Jump to content

MariusL

Kasutajad
 • Content count

  65
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

MariusL last won the day on March 14 2014

MariusL had the most liked content!

Community Reputation

42 Jagab matsu

About MariusL

 • Rank
  Värske olija
 • Birthday 11/20/1995

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 • Asukoht
  Nõo

Kontakteerumise viisid

 • Skype
  mariusl9
 1. Taavi Merisalu Blogi

  Tere Mõtlesin, et kuna kaua aega pole kirjutanud ja endast teada andnud, siis kirjutan siia (Taavi blogi kõige õigem koht hetkel) mis minust saanud on. Kadunud ma ei ole kuhugi, sügisest alustasin õpinguid Tartu Ülikoolis Kehakultuuri erialal. Oli ka muid variante, kuid see tundus sobivat kõige paremini ja hetkel ei saakski rohkem rahul olla. Trennide kohapealt olin tõesti vahepeal siin pisut tagasitõmmanud. Treeningud olid pigem harrastustasemel(jõusaal, jalgpall), kui rohkemat. Oli plaanis küll kulturismis sügishooaeg kaasa lüüa, kuid Taaviga sai otsustatud, et hetkel ei hakka keha dieediga kurnama(kes kehakultuuris käinud, teab milline koormus on esimesel kursusel). Seega hetkel baseerun rohkem jõutõstmisele(baasharjutustega) ja kindlasti lähen sügisel proovima Eesti rekordeid ja loodetavasti ka kaasa lüüa EMil. Teen kaasa ka Fitness5 EMV. Kuna vastased on kõvad, siis isiklik eesmärk on kükkida vähemalt 30+.. kükk ruulib Hetkevorm on üllatavalt hea(ka endale imestuseks), nii vastupidavuses, jõunumbrites, kui ka visuaalses pildis ja loodetavasti see ka ainult areneb. Nagu mainisin, siis koolis hetkel koormus üsna suur, enda trenne üritan teha vähemalt 4x nädalas, kuid sinna lisandub ka kooli poolt päris mitmeid tunde treeninguid päevas erinevatel aladel. Kuna keha vajab tänu suurele koormusele koguaeg sööki, siis tõuseb ka kaal vaikselt, mis hetkel ei ole väga hea, kuna eesmärk on ikka võistelda -66kg kategoorias. Aga ma armastan toitu ja sellega ka see probleem :S Aga kokkuvõtlikult on lähitulevikus võistelda jõutõstmises ja fitness5-s. Järgmine aasta tahaks kindlasti teha kaasa sügisel kulturismis, sest lavaigatsus on tõesti juba üpris suur.. Eks näis, proovin ka jooksvalt teada anda oma progressist EMV poole, kui ise ei anna, siis lasen Taavil anda.. seniks aga olge tublid!
 2. Silvar Rückenberg

  Täna pildialbumit sirvides leidsin huvitava pildi minevikku, vasakul legendaarne Taavi Merisalu ja paremal mina, aasta 2002
 3. Marius Lemming blogi

  Kuna enam ma fasti sportlane ei ole, siis pole vist mõtet ka siin blogida. Siiski tänan aastase toetuse eest ja soovin kõigile head vana-aasta lõppu ja uue algust. Laval näeme!
 4. Marius Lemming blogi

  Suured tänud, Arnold! Sullegi! Kõikidele teistele lugejatele samuti häid jõule!
 5. Marius Lemming blogi

  Annan ka üle pika aja kergelt teada, et kadunud pole ma kuhugi. Raskeid trenne pole väga saanud teha, sest peale võistlust on õlg hakanud jamama. Täna proovisin pisut raskemalt ja on läinud kõvasti paremaks, kuid laupäevasele võistlusele ei hakka lõhkuma minema. Täna rääkisime Taaviga trennis ka pisut tulevastest võistlustest, ehk siis dieedini on jäänud ainult kuu aega. Ootan juba pikisilmi, et uuesti see raske dieet läbida ja lavale pääseda. Egas midagi polegi rohkem hetkel, hoidke biits punnis
 6. Marius Lemming blogi

  hei, võistlused on minu jaoks läbi ja teen kerge kokkuvõtte. tulemused olid kükk 167,5, surumine 105 ja tõmme 215. Kükiga võib täitsa rahule jääda, kuna see oli ikkagi isiklik rekord. Surumine läks täitsa... Kui trennis sai tehtud 110 ilusti, siis siin ei tahtnud see kuidagi liikuda ja jäigi tulemuseks algraskus ehk 105, milles ma olen kõvasti pettunud. Tõmme ilmselt õnnestus kõige paremini ja seal oli ka päris pingeline võistlus minu, Jürgensteini ja Pälli vahel. ja nagu lubatud oli, tuligi 210+. Vahepeal muidugi enne tõmmet suutis Taavi mulle nuuskpiiritust silma pritsida.. Korraks oli küll tunne, et jääb katse tegemata, kuid sain õnneks tehtud. Kuna vastane oli ikkagi kõva jõutõstja ja ma olen kulturismi suunitlusega, siis olen ise täitsa rahul, et sain konkurentsi pakkuda. Üldiselt olen üsna põnev võistlus ja minu jõutõstmise ajaloos vist kõige pingelisem üldse.
 7. Marius Lemming blogi

  Kas just nii hea taastumine aga jah.. Ise arvan, et see kolmapäevane trenn on rohkem psühholoogiliselt hea. Koguaeg oleme nii teinud ja juba harjumuse asi. Ilmselt tõesti midagi juurde ei anna ja vähemaks ka ei võta. Endal on lihtsalt parem tunne 210+ on täitsa plaanis!
 8. Darola Kruusik- Team Fast

  Nagu tühi kang tuli üles
 9. Marius Lemming blogi

  Tänud! eks jõudu ikka tuleb vaikselt. Täna sai tehtud terve võistlus rahulikult läbi. Hetkel peaks võistlus tulema üsna edukas, aga eks seda ei saa väga ette prognoosida ja lihtsalt loodan parimat. Algraskused on paigas ja kolmapäeval teen veel kergelt kiiruslikku kükki ja surumist ja siis tuleb puhata laupäevaks. Nädalavahetus oli samuti mul väga tegus. Kuna laupäeval oli vanemuises kooli aastapäev ja suur pidu, siis olin ka sellega seotud. Nimelt sain tantsida laval ja päris tore oli. Neljapäeval on mul sünnipäev ja lähen vanemuisesse töövarjuks. Saan Tiit Palu draamalavastuse proovis osaleda, ootan juba! Aa üks asi veel..täna tegin protein pancake mixiga pannkooke ja segasin puddingut sisse. Tulemus oli päris huvitav isegi, muidu sellise kogusega tuleb ca 12+ pannkooki, kuid sellega tuli ainult 3. Mõnusad paksud ja kohevad oli. Soovitan kindlasti proovida!
 10. Marius Lemming blogi

  Viimastest trennidest: Eile käisin rinda tegemas. Seeriatena iga trenn on rekordid olnud, maximumi pole veel proovinud aga ilmselt nädalalõpus proovin ära algraskuse. Täna jõudsin 3 tunnisest trennist äsja koju.. Tegin tõmmet, selga ja triitsa. Tõmbes täna tegin uuesti 212,5 üle pika aja. Tuli üles kuid selja lukustamisega oli pisut probleeme. Võistlustel loodan seekord ennast korralikult realiseerida ja mitte teha lolle vigu nagu eelmine kord. Lasin esimese katse ajal kangi pauguga alla ja põrutasin käe ära, mille tõttu jäid järgmised katsed sooritamata. Visuaalselt olen tähele pannud head õla ja rinna arengut. Õlale pole enda arust eraldi koormust andnud, kuid nagu ikka on olnud, siis areneb see, millele rõhku ei pane.. Lisanditest on hetkel kasutuses fasti creatine, whey 3 koos dextroga,intra, pump+, glutamine ja enne trenni muidugi shock. Igapäeva menüüs on sees veel protein pancake mix ja pudding. Trennivälist juttu: Reedel sai käidud ballil, mis oli väga hästi korraldatud. Üleüldiselt mulle sellised üritused meeldivad ja käin meeleldi. Laupäeval on vanemuises ka kooli aastapäev, kus osalen tantsus ning saan tantsida vanemuise laval..
 11. Marius Lemming blogi

  No hei Eile käisin rinda tegemas. Tegin elus esimest korda 100kg-ga seeriaid, mis on täitsa positiivne. Viimaste nädalate jooksul on jõudu megalt tulnud. Täna käisin kükkimas ja nagu eelmine nädal lubasin, siis nagu ikka uus raskus oli jälle kangil. Seekord siis isiklikuks rekordiks 165kg, mis võrreldes eelmise nädala 160-ga tuli isegi lihtsalt, mis oli üllatus endalegi. Midagi rohkem rääkida ei olegi, järgmine nädal uus raskus?
 12. Silvar Rückenberg

  Fännklubi taga imetleb?
 13. Marius Lemming blogi

  Õhtust! Täna sai siis tänu Elari(http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/39084-elari-edu-blogi/) meelitamisele käidud Gritis. Kuna sellist trenni ma väga teinud ei ole, siis oli kindlasti uus ja huvitav. Ütleme nii, et lõpuks oli särk ikka korralikult läbimärg ja keha täitsa läbi võetud. Naljakas oli vahepeal vaadata, kuidas kõik tegid poolkükke ja ma harjumusest sügavkükke.. Jäin väga hästi rahule ja kindlasti polnud see minu viimane kord. Uued asjad mulle meeldivad ja lähen heameelega tagasi! Tänud Elarile, kes mind veenis sinna tulema ja tänud ka megailusale ja toredale treenerile, kes selle hästi läbi viis! Lubasin ka Elarile vastutasuks teha ühe korraliku jalatrenni Nõo moodi! Ootan põnevusega kui saan ta saali tuua ja piinlema panna Praegu aga lähen teen protein pancake mixiga endale ühed korralikud pannkoogid!
 14. Marius Lemming blogi

  Hei, Täna olin päeval lõunakeskuse myfitnessis. Rahvast oli täna üsna vähe, aga see tähendas, et mulle rohkem toitu.. Vahepeal käis külas ka Elari, kes natuke lõbustas mind. väike pilt ka vihasest poisist, kes leti taga inimesi ära hirmutas.
×