Jump to content

madridista

Kasutajad
  • Sisu loend

    34
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

madridista

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 10.12.1985
  1. Kindad

    mu vennal on nike kindad mulle need eriti ei meeldi, enda on reebokid palju mugavamad ja mõnusamad on ja osta saab näiteks rademarist
  2. BP 53

    ok ma siis räägin ka natsa uuest kavast noh bodypump on ylikaiff nagu teada ja 52 oli supper minu arust aga 53 tugevad küljed on rind, biitseps ja õlad, kükid ka suht ok kui palju raskust peal on eriti kaifid on need poolikud kükid all. kõht on palju palju parem kui ennem niiet võin öelda et olen rahul, muusika supper eriti usher ja freestylers ja bomfunkid ja biitsi lugu nii pull
  3. BP 53 muusika

    igaühel on õigus oma arvamusele
  4. BP 53 muusika

    tänx nüüd push upi nautima
  5. BP 53 muusika

    kahjuks fraas ei ole meeles... ehk oskab Arnold aidata tal kindlasti see plaat olemas
  6. Kreatiin

    Kõrvalnähud Mao- ja sisikonnahädad. Kreatiinide tarvitamisega kaasnevad kyllalt tihti maokrambid, sydamepööritus ja kõhulahtisus, seda eriti tarvitamise algupoolel, kui päeva jooksul tarvitatakse kreatiini suurtes kogustes. Need kõrvalmõjud on kõige tõenäolisemalt põhjustatud sellest, et mittelahustunud kreatiin tõmbab vett sisikonda. Selle häda vastu on siiski ka rohtu. Aitab kui kreatiin enne tarvitamist täielikult vees või mahlas lahustada (väh 800gr). Ka suurtes kogustes suhkru tarvitamine koos kreatiiniga võib põhjustada seedehädasid (Ehki väikestes kogustes on see kasulik). Siinkohal mainiks ära veel yhe mõiste: peenestatud kreatiin ("micronized creatine" ingl.k) - See on kreatiin, mille osakesed on tavalisest kuni 20 korda väiksemad ja seetõttu lahustub see paremini vees. Inimestel, kellel tavaline kreatiin põhjustab seedehädasid, on vaegused peaaegu alati kadunud, kui nad on tavaliselt peenestatud kreatiinile yle läinud. Et nagu see text seal lehelt võetud: http://www.zone.ee/ninjazombiesfrommars/kreatiin.php Kus ma seda peenestatud kreatiini saaks, kuna mul on jubedad seedehäired Ise kasutasin Tai Kane kreatiin monohüdraati
  7. BP 53 muusika

    Et nagu teadjad mehed ja naised võiksid öelda mis lugu on BP 53 rinnalihases, väga meeldib sooviks endalegi )
  8. Tuleviku-kulturistid

    lang on küll paras naljakoht "kulturist" loomulikult on eestis ta kulturist sest tal natsagi liha olemas, mujal maailmas oleks tavaline jõusaali kutt ple meil siin midagi hõisata, meil ple kulturiste aint ott, kalmus ja morozov enam vähem kvaliteetsed vennad )
  9. Kilod juurde

    no ma ei tea mehed ma võtsin eelmisel kuul 2.5 kg juurde ) niiet ei paista võimatu aga ex me kõik erinevd
  10. Bodypumpiga lihased suuremaks?

    Kas Bodypumpiga on ka võimalik lihast kasvatada?
  11. rasvpõletajad

    kas keegi oskab mind aidata ja jagada oma kogemusi. Ise oleks huvitatud kasutamast kuid kuidas milliseid ja kas üldse toimivad kas on kahjulikud?
  12. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    175cm/73,5kg/19a
  13. Koolis

    mul iga päev 5 kohukest kaasas, oranz ace, proteiini sheik, banaan, vahest ka mõned võileivad kohukesi söön ära tavaliselt peale esimest või teist tundi ja järgmise lõuna teen 3 tundi hiljem. Sheigiga olen ainuke inimene koolis, vaadatakse küll natuke huviga, et mida see vend joob, aga kuna ma kooli üks popimaid inimesi, siis keegi ei plõxi, nad juba harjund mu tervislike eluviisidega )
  14. energia batoonid!

    ma võtan kooli 5 kohukest kaasa
×