Jump to content

pipipikksokk

Kasutajad
  • Sisu loend

    39
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by pipipikksokk


  1. Mis arvate sellest dieetist, kas on väga suur kahju kehale või kas on okei?:) Minul soov küll kaotada vaid 8kg ehk ma seda päris lõpuni siis vist ei tee?

    Peale nelja nädalast dieeti pidamist, teie kaal väheneb 10 kuni 28 kg. Esimese nädalaga tavaliselt läheb ära 3-7 kg. Antud toitumise režiim toetub mitte toiduainete kalorsusele, vaid organismi keemilistele reaktsioonidele. Seetõttu režiimi tuleb järgida rangelt ja muutmata, muidu sellest pole kasu. Kui otsustasite ära jätta režiimist mõni toiduaine, siis mitte mingil juhul ärge asendage selle teisega. Kui režiimis mõnel toiduainel pole määratud kogus, siis seda tuleb süüa kuni kõht saab täis. Režiim on kõlbulik kõiki vanuste jaoks ning pole vajadust režiimi ajal võtma vitamiine.

    Kasulikud märkused:

    Tuleb juua rohkem vett; võib juua klaasi mineraalvett igal ajal;

    Köögiviljad keedetakse vees ilma puljongite lisamata, kuid tohib lisada soola, pipart, maitseainet, sibula, küüslauku;

    Ei tohi kasutada õli või rasva; praadida teflonpannil ilma õlita.

    On lubatud juua kohvi või teed suhkru ja piimata, võib suhkruasendajaga;

    Nälja tundel võib süüa kurke, porgandit või salatit, kuid 2 tundi pärast ettenähtud söögikorda; Tuleb rangelt pidada antud režiimi, samade toiduainetega ja nende kogusega, mitte vahetada lõuna õhtusöögiga ja tagurpidi;

    Režiimi ei tohi katkestada üheks päevaks ja alustada järgmisest päevast, vaid tuleb alustada otsast peale, sama kehtib eksituse korral;

    Sport on soovituslik;

    Peale režiimi pidamist teil tekib kõhutäistunne isegi siis kui olete vähe söönud. Kui tekib soov korrata režiimi uuesti, siis on soovitatav korrata kaks korda esimest ja neljandat nädalat. Söömisaeg ei ületa 15-20 min.30 enne sööki tuleb ära juua 500 g vett ehk 1,5 l päevas. See on miinimum, võib juua rohkem. Joome ühe hingetõmbega, mitte lonksudega, et ei tekiks turset. Päevane norm on 30 g vett 1 kg kaalule

    Igapäevane hommikusöök: 1/2 apelsini või greipi ja 1-2 keedetud muna

    ***Esimene nädal

    1 päev

    Lõuna: üks puuviljasort piisavas koguses (apelsinid, õunad, pirnid, aprikoosid, melonid, arbuusid jne.)

    Õhtusöök: praetud või keedetud liha (tükikesed või rasvata hakkliha), peale lambaliha

    2 päev

    Lõuna: keedetud või praetud kana (nahata)

    Õhtusöök: 2 keedetud muna, salat (kurk, salat, tomatid, paprika, porgand), 1 röstitud saiaviil või 1/4 lavaši, 1 apelsin või greip

    3 päev

    Lõuna: kodujuust piisavas koguses, 1 röstitud saiaviil, tomatid

    Õhtusöök: praetud või keedetud liha, peale lambaliha

    4 päev

    Lõuna: üks puuviljasort piisavas koguses (apelsinid, õunad, pirnid, aprikoosid, melonid, arbuusid jne.)

    Õhtusöök: praetud või keedetud liha (tükikesed või rasvata hakkliha), peale lambaliha, salat

    5 päev

    Lõuna: 2 keedetud muna, keedetud köögiviljad (kabatšokk või aedoad või porgand või rohelised oad)

    Õhtusöök: keedetud või praetud kala, salat, 1 apelsin

    6 päev

    Lõuna: üks puuviljasort piisavas koguses (apelsinid, õunad, pirnid, aprikoosid, melonid, arbuusid jne.)

    Õhtusöök: praetud või keedetud liha (tükikesed või rasvata hakkliha), peale lambaliha, salat

    7 päev

    Lõuna: keedetud või praetud kana (nahata), tomatid, keedetud köögiviljad, 1 apelsin

    Õhtusöök: köögivili

    ***Teine nädal

    1 päev

    Lõuna: keedetud või praetud liha, salat

    Õhtusöök: 2 keedetud muna, salat, 1 apelsin

    2 päev

    Lõuna: keedetud või praetud liha, salat

    Õhtusöök: 2 keedetud muna, 1 apelsin

    3 päev

    Lõuna: keedetud või praetud liha, kurgid

    Õhtusöök: 2 keedetud muna, 1 apelsin

    4 päev

    Lõuna: 2 keedetud muna, kodujuust, keedetud köögiviljad

    Õhtusöök: 2 keedetud muna

    5 päev

    Lõuna: keedetud või praetud kala

    Õhtusöök: 2 muna

    6 päev

    Lõuna: keedetud või praetud liha, tomatid, 1 apelsin

    Õhtusöök: värskete puuviljade segu (apelsin, mandariin, melon, virsik, õun)

    7 päev

    Lõuna: keedetud või praetud kana (nnahata), tomatid, keedetud köögiviljad, 1 apelsin

    Õhtusöök: keedetud või praetud kana (nahata), tomatid, keedetud köögiviljad, 1 apelsin

    ***Kolmas nädal .

    1 päev : Puuvilja päev

    Päeva jooksul erinevad puuviljad mis tahes koguses (puuvilju võib kombineerida) peale: viinamarju, mangot, datleid, banaane, viigimarju.

    2 päev: Köögiviljapäev

    Päeva jooksul erinevad keedetud köögiviljad ja erinevad salatid, peale kartuleid ja teravilja

    3 päev:Puuviljapäev

    Päeva jooksul erinevad puuviljad (vt 1 päev), erinevad keedetud köögiviljad, salatid igal ajal igas koguses

    4 päev: Keedetud või praetud kala igas koguses, salat (ainult kapsas või roheline salat) igas koguses, keedetud köögiviljad.

    5 päev Keedetud või praetud liha (peale lambaliha) või kana, keedetud köögiviljad

    6 ja 7 päev

    Päeva jooksul üks kindel puuviljasort igas koguses igal ajal (ainult õunad või pirnid, või virsikud, või aprikoosid).

    ***Neljas nädal.

    Allmainitud toiduained jaotatakse terveks päevaks

    1 päev

    4 keedetud või praetud lihaviilu või

    1/4 keedetud kana

    3 tomatit, 4 kurki

    1 tuuni kala purk (õlita või pestud veega)

    1 röstitud saiaviil1 apelsin

    2 päev

    2 keedetud või praetud lihaviilu (max 200 gr)

    3 tomatit, 4 kurki

    1 röstitud saiaviil

    Õun või pirn, või 1 meloniviil, või apelsin

    3 päev

    1 lusikas kohupiima või kodujuustu

    Väike taldrik keedetud köögivilju

    2 tomatit, 2 kurki

    1 röstitud saiaviil

    1 apelsin või greip

    4 päev

    1/2 keedetud või praetud kana

    3 tomatit, kurk

    1 röstitud saiaviil

    1 apelsin või greip Õun või pirn, või 1 meloniviil, või apelsin,

    5 päev

    2 keedetud muna

    1 salat,

    3 tomatit

    1 apelsin või greip

    6 päev

    2 keedetud kana rinnakest

    1/8 kg kodujuustu või brõnsat

    1 röstitud saiaviil

    2 tomatit, 2 kurki,

    hapupiim

    1 apelsin või greip

    7 päev

    1 lusikas kohupiima

    1 tuunikala purk (õlita või pestud veega)

    Väike taldrik keedetud köögivilju

    2 tomatit, 2 kurki

    1 röstitud saiaviil

    1 apelsin või greip

    • Downvote 1

  2. oh mul puudub söögitegemise alal fantaasia, ei oska ise midagi kokkumiksida:D

    aga okei proovin miskit..

    Hularõngas lihtsalt harjumus teleka ees olles, parem kui süüa samal ajal ju:D

    Ma olen kükke üritanud teha, aga mu põlved väga "kraaksuvad", kas see põlvedele liiga ei tee? Enne peaks vist soojendust tegema eks?

    Olen autoga ning käin ülikoolis, kõnnin ringi vähe. Oleneb muidugi, vahepeal saab terve päeva jalgadel oldud. Aga igapäev 10 000 kätte saada on paras ports:P Tahaks just seda söömise poole pealt, sest ei taha süüa rasva sisse ja et ta ei läheks mul kõrgemaks.


  3. Magamine on korras, iga päev kuskil 8-9tundi või rohkemgi veel magan :)

    Noo toitumise kohapealt saan kindlalt vastu päid ja jalgu nüüd:D

    HOMMIKUSÖÖK:

    Kaerahelbepuder piima ja veega

    Maitsestamata jogurt + 1 Kiivi + 1 poolik virsik konserveeritud()+natuke ka müslit lisan

    Täisteraleib

    VAHEPALA

    7 mandlit

    õun või pirn või beebiporgandid või jogurt vahepeal või mõni salat

    LÕUNASÖÖK

    Kui kodus olen sellel ajal siis söön kaerahelbepudru (see nii hea lihtsalt)

    Täisteraleib

    ÕHTUSÖÖK, vahepala

    Lahja kohupiim rosinatega

    Salat- paprikas, kurk, riivjuust, üks kaste peale ning kas suitsukana või praemuna (mitte õliga)

    Joon ka 2l- vett päevas, vahepeal söön šokolaadi ka:)

    Kuid, ütlen seda et mul on väga kiire ainevahetus ning olen alati vähe söönud, kuid kuna sai natuke liiga palju karastusjooke, paljju krõbinaid süüa, hamburgereid ja palju alkoholi joodud, siis läks see kaal 60kgni. Enne oli 52kg :P

    Minule lausa tundub et ma söön liiga palju!!

    Ja ps, süüa ma teha ei oska nii et mingeid imeroogasid ma teha ei oska. Ning pühapäeviti ja laupäeviti söön ka liha, kala, riisi, kartulit sest muul ajal ei jõua.


  4. mul ongi kaalust savi:)

    ja ma olen jah nagu peata kana, ma ei ole kunagi tegelenud sellise asjaga, kuna kogu aeg olnud kõik korras aga mõne teguri pärast võtsin juurde ja kõik läks ülakehasse!

    Ei söö nagu näljahädaline. Peale seda kui hakkasin niimoodi toituma, ei tunne nälga üldse :) Muidu varem ikka kõht kogu aeg korises ja peavalud jne, aga nüüd kõik korras. Tundub et siis toitumine korras?

    Aga ma ei saa aru miks kaal seisab, peaks ju natukenegi minema allapoole? Ja kui pekk läheb, siis peaks ju ka kaalu vähem olema. Seletage lollile:)


  5. No minul see kaal ei ole oluline ka, vaid rasv mis minu kõhu ümber on. Siin kohe öeldi, et sa ju ideaalses kaalus. EGA IKKA EI OLE KÜLL!

    Mu kõhuümbermõõt on 86cm naba peal ehk mul on palju palju rasva seal ja veel sangad ka veel. Jalad peenikesed, ülakeha peenike.. Käed on muidu juba silmnähtavalt peenemaks läinud ja rinnad, et siis kõhult lähebki viimasena eks?

    Hularõngaga ei tekitagi lihaseid hehe. Lihtsalt vormib ehk? Teen ka 100 hüpet hüppenööriga ning astmeid.

    Ma ei tea, hetkel kaal seisab ka, peaks ju vähemaks minema kui ma söön normaalselt (juurviljad, üks puuvili, peotäis pähkleid, joon 2l vett päevas, pudru jne) Võibolla pean rohkem sööma, sest keha on säästureziimile läinud? Oeh ma nii hädas.


  6. Olen juba natuke üle kuu aja tervislikult toitunud ning teinud natuke ka trenni (hularõngas 30 minutit iga päev, 8minute abs, mida olen natuke muutnud ning küljetõsted).

    Näen peeglist ja on tunda, et keha on läinud ilusamaks ning rasva kaob, cm vähenevad, kuid kaal on vaid -1-1,5kg maha läinud.

    Olen 170cm pikk, kaalusin 60kg, nüüd 59, vahepeal 58,5. Mind see kaalunumber eriti ei huvita ka, sest soov saada ilus keha, kuid ikkagi soovin teada miks see niiviisi on :)

    Aitäh!


  7. Tere!

    Olen juba 3nädalat sarnase menüü peal ning sooviks teada, kas tegu on okei menüüga. Olen selle aja jooksul võtnud vaid 1kg alla.

    Pikkus: 169cm

    Kaal enne: 60kg

    Füüsiline aktiivsus: igapäevaselt 30min hularõngas ning 8 minute absi harjutused 20minutiliseks tehtud.

    Sooviks ei ole dieeditamine, vaid tervislik toitumine!

    Hularõngas on andnud tulemusi küll, sangad on ära kadunud 60% ning vaikselt hakkab kõhtu vormima ka:) Vajadusel võin näidata enne ja praegu pilte:)

    Kõigepealt näitan, mida ma enne sõin. Kaalusin 2 aastat tagasi 52-53(kõndisin 15 minutit koju peale kooli alati ning trenni ei teinud, toidumenüü oli üldjoontes sama nagu allpool kohe näitan) ja tundsin end imehästi! Ainuke probleem oli siiski kõht! Ja nüüd kuni jaanuarini 60kg..

    Hommikusöök: ääreni täis kausis hommikuhelbed (šokolaadi omad või kellogs kakao ja suhkruga) + kohuke kui veel sisse mahtus

    Vahepala+lõunasöök: šokolaad, küpsised ning soe toit (üldjuhul kas kartul, riis+kana või liha või kala) ning piima!

    Vahepala+õhtusöök: mõni koogitükike või saiake, sokolaad ntks, või popcorn, tortillad või siis uuesti hommikuhelbed hunnik kausitäis ning mõni mahl või kohuke.

    Ütleme nii et hullumaja tagasi mõeldes!!!!

    Nüüd:

    Hommikusöök : kaerahelbepuder (piimaga 2dl, kaerahelbeid 1dl, suhkurt lusikatäis ning näpuga natuke soola) + maitsestamata jogurt kiivide ning virsikuga ning kamapallidega(üks käetäis)

    Vahepala: peotäis pähkleid + vahepeal beebiporgandid või mõni poesalat nr 1 karbi sees:)

    Lõunasöök 15-17 ajal: kaerahelbepuder + täisteraleib

    Vahepala 17-20.00: porgandid või kapsast söön kui kõht tühi

    Õhtusöök max kella 8ni: hiina kapsas, paprikas, kurk, tomat, riivitud juust, suitsukana või praemuna(1-2 nädalas), lahja kohupiim rosinatega

    lisaks 1-1,5 liitrit puhast vett!

    Küsimus siis, et kas minu toidumenüü on okei? Tap.nutridata ütleb et kaloreid on vähe ning mul vaja oleks 1450kcal elutegevuseks vms ning 2100 oleks vaja. Kuid ma ei suuda rohkem süüa, mida ma vahele peaksin sööma? Ma ei suuda süüa nii palju ju. Süsivesikud, valgud,rasvad ok?

    Sooviksin teadjamate inimeste käest nõu, aitäh:) Kuid peamine soov on saada sile kõht, sest kõht on ainuke mille pärast alustasin:) Käed peenikesed, jalad peenikesed.

    Ma väga loodan, et saan nõu ning saan südamerahuga mõelda, et kõik on okei.. :)

×