Jump to content

IN4R3K

Kasutajad
  • Sisu loend

    44
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik IN4R3K postitused

  1. Ideid programmiga

    Tere, pean koostama programmi labview keskkonnas. Mõtlesin, et ei hakka midagi väga rasket tegema ja koostan sportlastele mõeldud programmi. Praegu on programmis olemas: arvutab välja päevase kaloraaži vajaduse vastavalt sisestatud parameetritele(sugu, vanus, spordiala, trennide arv) ja arvutam välja kehamassi indeksi vastavalt pikkusele ja kaalule, ning ütleb kas olen ala-üle-või normkaalus. Plaanis on teha veel selline programmijupp, mis arvutab päevasest kaloraažist välja, kui palju peab päevas valke, süsivesikuid ja rasvu sööma. Aga nüüd ootaks veel teie ideid mida sinna programmi juurde panna. Tahtsin teha sellise osa juurde, mis võrdleb sportlase praegust kaoraaži ja programmi soovitusliku kaloraaži ja väljastab kas ja kui palju hakkab sportlane kaalust juurde võtma(aga kuidas seda teostada) Üks mõte oli smolovi kükikava programmi juurde visata, ehk kasutaja peab ainult enda max küki raskuse sisestama. Kui kellelgi on ideid kuidas midagi teostada või uusi mõtteid siis igati teretulnud.
  2. Ideid programmiga

    Tegin miskit valmis, kui keegi tahab siis võin ta andmed programmist läbi lasta ja vaadata kui tõene see on. Spordialadest hetkel saadaval: kulturism, jooksmine, ujumine, kergejõustik.
  3. Ideid programmiga

    Ürian leida suhet kaloraaži ja sportlase kaalu vahel. Soovitusi? Ehk kui palju tõuseb või langeb sportlase kaal kui ta on mingil ajavahemikul üle- või alakaloraažis.(Näiteks kuu ajasel perioodil tarbib sportlane 20000kcal vähem kui soovitatav, ehk kui palju ta kaal selle aja jooksul langeb) Ühest suhet kindlasti ei ole aga prooviks nii täpselt teha kui võimalik.
  4. Ragisevad liigesed

    Oleks ka üks küsimus, mille pärast uut teemat ei hakka tegema. Nimelt kas sumo stiilis jõutõmbed võivad hakata põlvede peale? Mul on vasak põlv alati veidi nõrgem olnud, lapsena saadud trauma tõttu, kuid varem pole hommikuti põlv valutanud.(Valu trenni aeg või hiljem päeva jooksul ei olnud) Mõlematest põlvadest käivad vahetevahel raksd läbi, kui nt teleka ees istun ja jala järsku välja sirutan. Hetkel päev otsa tunda andnud. Sumo tõmmet pole varem teinud. Tegin 50kgx20, 60x20, 70x20, 80x20, 90x10, 100x10 + hack kükki otsa.
  5. Martinkink blogi

    Ikka jälgime su blogi. Sinu blogi on minu jaoks selles mõttes huvitav, et kuna ma teen ise ka umbes samade raskustega trenni siis on hea arengut võrrelda, vaadata mida saaks ise paremini teha jne. Jätad trennides varu ka sisse või proovid maksimaalselt lihaseid kurnata? Edu.
  6. Plaatable blogi

    Tere, lisa vormist pilte. Edu!
  7. Kava

    Tere, olen jõusaalis treeninud nüüdseks u 1,5a ilma kavata ja areng on olnud suht okei. Selle ajaga siis ~8kg juures, kuid nüüd nii lihtsalt enam ei lähe, ehk mõtlesin endale kava valida. Jõusaalis pole käinud mõttega, et kasvatada maksimaalselt lihaseid, vaid olen teinud võimalikult suurte raskustega ja nii pidevalt 8-10 kordust seerias. Nüüd üritan teistmoodi treenida. Mõned näitajad: pikkus 178cm, kaal 70kg. Rinnalt surumine kangiga 90kgx2 või 80kgx5-8 hantlitega 33kgx8, kükk 80kgx10, (proovin maxi lähiajal) jõutõmme 100kgx10 (proovin maxi lähiajal) Mõte oleks teha kõigepealt jõutsükkel, umbes kuu aega. Üritaks teha sel perioodil väheste kordustega ja suurte raskustega, et jõunäitajad üles saada. Siis teeks kuu aega massiperioodi, kasutades umbes 70-80%max raskusest ja tehes 8-10 kordust. Ning seejärel alustada uuesti jõutsükliga. Või on kuu ajased perioodid liiga lühikesed? Üritan leida praegu jõu kava 3-4 korda nädalas ja 4-6 kordustega. Kava ise ei taha koostama/muutma hakata esialgu, vaatan mis välja tuleb kõigepealt. Panen mõned kavad mis huvi on pakkunud. http://www.fitness.ee/treeningkavad/1/2/23 Oleks hea valik, kuid mulle tundub, et 2x nädalas on vähe? Kui arvate teisiti, siis isegi võtaks selle ette. http://www.fitness.ee/treeningkavad/1/2/35 See oleks variant nr2. http://www.fitness.ee/treeningkavad/1/2/31 Tundub päris huvitav olema, ei tea kas ka efektiivne. Kui keegi teab muud kava soovitada, oleks ka tore. Tänud.
  8. Kava

    Toitumiskava pole. Üritan süüa päevas niipalju kui võimalust on. Üldiselt mingit jama igapäevaselt ei söö, kuid vahel harva luban ka seda endalegi. Pole kirja pannud kuhugi, mida ma päeva jooksul söön, seega gramme ja kcal´i pakkuma ei hakka. Praegu kaal 71,6kg aga võib kõikuda -1kg.
  9. Kava

    Tänud Martin, väga asjalink link, mille saatsid. Aga militaarpressi ma ei ole varem teinudki, äkki oskate õelda suurusjärku millega ma seda harjutust teha võiks. Küki rexi proovisin ära, 110kg seekord. To priibe: söömine enam-vähem korras, kaal on ikka vaikselt kuid kindlalt kerkinud.
  10. Tere, hakkasin uuesti tõsisemalt jõusaalis käima ja tegin ühe korraliku jalatrenni. Peale trenni olid jalalihased üli läbi, ca 4-5 päeva andsid korralikult tunda. Siis järgmisel jalatrenni päeval märkasin, et mul olid tekkinud mõlemale jalale valged triibud peale. Lisan mingi kehva pildi ka. http://www.upload.ee/image/3551453/CAM00009.jpg Midagi väga jubedat ei ole aga sooviks siiski neid mitte juurde saada. Kas sellised armid on kulturistide seas tavalised või neid üldiselt lihaste suurenemise käigus ei teki?
  11. Venitusarmid lihaste paisumisel?

    Miks sa selle variandi välistad või millest see siis olla võiks? Mõlema jala peal on kaks sellist triipu, samas kohas. Vaatasin netist, et asuvad vastus medialise peal, eestikeelset nimetust ei tea. http://www.google.ee/imgres?imgurl=http://ultrafitnesstraining.com/wp-content/uploads/2011/03/Vastus_medialis.png&imgrefurl=http://ultrafitnesstraining.com/?page_id%3D491&h=510&w=510&sz=121&tbnid=Ecc8aVzOXp8u_M:&tbnh=91&tbnw=91&zoom=1&usg=__fFvbDtGlFnWcnzaauhRJ5V1zUlY=&docid=Vdu676n2e9Y8FM&sa=X&ei=uaQhUsvnLIfRtAaGjoGgDw&ved=0CDUQ9QEwAQ&dur=435
  12. FASTi-l pakend väiksem, aga hind sama nagu enne

    Ammu teada ju, et euro ei tõsta hinda vaid vähendab paki suurust.
  13. Kreatiin

    Suured tänud nõuannete ja selgituste eest. Kui ma nüüd järele mõtlen, siis enne trippi ma kaalusingi 71 kg ja peale haigust olin juba 69,5kg. Nüüdseks kaal 70kg peal. Järelikult ikka areng toimub. Sain pm selgusele, et kreatiini pole mulle vaja, vähemalt veel. Hakkasin just iseenda jaoks ka täpset treeningpäevikut pidama, et mingi ülevaade oleks. Kahju, et kohe seda tegema ei hakanud aga parem hilja kui mitte kunagi.
  14. Kreatiin

    Tere. Olen nüüd jõusaalis käinud 1a. Treeninud olen 5x nädalas ja ise olen omale harjutused välja valinud, mingit kava pole jälginud. Toitumine on nagu on, üritan valgurikkale toidule tähelepanu pöörata. Mõnes kuus ikka paaril nädalavahetusel 4-5 õlut ka läheb või midagi kangemat. Selle aasta jooksul olen siis 8kg lihast juurde võtnud. Enne treeninguid kaalusin 62kg, nüüd siis 70kg. Pikkust 178cm (nädala pärast 19a) Mõtlesin, et kas nüüd oleks õige aeg hakata kreatiini tarvitama. Kuskilt on kõrvataha jäänud, et mida hiljem hiljem hakata tarvitama seda suurem on kasutegur. Nüüd ma ei teagi kas on õige aeg või mitte, sest raskused eriti ei tõusegi enam. Rinnalt kangiga tegin vahepeal 80kg 4-6kordust nüüd jõuan vaevu 70kg kangiga seeria ära teha. Hantlitega olen küll raskust tõstnud hiljuti 31kg peale. Aga ikka on tunne, et ei arene või on toimunud pisike taandareng. Eks osalt ole süü selles, et sai tehtud Prantsusmaa tripp, peale mida sai veel haigeks jäädud. (kuu aega eemal jõukast) Muidugi ma olen enamik ajast treeninud ka viimased seeriad max raskustega. See vist ei tule kuigi kasuks? Aga muidu ei tunne, et oleks korralik trenn tehtud. Oleks vist mõte proovida veel madalamate raskustega teha ja järjest raskusi uuesti suurendama hakata? Mõtlesin veel seda, et kas kreatiinist üldse kasu võib olla, kui teen näiteks laadimise ära ja tavalisel võtmisel või peale seda tarbin näiteks nädalalõpus õllesid, siis hakkab see kohe tulemust nullima. Omast käest tean, et alko tarbimisega hakkan jubedalt vett välja laskma. Tuli küll pikk kiri aga mis teha, lõpukirjandi hoog veel sees .
  15. Millist piimatoodet tarbida?

    Tere. Kas on üldse vahet kas süüa kohupiima, kodujuustu, kohupiimapastat või kohupiimakreemi? Tean, et vahe on valkude ja süsivesikute koguses tootes, kuid kas just peaks mingit toodet eelistama? Ma olen hakanud just viimasel ajal kohupiimapastat ja kreemi sööma. Ei tohiks ju vahet olla, kui ma söön rohkem seda või natuke vähem tavalist kohupiima, kuna valgu kogus tuleb ikka sama palju + suurem hulk süsivesikuid, mida mu menüüs küll ülearu ei ole. Mida arvate teie, mida eelistama peaks?
  16. Pullid pildid netist

    Olin ise ka haige, loodan, et järgmine kord trennis sarnast tunnet poleks.
  17. Küsimus toidulisandi kohta.

    13 aastase käed võivad välja näha sellised, kes pole veel jõusaali seestpoolt näinudki. http://www.upload.ee/image/3135783/038.JPG
  18. Õlaringid raskustega

    Tere, kas õlaringid raskustega tõesti rikuvad õlgi? Ise olen teinud mõlemas käes 25kg kettaga ringe ja kõik on ok olnud. Kuid täna just mainiti, et parem oleks kui ei teeks neid. Kas keegi veel teadlikult teeb õlaringe raskustega või peaks samuti kehitusi hakkama tegema?
  19. Õlaringid raskustega

    Selge, sain oma vastuse. Ühesõnaga teen muid harjutusi trapetsile 3 kuuga ei anna mingist tasemest veel rääkida, näiteks rinnalt surumist teen tsipa rohkem kui enda kehakaaluga 70kg.
  20. Jõusaali kõige hullemad harjutused

    Hantlitega lendamine seistes.
  21. 30g reegel

    See on pigem spekulatsioon aga näide seegi.
  22. 30g reegel

    Oletame nüüd, et kui jõusaali harrastaja jalgu ei treeni vaid treenib ülakeha siis peaks valguvajadus veel väiksem olema, sest jalgadele pole ju antud juhul ehitusmaterjal vajalik?
  23. Algajale kava

    Ma just mõtlesin, et kas ma olen seda õigesti teinud ju siis olen. Aga viimane trenn läksin 16kg pealt 19kg peale üle, vahepealsete raskustega hantleid ei olnud. Järgmine samm juba 21 kg.
×