Jump to content

pipipikksokk

Kasutajad
  • Sisu loend

    39
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik pipipikksokk postitused

  1. Maggie dieet, mis arvate?

    mu bav on kuskil 1450 mida on minu jaoks no ikka niiiii palju! isegi mu rämpsu aegadel söömisega ei saanud ma kätte seda:D
  2. Maggie dieet, mis arvate?

    okei. kusjuures paljud paljud kirjutavad foorumites, et mõjus hästi ja pole tagasitulnud kaalu. kui peale seda dieeti süüa normaalses koguses ja tervislikke asju, siis ei saa ju kaal tõusta? või lihtsalt võtta mõned nipid sealt, et iga kord enne söömist pool liitrit vett, süüa palju puuvilju, muna ja köögivilju, lisada veel täistera asju. siis peaks ju olema kõik okei
  3. Maggie dieet, mis arvate?

    no aga kas rasva ei kao, kui trenni tehakse ka? selles ju trenn ka soovituslik ning mina teeksin ka trenni.
  4. Kehalt kaovad cm kuid kaal sama

    EHK SIIS vähendan süsivesikuid, lisan valgurikkaid toite ja teen natuke intensiivsemat trenni ning siis hakkab kaal langema?
  5. Kehalt kaovad cm kuid kaal sama

    mhm, seda ma tean et mõni rasv on hea ja seda on muidugi vaja, kuid miskit pean ju piirama, sest kaal ei lange ja rasva ei lähe ära:)
  6. Kehalt kaovad cm kuid kaal sama

    Hüppenöör ei sobi?
  7. Kehalt kaovad cm kuid kaal sama

    oh mul puudub söögitegemise alal fantaasia, ei oska ise midagi kokkumiksida:D aga okei proovin miskit.. Hularõngas lihtsalt harjumus teleka ees olles, parem kui süüa samal ajal ju:D Ma olen kükke üritanud teha, aga mu põlved väga "kraaksuvad", kas see põlvedele liiga ei tee? Enne peaks vist soojendust tegema eks? Olen autoga ning käin ülikoolis, kõnnin ringi vähe. Oleneb muidugi, vahepeal saab terve päeva jalgadel oldud. Aga igapäev 10 000 kätte saada on paras ports:P Tahaks just seda söömise poole pealt, sest ei taha süüa rasva sisse ja et ta ei läheks mul kõrgemaks.
  8. Kehalt kaovad cm kuid kaal sama

    Et siis lõpetan pudrusöömise ära? Või mille? Lisan seda, et ainuke kala mida söön on lõhe. Ning kodujuustu paljana süüa on väga mittemaitsev. Äkki keegi oskab soovitada millega süüa.
  9. Kehalt kaovad cm kuid kaal sama

    jap, seda ma arvasin et süsivesikuid palju. Mis ma siis ära vahetaks? Kodujuust ei ole üldse hea ju aga no eks ma proovin siis.. Muna on hea ja sööks seda kasvõi igapäev aga see pole vist eriti hea mõte? Ja mandleid ma söön, need ju pähklid
  10. Kehalt kaovad cm kuid kaal sama

    Magamine on korras, iga päev kuskil 8-9tundi või rohkemgi veel magan Noo toitumise kohapealt saan kindlalt vastu päid ja jalgu nüüd:D HOMMIKUSÖÖK: Kaerahelbepuder piima ja veega Maitsestamata jogurt + 1 Kiivi + 1 poolik virsik konserveeritud()+natuke ka müslit lisan Täisteraleib VAHEPALA 7 mandlit õun või pirn või beebiporgandid või jogurt vahepeal või mõni salat LÕUNASÖÖK Kui kodus olen sellel ajal siis söön kaerahelbepudru (see nii hea lihtsalt) Täisteraleib ÕHTUSÖÖK, vahepala Lahja kohupiim rosinatega Salat- paprikas, kurk, riivjuust, üks kaste peale ning kas suitsukana või praemuna (mitte õliga) Joon ka 2l- vett päevas, vahepeal söön šokolaadi ka:) Kuid, ütlen seda et mul on väga kiire ainevahetus ning olen alati vähe söönud, kuid kuna sai natuke liiga palju karastusjooke, paljju krõbinaid süüa, hamburgereid ja palju alkoholi joodud, siis läks see kaal 60kgni. Enne oli 52kg Minule lausa tundub et ma söön liiga palju!! Ja ps, süüa ma teha ei oska nii et mingeid imeroogasid ma teha ei oska. Ning pühapäeviti ja laupäeviti söön ka liha, kala, riisi, kartulit sest muul ajal ei jõua.
  11. Kehalt kaovad cm kuid kaal sama

    mul ongi kaalust savi:) ja ma olen jah nagu peata kana, ma ei ole kunagi tegelenud sellise asjaga, kuna kogu aeg olnud kõik korras aga mõne teguri pärast võtsin juurde ja kõik läks ülakehasse! Ei söö nagu näljahädaline. Peale seda kui hakkasin niimoodi toituma, ei tunne nälga üldse Muidu varem ikka kõht kogu aeg korises ja peavalud jne, aga nüüd kõik korras. Tundub et siis toitumine korras? Aga ma ei saa aru miks kaal seisab, peaks ju natukenegi minema allapoole? Ja kui pekk läheb, siis peaks ju ka kaalu vähem olema. Seletage lollile:)
  12. Kehalt kaovad cm kuid kaal sama

    No minul see kaal ei ole oluline ka, vaid rasv mis minu kõhu ümber on. Siin kohe öeldi, et sa ju ideaalses kaalus. EGA IKKA EI OLE KÜLL! Mu kõhuümbermõõt on 86cm naba peal ehk mul on palju palju rasva seal ja veel sangad ka veel. Jalad peenikesed, ülakeha peenike.. Käed on muidu juba silmnähtavalt peenemaks läinud ja rinnad, et siis kõhult lähebki viimasena eks? Hularõngaga ei tekitagi lihaseid hehe. Lihtsalt vormib ehk? Teen ka 100 hüpet hüppenööriga ning astmeid. Ma ei tea, hetkel kaal seisab ka, peaks ju vähemaks minema kui ma söön normaalselt (juurviljad, üks puuvili, peotäis pähkleid, joon 2l vett päevas, pudru jne) Võibolla pean rohkem sööma, sest keha on säästureziimile läinud? Oeh ma nii hädas.
  13. Kehalt kaovad cm kuid kaal sama

    aga muidugi! Ma kaalusin 52-53 kunagi ning siis oli perfektne keha. Nüüd mõndade asjade tõttu võtsin juurde ja rasva on peamiselt ülakehas, sest kehakujutüüp on selline. Rasva ikka on!
  14. Tere! Olen juba 3nädalat sarnase menüü peal ning sooviks teada, kas tegu on okei menüüga. Olen selle aja jooksul võtnud vaid 1kg alla. Pikkus: 169cm Kaal enne: 60kg Füüsiline aktiivsus: igapäevaselt 30min hularõngas ning 8 minute absi harjutused 20minutiliseks tehtud. Sooviks ei ole dieeditamine, vaid tervislik toitumine! Hularõngas on andnud tulemusi küll, sangad on ära kadunud 60% ning vaikselt hakkab kõhtu vormima ka:) Vajadusel võin näidata enne ja praegu pilte:) Kõigepealt näitan, mida ma enne sõin. Kaalusin 2 aastat tagasi 52-53(kõndisin 15 minutit koju peale kooli alati ning trenni ei teinud, toidumenüü oli üldjoontes sama nagu allpool kohe näitan) ja tundsin end imehästi! Ainuke probleem oli siiski kõht! Ja nüüd kuni jaanuarini 60kg.. Hommikusöök: ääreni täis kausis hommikuhelbed (šokolaadi omad või kellogs kakao ja suhkruga) + kohuke kui veel sisse mahtus Vahepala+lõunasöök: šokolaad, küpsised ning soe toit (üldjuhul kas kartul, riis+kana või liha või kala) ning piima! Vahepala+õhtusöök: mõni koogitükike või saiake, sokolaad ntks, või popcorn, tortillad või siis uuesti hommikuhelbed hunnik kausitäis ning mõni mahl või kohuke. Ütleme nii et hullumaja tagasi mõeldes!!!! Nüüd: Hommikusöök : kaerahelbepuder (piimaga 2dl, kaerahelbeid 1dl, suhkurt lusikatäis ning näpuga natuke soola) + maitsestamata jogurt kiivide ning virsikuga ning kamapallidega(üks käetäis) Vahepala: peotäis pähkleid + vahepeal beebiporgandid või mõni poesalat nr 1 karbi sees:) Lõunasöök 15-17 ajal: kaerahelbepuder + täisteraleib Vahepala 17-20.00: porgandid või kapsast söön kui kõht tühi Õhtusöök max kella 8ni: hiina kapsas, paprikas, kurk, tomat, riivitud juust, suitsukana või praemuna(1-2 nädalas), lahja kohupiim rosinatega lisaks 1-1,5 liitrit puhast vett! Küsimus siis, et kas minu toidumenüü on okei? Tap.nutridata ütleb et kaloreid on vähe ning mul vaja oleks 1450kcal elutegevuseks vms ning 2100 oleks vaja. Kuid ma ei suuda rohkem süüa, mida ma vahele peaksin sööma? Ma ei suuda süüa nii palju ju. Süsivesikud, valgud,rasvad ok? Sooviksin teadjamate inimeste käest nõu, aitäh:) Kuid peamine soov on saada sile kõht, sest kõht on ainuke mille pärast alustasin:) Käed peenikesed, jalad peenikesed. Ma väga loodan, et saan nõu ning saan südamerahuga mõelda, et kõik on okei..
  15. Kas minu toidumenüü on okei? Palun arvamusi, aitäh:)

    Lisan veel juurde, et nälga ma ei tunne ning energiat on:) Varasemalt mul pea väga tihti valutas,kuid nüüd.. pole mingeid peavalusid:) Ning uni on korras nagu alati:)
×