Jump to content

eliviielo

Kasutajad
  • Sisu loend

    276
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik eliviielo postitused

  1. Nõuandeid, näpunäiteid, soovitusi..

    No vot oligi! Kreatiini kinaas (KK).
  2. Nõuandeid, näpunäiteid, soovitusi..

    Ei ole ise täpselt uurinud, kas on või ei ole vastavasisulist uuringut, aga kui sai käidud spordiarsti juures terviseuuringul ja proovidel, siis ka kirjutati analüüsi, et kõrge kreatiniini ja uurea tase, mis viitab liigsetele treeningutele ja/või osalt valgu ja kreatiini liigsele tarbimisele. Et siis ühest vastust ei saanudki ja nüüd see üldse kahtluse all.
  3. kõrge testosterooni tase

    Ei ole enda peal katsetanud, aga olen kuulnud ja lugenud, ei väida, et sellel kõigel mu kirjutatul 100% tõepõhi all on, sest ise ka uurisin. "...suure rasvasisaldusega toit tõstab östrogeeni produktsiooni organis­mis. Maades, kus süüakse vähema rasva­susega toite, on naistel östrogeensete hormoonide tase veres madalam".
  4. kõrge testosterooni tase

    Ei ole spetsialist, aga on olemas vastavad ravimipreparaadid menopausi põdevatele naisterahvastele. Samuti erinevad toidulisandid. Kaudselt mõjutavad ka teatud toiduained, mis östrogeeni taset kehas veidi mõjutavad-tõstavad nagu sojatooted, rasvarikkad toidud, oder, tatar, hirss, kaer, kui ka aedviljad, nagu brokoli, porgand, spinat jne... Väike artikkel: http://www.wikihow.com/Increase-Estrogen ,
  5. JJ14-ne Blogi

    Mida mu silmad just nägid!? Kindlasti soovitan kogenud silma all kellegiga koos teha alustuseks trenni, et mitte ennast ära vigastada ja halvimal juhul tekitada endale raske tervisekahjustus ettevaatamatusest, mis võib mõningal juhul lõppeda surmaga. Proovi vähemalt kord teha treeneriga terve keha läbi, siis kõigil julgem olemine. Ja kui teed lamades surumist, siis soovitan alustada tehnikast ja väiksematest raskustest, sest sellise tehnikaga võin minagi 83kg üles suruda.
  6. KEHAVORMI.EE auhinna mäng

    Auhind ei jookse kunagi mööda külgi maha! Kui mitte endale, siis leidub küll neid, kellele anda. 1) 45. Kulturismi ja Fitnessi Eesti Meistrivõistlused 2) www.kehavormi.ee slogan 3) IV taseme treeneri tunnistust
  7. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Järelkaja ka siis minu poolt Eesti MV-lt lamades surumisest. Nagu ka Laura, vahetasin ka mina kaaluklassi, aga ülespoole: -63kg. Seda just eelkõige seetõttu, et surumissärki saada parajaks. Trennide ajal oligi särk paras, kus kaalusin 62-63 kg vahemikus ja üle sellegi. Trennid läksid tõusvas joones ning 85+kg polnud mingi probleem suruda, sest särk istus seljas kui valatult, oli vaja pingega alla tõmmata ja läks ka pingega üles kergelt. Võistluspäeval kaal 61.15kg, mis oli endagi üllatuseks liiga madal, sest nädalaga oli läinud koos väikse külmetusega üle 2 kg maha. Seekord võrreldes eelmiste kordadega olin ilusti söönud olles -63kg kategoorias, seevastu -57kategoorias olin nö dieedil ega näinud enam edasiminekut suures särgis, olles defitsiidis, -57kat jäi väikseks, kuna lihasmass tungis peale. Esimene ehmatus sai selgeks esimesel katsel, kus oli tunda, et surumissärk on suureks jäänud, kang tuli ilma takistuseta rinnani ning sinna ta jäigi. Teisel katsel proovisin hoida pinget, sest teadsin, et särgiga on mul VSJOO ning enamjaolt oli tunda RAW surumist. (Sest eelnevatelgi võistlustel on särk suur olnud, nö muide seljas olnud ja RAW surumist tehtud väikse abiga +2,5-5kg). Kolmandaks katseks sai pandud 90,5 kg, kuid oli juba aimdus, et sellest särgist madala kehakaaluga enam asja ei ole, ning sinna rinnale see kang jäigi koos sündimata rekordiga ja võib-olla abs.-iga. Nädal enne võistlusi oli enam-vähem teada, mis vorm kellegil on, eelkõige arvestasin ikka Lauraga jahtides absi, mis oleks olnud käega katsutav SEEKORD. Aga kuna olin otseses mõttes "loll" ja mängisin omad võimalused maha, siis loodan novembris targem olla ja end realiseerida. Noor ka veel, kogemust vähe, aga just läbi eksimuste ja rumalate sammude karastabki end. Seekord oli konkurents ja numbrid üllatavalt suured. Väga tasavägine võistlus. Kuigi arvestades eelmise aastaga on arengut olnud ning üks parimaid võistlussaavutusi surumises seni avatud klassis. Siiski oli see minu jaoks üks enim pettumust valmistavamaid võistlusi, sest olin arvestanud tunduvalt parema vormiga. Tänud Revali tiimile, kes aitasid võistlusettevalmistusel ning viitsisid minu peale aega raisata.
  8. Tekkis küsimus puhtast huvist seoses athletic fitnessi naiste kehavooru hindamisega, et mis sai saatuslikuks 3. kohale 2. koha saanud naisterahva eeliste ees? Ise küll kohapeal ei käinud ning hindamises ei oska ametlikku hinnangut anda. (Kas kaalub oletatava geneetikaga kaasa antud lai selg, poseerimisoskused nt vastase lihasmassi ja kuivuse üle?) Sooviksin võimalusel targemate kommentaare.
  9. Sojaproteiin

    Keefir+kaneel kindel laks! Kuigi ise sojaproteiini ei soovita.
  10. Ärge solvuge kui kellegile panin halvema/parema koha, kuna ei tea Teie hetkeseisu vormi. Minu ennustus. Athletic-fitness meesjuuniorid 1. Fred Vunk Athletic-fitness mehed 1. Ants Varblane 2. Imre Uibokand 3. Harri Indus 4. Margo Kuiv Athletic-fitness naised 1. Esta Pilt (1/(1/3)/ 2 =5) 2. Darola Kuusik (2/(2/2)/1 =5) 3. Rete Jallai (3/(3/1)/3=8) Kulturism noormehed 1. Oleg Trofimov 2. Marius Lemming 3. Siim Rässa 4. Tauri Metsviir Kulturism meesjuuniorid 1. Sander Gorgiseli 2. Siim Veri 3. Andres Valgma 4. Siimo Sikut 5. Silver Kalmus 6. Edgar Udod Kulturism mehed 1. Ott Kiivikas 2. Ain Paavo 3. Andrei Abrossimov 4. Harri Indus 5. Boris Blinov Klassikaline kulturism mehed 1. Imre Vähi 2. Taavi Merisalu 3. Peep Reinart 4. Allar Vaet 5. Allan Nikopensius 6. Sten-Erik Viilup Fitness naisjuuniorid 1. Kristina Koroljak 2. Endla Vaher 3. Johanna Lond Body-fitness juuniorid (hindasin lihasmassi ja loodetavat kuivust) 1. Kaisa Metsla 2. Liis Kristiin Vaher 3. Janne Seli 4. Julia Golubõhh Body-fitness naised (siia panin facebooki piltide järgi hinnangu) 1. Anastasija Zerdetskaja 2. Darola Kruusik Naiste physique 1. Esta Pilt Meeste physique 1. Imre Uibokand 2. Siim Rässa 3. Boris Blinov 4. Kenn Jaakson 5. Ats Loot Bikini-fitness -163 (hindasin: omajagu võiks ikka lihast olla kondi peal) 1. Janika Aavamägi. 2. Riina Solomonova 3. Tatjana Kreit 4. Kristina Aleksejeva 5. Sigrid Kont 6. Piret Langsepp Bikini-fitness +163 (hindasin: omajagu võiks ikka lihast olla kondi peal, mitte väga kuiv aga vormis) 1. Egle Eller-Nabi 2. Reet Reimets 3. Aleksandra Laer 4. Kristina Nuut 5. Liis Vahter 6. Kristina Orr 7. Tiina Ollemaa 8. Karin Kitt 9. Olga Jakovleva 10. Gea Taalvelt
  11. Saigi ilusti 3 naist kokku! Ma õnneks/kahjuks ei võistle see aasta kuna mitu suurt võistlust on ühele päevale kokku lükatud.
  12. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Ametlikku treenerit ei ole, olen iseenda treener, vean end trenni ja sunnin isegi kõige "jõuetumatel" päevadel end takka. Seetõttu on mul endaga kerge, et Elil on metsikult tahtejõudu. Puudu jääkski siis abi ja teadmised, et kompott oleks täielik. Aga kuna võistlen SK Reval Sport all, siis tiimiliikmed abistavad tehnikaga ning kui endal nõu puudu, küsin ja uurin ise. Kuna jõutõstmine mul alles noor ala, siis abi ja soovitused teadjatelt on oodatud. Meie pealik härra Kaido Leesmann teeb kavasid, minu prioritas on seda jälgida. Ega treenergi tee paha, aga see omamoodi ettevõtmine, kust seda leida ja kes üldse viitsiks oma aega minu peale raisata.
  13. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Valmistamistuhinat on tunda, oma asi kas võistlusteni vastu ka peab.Kes peab, seda võib õnnitleda veel lisaks. Sel nädalal algas siis eraldi valmistumine juba Eesti juuniorite kolmevõistlusele jõutõstmises. Sestap proovisin täna veidi jõutõmmet, et kombata piire. Tegin soojaks 10x20, ja siis veidi tõsisemalt 5x75/105/110/115/120 ja 4x125-lõpus oli juba tehnika väga kole. Jubedalt ennastki häirib enda jõutõmbe tehnika, et ei saa korralikult alt tõustud ja selg tõmbamisel pooles varres. Septembri algupoolel sai arendatud ka kükki läbi Smolovi 3 nädalat. Pole varem proovinud, tuli märgatavalt juurde, kuid see-eest võttis ka omajagu läbi ja langetas surumist. Kükis sain ilusa RAW 100kg kirja, rohkem ei hakanud proovima. Väga rahul võib olla ka RAW surumisega, hetkel aina tõuseb, annaks siis surumissärk ka veel juurde. Aga jah, käisin täna orienteerumas, sain veel kogemust juurde kui peaksin Teid kunagi otsima tulema. Õhtul tuli kergem trenn otsa. http://www.youtube.com/watch?v=_I9dtCW_3Hk http://www.youtube.com/watch?v=du9KvFA-Tu8
  14. IFBB Women's World Championships 2013

    Bikini + 168cm Reet Reimets - 12. Bikini + 168cm Egle Eller - Nabi – 4. Meeste Fitness Oleg Anissimov - 1. Naiste fitness -163cm Kristina Koroljak – 3. Naiste fitness +163cm Endla Vaher - 3. Naiste fitness+163cm Natalia Nazarenko - 1. Athletic Fitness naised -163cm – 2./ Naiste Physique 4. Huvitav, et pole kellegil korralikku bodyfitnessisti vormi, et Eestit esindada!? Mingi aeg oli neid ju laval nagu seeni peale vihma.
  15. Kükkide tegemine - hingeldamine

    Üks kuni kaks korda nädalas on piisav, muidu ei taastu ära. Kui just mitte jõudu kasvatada, siis piisab täitsa näiteks 4x10-15 tk, võib ka rohkem. Hingeldamine normaalne, eriti peale seda kui nii pikki seeriaid teha, aga võib-olla ka siis raskus liiga suur või tempo kiire, et ajab hingeldama, kükkimisel on tähtis õige hingamine ja tempo.
  16. Ise kasutan kahte läbipõimitud vööd, kui endal üks, siis saalis neid hulgi, mida laenata. Kui endal vööd ei ole, siis viimasel ajal Revalisse siginenud mitmeid seisvaid vöösid, mida laenata. Kindaid ei soovita, ajavad libisema, pigem siis magneesiumi kätele hõõruda, kiviklots maksab ca 2.50 eurot. Ja kui haare viimastel kordustel pidada ei taha, siis võib kasutada tõsterihmasid, olenevalt firmast ca 8 eurot.
  17. Venitusarmid lihaste paisumisel?

    Ei ole küll spetsialist, kuid tean rääkida, et endal ka juba pikemat aega olnud ning tekkinud peale jõusaalitreeningutega alustamist venitusarmid, ise ei ole nendele erilist rõhku pööranud ning ei häiri. Aga piki reie sisekülge ikka mõnusalt jookseb, kohe mitmeid mitte nagu teema-algatajal paar tükki, sellises teiste silmad eest varjatud kohas ning võin öelda, et see ei ole ainult meeste probleem seoses jõusaaliga. Tõestuseks ei hakka pilte üles riputama. Enda puhul tean väita, et tegu siis järsu kehakaalu muutusega, sest minu puhul ca 5-10 kilo siia-tänna ei ole midagi erilist. Max kaal ca 69, min kaal 54.2 kahe aasta jooksul.
  18. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Äkki ka kedagi huvitab... Nagu teada, olen kehv kükkija, surumine küündib peaaegu küki tasemele või vastupidi, seetõttu otsustasin küki kätte võtta ja vaadata kuidas see areneb. Kaks nädalat tagasi jäin veel 90kg-le alla, nüüd kaks nädalat hiljem tegin 10x3 90kg, kang tundus suht kerge õlul, tehnika on ka lihvimist saanud. Suur aitäh ka Raunole, kes viitsis mulle õpetussõnu jagada. Ega see mingi suur number ole kui kõrvutada mind Laura, teiste tugevate naiste või meestega, aga kui nüüd sai ka lõpuks mindud jõutõstmise suuna peale üle (ega see kerge otsus polnud), mitte ei tee kahte erinevat ala korraga nagu eelneval aastal, vaatab kas tulemused ka paremaks lähevad. Endal on olnud peaaegu kuni praeguseni fitnessi ja jõutõstmise kava segamini all, sellest on ka palju seerialist vastupidavust, aga see-eest puudub kõrge maksimum. Nüüd otsustasin end kätte võtta ja paugutama hakata RAW-is, varustus on veel võõras... Aga jah, söön "ilusasti", jalg ikka veel triibutab, samas eelmise sügisega võrreldes omajagu kaalu juures. Laura võtab alla, ma võtan juurde, varsti leiame kuldse kesktee... Omal kohal ikka valgurikas toit, süskari võtan vahel välja, siis kaal kukub kolinal.. ja siis panen tagasi, saab jälle paisutud. Kõik siin eelnevalt on maininud toidulisandeid, ma firmadele reklaami ei hakka tegema. Steroide ei kasuta. Aga jah, kreatiin, beeta-alaniin jne..., eks teate ise ka. Ja naisterahva kohta väike tagasihoidlik kükk ka... https://www.facebook.com/photo.php?v=624503547571936&set=vb.100000368908008&type=2&theater
  19. Otsin trennikaaslast Tallinnas

    Kui kuri peab olema, et sobilikuks osutub?
  20. YouTube videod

    Ega tänapäeval enam ei olegi vaja nii palju vaeva näha jõusaalis rassides kui saab ka kergema pingutusega keha vormi. Ainult raha küsimus.
  21. Spordiklubi suhtumine klientidesse.

    Ma natukene tugevamini-sügavamalt hingan vahest trenni ajal, siis juba selle peale vaadatakse silmanurgast imelikult. Inimesed on erinevad ja sellest tulenevalt suhtuminegi. Kuid on ju normaalne, et jõutreeninguga kaasneb mõningane lärm, sinna ei saa midagi parata. Eks kindlasti hakkab silma, kui tegutsetakse ülemäära dramatiseeritult lärmakalt, siis on teada, et inimene vajab tähelepanu, sellepärast ma nii vaikselt pilk maas hiilingi saalis ringi, et keegi mind jumala pärast tähele ei paneks.
  22. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Sponsoritest jääb puudu, et pea terve kehakaal veel otsa süüa. Hea nali, aga ma nii suure isuga ka ei ole Teie kahjuks, minu rõõmuks.
  23. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Siis tuleb rohkem süüa.
  24. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Läheb-läheb! Teen ka väikse sisestuse, kaalunumber liigub piisavalt, üles, ei sa kurta, pistan kõik suhu, mis ette juhtub. Algul oli küll kerge kaalu üles ajada, nüüd aga nagu ei taha väga tulla, kuna ei jaksa enam nii palju süüa, süda läheb pahaks ja peegelpilt ka ei ole enam nii ilus kui laval athletic fitnessi ajal. Aga jõudu on vaja! :D
×