Jump to content

DoubleAces

Kasutajad
 • Content count

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

DoubleAces last won the day on March 1 2016

DoubleAces had the most liked content!

Community Reputation

12 Natuke juba nagu teab midagi

About DoubleAces

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 10/14/1981

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 • Asukoht
  Tallinn
 1. Fit Model 2016

  Mina tegin ka trenni! Ausalt noh
 2. Fit Model 2016

  Täna oli mingi imelik päev trennis. Esmaspäev on loomulikult international chest-day! Hetkel ma otseselt jõudu ei treeni ja olen juba mõnda aega olnud meeldivas kaloridefitsiidis, samuti taastun siiamaani vigastusest AGA ... benchpressi rekord sündis Ma ei tea kustkohast see tuli aga tuli. Enne seda sai tehtud warmup ja omajagu kõhulihaseid ja siis pauk luuavarrest Good day!
 3. Fit Model 2016

  Akrobaatika saab ilmselt suhteliselt k2ppa selle trenniga Ma ei tea kui palju seal seda v6itluskunsti on v6i ei ole, aga pole ka oluline. P2ris l6bus oli!
 4. Fit Model 2016

  Kai "The Predator" Greene võitis just selle aasta Arnold Classicu. Ma arvan, et see nägu ütleb rohkem kui 1000 sõna!
 5. Fit Model 2016

  Hei! Sain täna esimese enam-vähem normaalse treeningu tehtud peale peaaegu nädalast pausi. Eelmise nädala algul vigastasin selga ning ei saanud põhimõtteliselt mitte midagi teha. Annab veel tunda aga rinnatrenni sai täna põhimõtteliselt edukalt lõpule viia Rõõm näha pilte ja videosid - väga inspireeriv Rohkem palun! Edasi seltsimehed!
 6. Fit Model 2016

  Alina ja Kristina tegid täna mõnusa välitreeningu! Mina elasin neile diivanilt kaasa! hohoho Моя фитоняшка !
 7. Fit Model 2016

  Alina tegi hommikusöögi pühade puhul! Proteiinipannkoogid kirssidega!
 8. Fit Model 2016

  Hoi! Täna oli siis kaua oodatud chest day Yeee..... ainult, et jõudu ei olnud, lihast ei tundnud ... ühesõnaga läbi ja lõhki ebaõnnestunud trenn oli täna! Üldiselt, tunnen, et peaks väikese puhkuse tegema, aga ... Arnold Case and point. PS! Kristina - super pildid/video! :)
 9. Fit Model 2016

  Laupäeva õhtu! Käisin klubitamas! Käed ja õlad said korralikku koormust... hetkel isegi nats raske trükkida Igatahes trenn läks niimoodi: STEP 1: Drink awesome fluffy BCAA drink STEP 2: BEASTMODE ON! Jõudu seltsimehed!
 10. Fit Model 2016

  Täna oli jalapäev! Viies päev trenni järjest ja jõuvarusid täitsa jagub veel. Suurepärane Kõik kavad on käes ja töös ja tunne väga hea. Ja varsti saab roosa särgi
 11. Fit Model 2016

  Ma tahaks seda punast!
 12. Fit Model 2016

  Neljapäev... You don't talk about fight club.
 13. Fit Model 2016

  Suur tere. Täna sai tehtud ühistrenn Kristinaga. Ega palju mäletagi sellest ... 5 minutit trenni ... siis tuli blackout ja siis oli juba trenn läbi Pole ikka üldse harjunud sellise Fast and Furious treeninguga Aga tunne hea et tehtud sai. Üleüldise enesetunde võiks kokku võtta järgnevalt: Качаю вечером, качаю днём,Качаю в самолетах, качаю за рулём.Качаю там, где можно, качаю где нельзя,Я прокачаю даже то, что не качается.#BOOM
 14. Fit Model 2016

  Ho-ho-ho! 2 tundi seljatrenni selja taga! Uskumatu, aga - energiat on praegu nii palju, et läheks teeks ühe trenni veel! .... Hmm ... ok, ei lähe. Aga võiks! Kahjuks, mul ei ole isiklikku fotograafi saalis kaasas, mistõttu taaskord - no picturinos ...aga ma jagan midagi muud siis. Terve trenni jooksul andis mulle motivatsiooni mõte sellest, milline elu peale seda üritust on ... Ühesõnaga - see mängis 2 tundi järjest kõrvaklappidest ja oli vaimusilmas Vaadake/kuulake ... annab rohkem energiat kui D-vitamiin
 15. Fit Model 2016

  Kas see mees, kes esimesed 10 sekundit videos on osaleb ka .......... ?
×