
  • Sisu loend

    86
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Markus250

  • Tase
    Värske olija
  1. Vin Diesel - steroidid või puhas?

    phh steroidid?mix nii arvad? vaatasin kes too jorss on siis mingi naiste lemmik kondikarla pigem, mingi eriline musclimees ta küll ju pole.ei teadnudgi sellist. parimad näitlejad on peter ja david paul ja arnold -vot need on näitlejad!
  2. ainevahetus kiiremaks

    no kuulge ärge olge naeruväärsed!ühepaki sööd head valku ja sa saad aru et on parem.no seda whey kolme olen isegi 4,5kilo vist oli ää söönd ja ka herat mõned viiesed kotid.no ma ei saa küll nii aru.mis tahes iganes kõva valk ka ei olex ta võib hea olla ja odavamast mõjuvam kuid ühekoti söömisega küll ausalt öeldes mingit paremat tulemust ei ole võimalik näha. see on ju üx osa päevasest toidust ega sa aind seda söö ja valgu head tulemust võid siis näha kui aasta või vähemalt pool oled ühte toodet kõvasti tarbind. mõtle ise kui see valk kasvõi olex 100% ja imendux ka 100% (mida pole üxki valk) ja su kaalule sellest valgust kilogi juurde tulex no seda ei ole ju tegelt märgata see kilone mass jaotub üle keha laiali ja mis tulemust sa sellest väixest valgu koti söömisest küll näed? heal juhul 200 grammi tuleb sul sellest ühest kotist juurde puhast massi ja see olex ka üli kõva ju tegelt-sööd neid pikemat aega vaat kus mass tuleb! a sul tuli siis 200g massi juurde ja saad aru et hea valk on vä? olen näind jah et paljud noored kes jõusaali alles tulevad mõtlevad et söövad koti valku ja et aitab sitax irw seda peab jah paraku aastaid sööma ja suurtes kogustes et tulemust näha
  3. ainevahetus kiiremaks

    on veel tribulus näit. kottide seisukohast isegi töötab aga kuidagi lihasele eriti mõju ei avalda. ei team is värk sellega on.-punamütsikesetext. punamütsike on vist kottidega naine. ja kuidas se puna sellest kvaliteetvalgust mis sa ära sõid tõesti aru said et ta kõva mõjuga on?kui selle ühe vaäixepakiskese sööd siis ei saa ju sittagi aru! söö neid pakke ikka kilodega vb siis saad aru .kindlasti on see kvaliteet valgupakk sul alla kilone ja kui see sul ülekeha laiali jaotud siis ju ei ole midagi aru saada selle toimest kui oled seda aasta või mitu tabind siis võid seda kiita ma saan aru
  4. ainevahetus kiiremaks

    kas punamütsike on naine???
  5. help

    testo taset pidi ka raske kurnav füüsiline töö langetama sama võib ka raskest trennist oodata kui ära ei taasta magamise ja söömisega.kui taastad siis ehk tõuseb hoopis a proovi neid androstenedionesid ja diole-prohormoone mis flexis reklaamitaxe.jaja aktiivne sexiga tegelime ka ehk stimuleerib munandite tööd. ja siis kui tõesti ned vahendid ei aita siis sul munandid ei tööta järelikult piisavalt ja seega arstile pöördud selle probleemiga siis saad pantestoni(testo tablad) või parema sustanon250(testo süst) retsepti ja need retseptiga pole keelatud vaid ongi mõeldud ravix neile kel munandid piisavalt ei tööta.ja norm terapeutislistes kogustes pole nad kuidagi kahjulikud.kahjulik on metüültestosterooni tablad maxale aga susta süst on kasulik sulle. veel on võimalik retseptiravimitega nagu hcg(pregnyl ja profasi) ergutada munade tööd siis ei asenda sa oma enda testot vaid paned oma munad tööle ja clomifen samuti ergutab munandeid testot tootma.keelatud ained on naid aind mustaltturult ostetult ja kui tase liiga kõrge siis võistlustel keelatud. ja kui su hormonaal süsteem pole korras siis pole ka trennist tolku .organism ise ei tooda siis pead ned hormoonid asendama.
  6. magus kartul...

    mis see on?flexi kollid söövad ju -sweat potato.ei tea mis ta parem on tavalisest ja kas meil ka siin saada?
  7. riis

    kas pruunil ja valgel riisil on mingi oluline vahe?tean et pruunil rohkem aineid nagu vitakad ja mineraalid vist ,et see töötlemata aga töödeldud valge riis et kas siis too annab ka kaloreid pruunist vähm ple uurind?
  8. jyri ja harjumaa rammumees...

    kuulsin et jüri rammumees ei toimugi see aasta
  9. jyri ja harjumaa rammumees...

    mis kell algab jüri rammumees?huvitav et kax võistlust ühelpäeval, kumbale siis tegijamad mehed rohkem lähevad ka?või jõuavad mõlemale?kui eriaegadel juhtub olema
  10. piimapulber

    kindlasti on toidulisandid etemad ja paremini omastatavad nagu vadak näitex ex ma söö neidgi aga lõssipulber -seda võib omastavuselt võrrelda tavatoidu nagu piima ja kohupiimaga ega ta kehvem pole ja ta muide pole aint looma sööt vaid ka paljud toiduained sisaldavad teda kui uurid puna-näitex beebitoit on lõss+vadak jm beebid kasvavad ülikiirelt a beebikas on kallis ja liigapalju süsivesikut +rasva ka tegelt.ma arvan et korra-kax on paras panna kallimat vadakuvalku või egg proteiini ja lõssi võib panna tihemini -vahet pole sööd kohupiima või piima või lõssi sama hia a tunduvalt odavam tuleb suts ka dextroset lisada siis eht!
  11. Küsimus kõigile kes oskavad aidata

    seda ei tea keegi palju kellegil kaloreid vaja sest oleneb esitex palju kulutad teisex oleneb see su ainevahetuse kiirusest st oleneb kuidas su kilpnääretootab ja muu hormonaalne seis ...
  12. piimapulber

    lõssipulbris on rohkem valkui kui piima omas ise tarvitan seda müügil on ta 25 kilo kottides ja rasva on kuni 2 protsenti väga hea maitsega nagu rasvavaba piimajood veega sega tehtult kangema koxi teed siis on kui jäätisekox. aga piimapulber on rasvasem ja kasut loomasöödana enamasti ja valgupross väixem lõssi ka muidu kasut sea söödana enamasti...ja toime on raudselt sama mis kõigil teistel valkudel toidulisandid pole mingid imeasjad et neist rohkem tolku olex aru saada kehaehitus pikaajaline protsess raske öelda olen ka kalleid proteiine ostnud kilodega aastaid mõttetu raharaisata kui on odavamaid vahendeid aga vaheldusex võib ju ka kallimat valku osta see lõss baas valk...vot
  13. Jõutõstmise harjutused.

    netis ei saa tehnikat õpetada vist
  14. Lemmik lood!!!!

    see trance on ikka kõige parem!!! uno ja sky+ on pidevalt sama jura ju massi muusika ja loll möla-et mis klubisse st. baatri täna õhtul pidu lähed panema ja muud juttu pole ja mingi krdi kampaania jura bullshitt raadiod! trance ruulib!
  15. ? Milles asi, kehal nahka liiga palju ?

    hia teema. 180 pikk ja kaal 70 ???????kuidas see võimalik on mehepuhul????? kui ma sust 15 kilo rohkem kaalusin olin kui anorexik.kuidas sa püsti jõuad seista?hakka ruttu sööma mis sa näljutad!
×