Jump to content

matu2

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

matu2

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 29.01.1996

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Vajan abi kõhust vabanemisel.

    Üks küsimus. Kui sa töötad 6 korda nädalas kella 9-21.00 oli vist, siis millal sa veel trennis jõuad käiia?
  2. Kaal ei taha langeda

    Mida nimetadakse nö. "headeks rasvadeks" ?
  3. Kaal ei taha langeda

    Selle mainiks ära, et ratast ja jooksu olen teinud viimased 2nädalat alles, ennem ei teinud !
  4. Kaal ei taha langeda

    Aga millist treenerit ja taset sa soovitada oskaksid?Ise suht 0 selle koha pealt . Aga andke ikkagist soovitusi mida muuta jn. Mingi aeg, ehk tuleb ära tellida ka kavad;)
  5. Kaal ei taha langeda

    Olen siis 3-4 kuud jälginud http://www.fitness.ee/treeningkavad/57 seda kava. Viimased kuu aega, hoian jalapäeva tagasi natuke, kükki ei tee . Kuna on seljaga natuke probleeme. Esmasp-reede ennem trenni sõidan rattaga ca 30min, peale trenni 2km jooksu. Toitumist ei oska väga välja tuua Hommik: Võileib (või,vorst/sink, paar kurgi viilu peale) Lõuna: Kooli söök ( tavaliselt: makaronid, kartul kaste v mingi sugune supp) Peale kooli trenni, enne kodus süüa ei jõua, ehk siis kooli söögi ja kodu söögi vahel kuskil 6h. Õhtul(ehk siis koju jõudes, umbes kella 6ajal): Praad või supp ja selveri vanillimaitseline kohupiim 200g. Pärast kõht tühjaks läheb, siis joon teed või natukene seda praadi või suppi mis juhuslikult kodus on. Vanus: 15 (kohe 16) Kaal : 82-83 kõigub kuskil seal vahel Pikkus : 175cm Kaal on langenud ca 4kg, tulemusi on tulnud küll nt. seegi, et kui tulin jõusaali läks rinnalt kuskil 45kg, nüüd kuskil 65kg. Õlad,biits, kõik nagu arenenud; jalad arenevad kuidagi väga vaevaliselt. Ennem olen mänginud 4a jalgpalli. Aga just see, et välimuselt nt. midagi ei näe et areneks, nö. kõhtu pole küll silmnähtavalt väiksemaks läinud. Olekski küsimus, et mida muuta toitumises/trennis, et saada just ka välimust ja seda pekki minema.
×