Jump to content

Acee

Kasutajad
  • Sisu loend

    93
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

1 Neutraalne

Acee

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 12.07.1995

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Põhitõstete alumine faas.

    tehes poolikut surumist, poolikut tõmmet ja poolikut kükki (Ärge maha lööge kui idiootset juttu ajan)
  2. Kaalust alla

    Mõtlesingi parempoolset, kui keegi veel segaduses
  3. Kaalust alla

    http://gyazo.com/1a9e47bc9e86611958a8955bbc4ce874 Äkki oskab keegi BF% pakkuda? Vööümbermõõt 90, võin vajadusel teised mõõdud ka võtta, ainult nimetage.
  4. Kätekõverdused

    http://hundredpushups.com/ siin ka midagi head
  5. Kaalust alla

    86
  6. Kaalust alla

    Okei, nagu on aru saada siis nrite üle pole mõtet diskuteerida... 18 aastat on vanust.
  7. Kaalust alla

    - 88KG - 87KG
  8. Kaalust alla

    Väga vabandan viimase postituse pärast mis siin ilutseb Kuna sain kaalulangetamisel aru, et see koht on üks väga suur motivatsiooniallikas siis hakkan teid uuesti kursis hoidma. Viimased poolteist aastat olen söönud üle oma päevase kaloraaži ning ehitanud lihast peale. 2013 aasta suve lõpuks sain kaalu 96 peale ning sealt hakkasin jälle allapoole tulema. Täna on siis 15. märts ning selle seisuga näitab kaal 88KG - võib rahul olla kuid alati saab paremini. Olgu öeldud, et tulemuseks sooviksin jälle samamoodi 84KG nagu oli ka eelmiseks korraks seatud. Natuke raskustest: OHP - 60KG Jõutõmme - 170KG Rinnalt surumine 95KG Kükk - 130KG Ehk oskab keegi kommenteerida, kas võib rahul olla selliste tulemustega. Tegelenud olen jõusaaliga 2 aastat nüüdseks. Eile tegin ca 6km jooksu ning õhtupoole käe trenni Täna on plaanis teha tunnikene ergomeetri peal. Keegi menüüd küsib siis ütlen ainult seda, et söön väiksemaid koguseid ja väldin magusat, asenduseks puuviljad. Toon toidukordadesse sisse rohkem juurvilja ning väldin tühju kaloreid.
  9. kohvi tarbimine?

    Ikka on mõistlik. Paljud joovad kohvi enne trenniminekut, kofeiin ju erguti.
  10. 5 minutit liiaks ei lähe?
  11. Jooksmiseks pole vaja mingit erivarustust.

    MIna liigitaks juba jooksutossud erivarustuse alla, aga no kuidas kellegile.
  12. Pulsikell

    Jep, eeldad õigesti
  13. Jooksmine

    Suurem asi jooksujalats mul küll jooksmise ajal jalas pole jah, ning eks lihas pole ka vast ära harjunud veel (Kuigi ma olen pea poolteist nädalat iga päev jooksnud). Tänud vastajatele, võtan kasutusele kõik abinõud mis te pakkusite.
×