Jump to content

ise

Kasutajad
  • Sisu loend

    35
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik ise postitused

  1. Kui julmalt mõjub see kehale kui nädal aega olen valesti toitunud jms. ehk siis kui olin metsa laagris siis sõin magusat, et üleval püsida ja joosta. Kuidas nädal aega sellist suhtumist võib kehale mõjuda? Sõin vähe aga magusat, juua sain kah nii, kuidas jumal juhatas. Söögiks oli veel tavaliselt võileivad vms.. Magusaks: Shokolaad, sefiir, küpsised, kommid.
  2. kas sellega kaasneb mingid probleem kah? Näiteks, et keha ei jõua valku ära töödelda vms?
  3. küsimus siis selline, et seda valgupulbrit on mõtekas kasutada ainult pärast trenni, eks? Muidu pole seda mõttet tühja süüa, kui ei tee midagi?
  4. Väike pilt siis enda muutusest.
  5. Noo alustan sellest pärast trennisest valgust esialgu. Maitsestamata kohupiimas on lõhustatud ja maitsega kohupiimas on sisse jäetud. Tänud .
  6. Kui ma ei eksi, siis käid sa Kupis. Aga nüüd kui postitasid siin tooteid välja, siis panid ikka enne tähele, et ma ei saa LAKTOOSI sisaldavaid ained tarbida? Nii siis, magusast olen loobunud, saan sööklast palju puuvilju (õun, pirn, banaan ja ananass). Söögi vahekordadel tarvitan siis puuvilju. Joon nüüd samas kohvi, mis mõjub päris hästi, teeb mul seedimise natukesegi kiiremaks. Isotoonilisest loobusin ja tarvitan selle asemel vett. Päevas joon ca. 3l vett. Keha on juba silmnähtavalt muutunud ja seda ka kaal, hetkel on 76 ja sipa peale. Söögist siis nii palju, et sööklas küsin endale vähem kartulit jms. selle asemel võtan salatit (vitamiini, hiina vms). Enesetunne on endal juba täitsa hea. Kas keegi oskab soovitada mulle mingit valgu pulbrit, mis ei sisalda laktoosi?
  7. Seega sõjaväes olles on see raske, pärast ajateenistust tasub hakata tegelema, jah?
  8. seda küll, soov oleks saada kaal püsivaks lihase pealt mitte toitumise ehk keha võiks siis nö. vormis olla.
  9. Ei ole lasknud aga ei näe ka mingeid välimisiprobleeme, mis viitaksid kilpnäärmele.
  10. Kas siis tõesti ei leia mingit lahendust sellele? Postitan ehk raskused, millega trenni teen jne?
×