Jump to content

MariusL

Kasutajad
  • Sisu loend

    65
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Koik MariusL postitused

  1. Marius Lemming blogi

    Jah, nii tõesti üks mees ütles kunagi Tamme jõusaalis Aga täna käisin jälle arcticus ja tegin tõmmet, õlga ja trapetsit.
  2. Marius Lemming blogi

    Nii, arcticust tagasi ja peab ütlema, et päris raske on käia nii. Terve päev läheb ära sõitudele ja asjadele. Aga saal on päris vägev, ei saa kurta. Kui Taavi kükki tegi siis küll paljud vaatasid imelikult. Ei tea kas sügavuse pärast või et keegi seal jalgu ei treeni.. Kädyga samamoodi, kui ta jõutõmmet tegi vaadati nagu maailmaimet.. Peale trenni läksime basseini ujuma kergeks lõdvestuseks ja siis koju.
  3. Marius Lemming blogi

    Eile käisin Lõunakeskuse myfitnessis ja täna puhkasin. Homme tartu arcticusse. Kui keegi tahab koos trenni teha siis võib öelda. Koos trenni teha alati põnevam
  4. Marius Lemming blogi

    Nõo on pisike koht, suvel siin käib heal juhul 3 inimest päevas, öeldi et ei tasu ära.
  5. Marius Lemming blogi

    Tänud Ilmselt uus video tuleb alles juuli lõpus. Nõos läks saal puhkusele kuuks ajaks ja kaameramehele oleks üsna kulukas minuga tartus kaasas käia..
  6. Marius Lemming blogi

    Siin ta siis on. Ärge halvale tehnikale ja väikestele raskustele palju tähelapanu pöörake.. Filmis ja monteeris Timo Tiiskäpp.
  7. Marius Lemming blogi

    Eile siis sai filmitud tõmbe ja õla trenni. Homme õhul peaks valmis olema. Tõmbest nii palju, et vahepeal siin võistlusperioodi ajal ei teinud eriti, nüüd on jõud kannatada saanud. Nüüd on jälle iganädalaselt sees ja loodan mingi aeg juba rekordit parandada Nüüd kohe aga jalga piinama!
  8. Marius Lemming blogi

    Hei Midagi erilist polegi toimunud. Üleeile tegin õlga ja trapetsit, eile puhkasin ja täna jalga. Homme kerge rind+triits ja kerge õlg. Järgmine kolmapäev lasen ka filmida siis õlatrenni, stay tuned!
  9. Marius Lemming blogi

    Täna oli rind+kerge triits, homme biits+kerge selg. Järgmine nädal loodetavasti on oodata ka uut videot, ilmselt õlatrennist seekord
  10. Marius Lemming blogi

  11. Marius Lemming blogi

    Eile puhkasin, täna tegin selga ja kerget biitsa. Päris mõnus on trenni teha selliste ilmadega, higi voolab ojadena.. Vaatasin, et keegi on mu viimasele postitusele thumbs downi pannud, ei tea kas sellepärast, et mulle meeldib tühi saal või et ma trenni läksin..
  12. Marius Lemming blogi

    Jah, nõos on see hea, et saal enamasti üsna tühi, mulle nii meeldib. Aga jah, praktikalt tagasi ja varsti juba trenni!
  13. Marius Lemming blogi

    Eile pidi trennipäev olema, kuid koju jõudes olin megaväsind ja tõesti ei suutnud minna. Täna aga tegin jalga ja kuna homme praktikale, siis tegin ka lõpus õlga. Ilmselt teen mingiaeg ka õlatrennist video. Kui kellegil mingi teatud trenni kohta soov, siis võib vabalt õelda.
  14. Marius Lemming blogi

    Jah, võin ju sinna lisada et +kerge jalg ka, aga see on nii väike koormus, et jah..
  15. Marius Lemming blogi

    Kõik ühel päeval tehtud, iga seeria erineva nurga alt. Ja laul endale ka meeldib, hea kodumaine
  16. Marius Lemming blogi

    Eile oli siis Biitseps+kerge selg, video räägib rohkem kui sõnad vali full hd
  17. Marius Lemming blogi

    Kahjuks ei aja neid numbreid väga taga, laval ju keegi ei vaata, palju ma kükin või surun..Minu jaoks ikkagi visuaalne pilt esmatähtis. Massi osas töö käib igapäevaselt.
  18. Marius Lemming blogi

    Ei oskagi öelda, eks "trenni" tegemas käisin enda mäletamist mööda vist 14 aastaselt, aga pole kindel..jalgpalli kõrvalt sai ikka jõusaalis ka käidud. Muidugi täitsa esimest korda käisin ilmselt umbes 7 aastaselt, käisin venna trenne vaatamas ja samal ajal tühja kangiga möllamas..
  19. Marius Lemming blogi

    Jõutõmme raw, kükk sidemetega ja surumine särgiga. kuid need on ka tehtud ca pool aastat tagasi.
  20. Marius Lemming blogi

    Hei Pole vahepeal kirjutanud, kuna olid kerged trennid nädal aega, nüüd läbi ja täna tegin juba rinda+kerget triitsa ja homme biits+kerge selg. Kaal on hetkel ca 65 kg.
  21. Marius Lemming blogi

    Üleeile tegin kerge rinna, triitsa ja kerge õla ning eile selja ja kerge biitsa. Täna puhkepäev ning homsest teen pisut kergema nädala. Musclecore lisanditest kasutan ka veel enne trenni loaderit ja trenni ajal activatorit. Mõlemad väga hea sidruni maitsega!
  22. Silvar Rückenberg

    Näo järgi tundus, et Silvar oleks võinud veel tagasi ka kõndida... Suur kiitus veelkord!
  23. Marius Lemming blogi

    hei esmalt trennidest.. Eile tegin õlga ja trapetsit, täna jalga. Musclecore lisanditest kasutan hetkel Proteini ja Recoverit. Maitse poolest on Protein minul maasika ja recovery šokolaadi. Maitse üle ei saa üldse kurta, mõlemad on väga hea maitsega. Pole üle pingutatud ja pole ka liiga lahjad. Jälgisin ka koguaeg omakandi meeste/naiste projekti kõndida tartust tallinna. Suur kiitus nendele meestele ja naistele, kes seal osalesid, eesotsas Silvar. Väga vägev!
  24. Silvar Rückenberg

    Väga vägev!
  25. Marius Lemming blogi

    Hei Eile puhkasin rattaretkest ja käisin teatris, täna tegin rinda+triitsa. Üsna imelik intsident oli, kui jõusaalis 2 noormeest esialgu keerasid raadio vaikseks ja seejärel panid klassika raadio mängima..sellist asja pole varem näinud, et keegi klassika saatel trenni teeb aga eks maitsed ole erinevad.. Ise kuulan meeleldi natuke raskemat muusikat ja vaikuses ei suuda trenni üldse teha Aga homme biits ja kerge selg!
×