Jump to content

MariusL

Kasutajad
  • Sisu loend

    65
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Koik MariusL postitused

  1. Marius Lemming blogi

    Nonii.. Võistlused möödas, võit kodus, kõik korras Võistlused läksid üllatavalt hästi. Kui eile oli täiesti pingevaba lavale minna, siis eelmine päev olid küll igasuguseid erinevaid mõtteid peas, et äkki juhtub üks või teine asi, olin ka ju mõnest ca 30kg kergem.. Aga läks hästi! Seekord oli ka rohkem konkurentsi, mis tegi publikule kindlasti vaatamise põnevamaks ja endal oli põnevam. Huvitav oli ka ennustusi vaadata, kes kuidas kellegi paigutab ja miks..küll põhjendati, et üks on suurem, teine kuivem jne..Tegelikult peab ju ikkagi terve komplekt hea olema, ei saa nii, et ülakeha on suur ja jalgu all pole, ei saa võita kui pool keha on puudu..Samamoodi võid olla kuiv, aga kui oled ebaproportsionaalne või kuidagi teistmoodi erinev, siis ei saa ju võita..komplekt peab vägev olema - kuiv, proportsionaalne, massiivne jne.. Põnev oli vaadata ka klassikalist kulturismi. Vägev võitlus oli küll! Õnnitlused Imrele ja kindlasti ka Peebule ja Taavile, kelle vahel karm rebimine oli, Peepu vaadata on vägev, väike aga samas nii kuradi suur ja võimas! Ja ka Otti peab õnnitlema. 15 abs. EMV tiitlit, hämmastav! Kuna pilte ei leia kuskilt veel, siis hetkel piirdun sellega:
  2. Marius Lemming blogi

    Nonii.. Annan ka endast siis veel viimast korda enne võistlust märku. Kõik on sujunud väga hästi ja nagu kõik teisedki, lähen mina võitma. Enamus tööd on tehtud ja olen andnud endast parima ja annan ka laupäeval laval. Vorm tuleb kindlasti võimsam kui kevadel (nii massi kui kuivuse poolest) ning ei jäägi muud üle kui oodata võistlust. Siin üks vormipilt, kahjuks küll nö korrigeerimata, aga ajab asja ära.. Kohtumiseni laupäeval!!
  3. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kui juba pitsade lisamiseks läks, siis siin minu poolt, mida sai mõni aeg tagasi tehtud! Kaloreid: 578.4 Kcal Rasva: 37.9 g. Valku: 51.4 g. Süsivesikuid: ~ 3g!
  4. Marius Lemming blogi

    No hei! Vaikselt jälle blogi unarusse jäänud, aga ei ole jõudnud kahjuks kirjutada. Alustaks dieedist.. Paar nädalat tagasi siin oli selline tunne, et ei jõuagi vormi, kuidagi seisis ja pilt ei tahtnud paraneda. Nüüdseks on vorm juba kõvasti parem ja ilmselt võistlustel tuleb päris hea vorm. Olen andnud 100% endast ja kindlasti annan ka edasi, et lava peal maximumi näidata. Võimalik, et lähiajal saab ka vormist pilte! Jõu poolest ei olegi suur langus, mõnes osas isegi jõudu juurde tulnud.. Eks tahan ikka novembris jõutõstmise emv-l ka jõutõstjatele konkurentsi pakkuda.. Videost nii palju, et tehniliste probleemide tõttu ei ole jõudnud seda alustadagi. Oli küll plaan, kuid tehnika vedas alt. Loodan lähiajal valmis saada, aga ei hakka ajaliselt midagi lubama. Täna käis ka koolis loengut pidamas Härra Jorgen Matsi. Ütlen ausalt, et ega ma MMA ja taoliste asjadega väga kokku puutunud pole ning tänu sellele oli seda kõike väga huvitav vaadata ja kuulata. Lisaks täna sain veel toidulisandite riiulit täiustatud, egas muidu ju ei kasva... Järgmise korrani!
  5. THE Olympia weekend 2013

    1) Kai Greene 2) Phil Heath 3) Jay Cutler 4) Mamdouh Elssbiay 5) Shawn Rhoden 6) Dexter Jackson
  6. Marius Lemming blogi

    Eks kellegil ju peab olema.. Eks see pilt praegu muutub ka õnneks, vahepeal hakkas kinni jääma, siis sai menüüs paar asja muudetud ja nüüd läheb positiivselt edasi. Tänud!
  7. Marius Lemming blogi

    Nonii Eile käisin fitshopis ja võtsin endale puddingu, mis on ülihea. Täna käisin saalis ja sai filmitud uus treeningivdeo, seekord siis selg. Loodetavasti juba homme on see üleval ja ka jagamiseks valmis. Vormi kohta nii palju, et maha võtta on veel kõvasti, aega hakkab ka juba väheseks jääma. Lisaks tuleb veel kõvasit poseerimist harjutada, aga loodan parimat.
  8. Marius Lemming blogi

    No tere! Pole kaua kirjutanud, aga see ei tähenda, et olen kadunud või trennist eemal..Vastupidi, trenn käib veel kõvemini ja hetkel on kõik super. Täna tegin trennis tõmmet ja õlga ja üle pika aja olen suutnud taastada oma jõu tõmbes. Kuna kevadine hooaeg võttis tõmbel kõvasti jõudu maha ja vahepeal ei saanud üldse teha, siis nüüd jälle paigas. Läksin tunde järgi täna tõmbes üles ja tegin ka isikliku rekordi, kitsalt 202 kg! On küll rihmadega, aga kahjuks gripgeli polnud ja ei jäänud muud üle. Kuna tehnika on halb siis ärge kodus järele proovige..
  9. Marius Lemming blogi

    kogemata tuli 2 postitust..vabandan.
  10. Marius Lemming blogi

    Tartus on minu teada 2 noort, kes varem võistlenud, üks neist kõvasti..no ikka väga kõvasti paisunud (ilmselt maatoidul olnud.. ) ja teine natuke peenem. Arvatavasti üks neist kahest siis tuleb. Kahjuks need kes üleöö paisunud on, pole ifbb-sse jäänud millegipärast, "nacis on põnevam." Konkurentsist ära ei ütle, pigem ikka kaotada kellegile pikemas rivis, kui võita 1 meest.. Täna muidu tegin jalga, päris hea raske trenn oli. Kükis läksin kuni 140-ni välja. See aasta polegi läinud nii. Sügisel on ilmselt uut isikliku rekordit oodata Tegin ka üle pika aja hack-kükki, ilmselt hakkangi nüüd seda jälle tegema.
  11. Marius Lemming blogi

    Jah, eks konkurentsist jääb praegu puudu jah, aga eks kui juunioritesse üle lähen, siis vast ka põnevam. Aga ootan huviga. Aga muidu täna vaba päev trennist ja oleks ühe idee pärast vaja teada, et mis sõnad meenuvad inimestele kui öelda tervislik eluviis... nagu, mis oleks see sõna, mis seda kõige paremini iseloomustaks? Minupoolne palve teile lugejatele olekski, et kirjutaksite siia ca 10 sõna või sõnaühendit. Kui ei meenu nii palju, siis pole ka hullu kui vähem tuleb.
  12. Marius Lemming blogi

    Hei. Olen nüüd läinud dieedile ja korralike vormipilte kahjuks pole jõudnud teha. Üritan lähiajal teha. Täna aga tegin rinda ja rinnale on jõudu ikka päris palju juurde tulnud. Lõppu tegin pisut poseerimist ja sai ühe halva kvaliga ka natuke selga jäädvustada. Mõtlesin, et panen kõrvale ka huvi pärast pildi, kui alustasin talvel dieeti. Massi on ikka kõvasti juurde tulnud ja ilmselt tuleb vorm ka nüüd parem vasakul tänane pilt ja paremal veebruari pilt.
  13. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    haardkoor
  14. Marius Lemming blogi

    Nii... Alustaks siis sellega, et olen jõutõmmet hakanud tegema kitsalt. Kuidagi parem tunne ja on ja ega see jõud ka nii palju sumo stiilis tõmbele alla ei jää. Üldse viimasel ajal tõmme meeldima hakanud. Viimasel ajal siin nii palavad ilmad olnud, et trennides higi voolab ojadena.. Varsti juba dieedile ja teen ka algsed vormipildid siis ära. Lisaks tahaks veel teha seljatrenni videot, aga eks näis kuna selle jaoks aega leiab.
  15. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    No põhiline küsimus on ikkagi, et "Kuidas saada sikspäkki?"
  16. Marius Lemming blogi

    Hei! See nädal olen teinud trenne tunde järgi, ehk siis mitte kava järgi. Esmaspäeval tegin ainult triitsa ja biitsa. Pole kunagi nii varem teinud ja mulle selline variant meeldis. Eile tegin rinda ja kerget selga. Täna puhkan ja homme jalg! Lõppu telefoniga tehtud pool vormikas
  17. Marius Lemming blogi

    Aga jah, tookord selles harjutuses panime rõhku rohkem raskusele, kui tehnikale. Enda proovile panemiseks. Suure raskusega enamasti puhast tehnikat hoida on ju võimatu.
  18. Marius Lemming blogi

    No ei ole ikka päris nii ju, või mis?
  19. Marius Lemming blogi

    Mulle meeldib paljajalu, kahekesi oleme siis kedagi ei häiri kah. Suvel maru palav ka tossudega
  20. Marius Lemming blogi

    Eelmise nädala jalatrenn, enjoy Kükk Väljaasted Eeskükk Kõverdamine Sirutamine Säär
  21. Martinkink blogi

    Põnev lugemine, keep it up!
  22. Marius Lemming blogi

    Eile tegime Taavi ja Kädyga rinda ja kerget triitsa, täna pidime õlga ja biitsa tegema. Homme jalg! Alustasime Surumisega üles, tegime mõlemad 2 seeriat enam-vähem suutlikuseni ja kergelt hantlitega pumpa peale Siis z kangiga püsti 4x8 lendamist kõrvale 4x8 hantlitega vaheldumisi istudes 4x8 õla tagaosale lendamist matil 4x8 Taavi tegi scothil biitsa ma tegin blokil 4x10 Viimase harjutusena tegime lendamist õla tagaosale 4x15 pildimaterjali kah!
  23. Marius Lemming blogi

    Tegime eile Taavi ja Kädyga seljatrenni koos ja panen üles väikse fotoseeria trennist ja offseason vormipiltidest . Lõppu tegid nemad kerge biitsa ja ma triitsa Eilne põhikava nägi välja selline:1) kukla taha tõmbed plokil 4x102) T-kangi tõmme kõhule 4x83) käed vastamisi tõmbed rinnale plokil 4x84) hantli tõmme 4x85) pullover 3x15 Kõik seeriad olid sama raskusega. Ei teinud kuskilt otsast püramiidi.
  24. Marius Lemming blogi

    Hei Pole kaua midagi kirjutanud ja ega midagi erilist ei ole ka praegu. Trenni teen ikka samamoodi, raskused suurenevad, visuaalne pilt läheb samamoodi suuremaks ja kõik on positiivne. Õnneks saan tänu Taavile käia nüüd jälle nõos, mis on mitu korda lihtsam kui tartus käia. Kunagi tahaks teha uut treeningvideot ja võibolla liitub ka Taavi, ehk siis teeme ühistrenni video. Seniks aga tehke trenni, sööge ja puhake!
  25. Marius Lemming blogi

    Tõsi, tõsi..
×