Jump to content

eliviielo

Kasutajad
  • Sisu loend

    276
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik eliviielo postitused

  1. DANA LINN BAILEY- WOMEN'S PHYSIQUE COMPETITOR 17 days left...
  2. Täpis toitumine

    Võtmeks on kaloraaž + "nipid"! Usun, et nt Jaco de Bruyn teab.
  3. Kõikvõimas KÜKK

    Samalaadne tähelepanek.
  4. Mis muud öelda, hea geneetika. Mõni tegeleb alaga 10 ja rohkem aastaid, kuid geneetika veab alt.
  5. Huvitav, et naistel antud kategooriad ikka sees on (women's physique, women's bodybuilding). Hea, et naistel ühine kategooria, mitte pandud nt -90kg, +90kg . Naiste füüsise juures antud kategooriad võimatud kui nad just PRO liiga võistlejad ei ole! Teadupärast naistel lõpeb "looduslik" lihasmassi piir ca bodyfitnessi kategooriaga. (v.a. kui inimesel on diagnoositud haigus ja kasutab kooskõlas retseptiravimeid). Kuigi maailmamastaabis on naiste kulturism oma nimetuse kaotanud IFBB liigades. Ilmestamiseks pilt naiste kulturismis osalevast naisterahvast: Eva Lagerhorn Blom foto: internet
  6. Tribulus, ravim või toidulisand?

    Kaheldav, kui juba sellised hoiatused sees on, siis oleks alust arvata, et tegemist juba ravimi taolise ainega. Kuigi jah, tribulus terrestris on siiski toidulisand, isegi liiga ülekiidetud võiks öelda. Hetkel midagi otsest ei leidnud, mis ravimile viitaks, samas olen kuulnud, ei ei tohi kasutada toidulisandi puhul termineid nagu "ravib" jne... NB! Kirjavead sees informatiivsel osal.
  7. Jõusaalide arvustused

    Ei leidnud täis hinnakirja jõusaali kohta kodulehelt. Ainult midagi taolist: http://www.arcticsport.ee/tallinn/lisateenuste-hinnad Ühe korra külastus on 13 eurot. Palju nt 30 päeva kaart maksab või seda ei eksisteeri?
  8. Eks neid müüte leidub, paljud siiani usuvad, et söövast rasvast toitu või kas või süsivesikuid õhtul, siis... . Asi on kaloraažis. Tooks välja plussid kui enamuse süsivesikutest süüa just õhtu poole: -kiirem rasvapõletus -suurem täiskõhutunne -suurem leptiini tase- hormoon, mis summutab söögiisu -parem insuliini tundlikkus -madalam veresuhkrutase -serotoniin (neurotransmitter (reguleerib tuju, isu, und), parem uni -eelduseks kasvuhormooni suurenenud tootlikkusele
  9. Millist särki kasutate jõusaalis?

    Soovitavalt venivast kangast ja hingavat! Ise eelistan ülekeha päeval maikasid ja alakeha päeval varrukatega t-särke.
  10. Vaja abi lihasmassi kasvatusel.

    Küsin esmalt, kas vaidlete vastu või toote näiteid, et just toidulisand on lihase kasvama pannud (tribulus terrestris jne)?
  11. Martinkink blogi

    Kui viimati käisin, siis küsisin ka, kas võin vahele teha, samal ajal kui sportlane puhkas. Vastas: "Ei". Igasuguseid.
  12. L-Karnitiini valgu tarbimine

    Mis on rasvapõletus? Rasvapõletus- kui kaloraaž on veidi madalam kui muidu, kuid mitte liiga madal, et kehastressiga tekitaks rasva peale. Toidulisand "rasvapõletaja"- kas see madaldab kaloraaži? Ei. Jah, vb mõni lisand tekitab täiskõhutunde, aga ega see sellega kaloraaži alla tõmba otseselt, kaudselt vb küll, samamoodi süües nt rasvarikkamaid toite, püsib ka kõht kauem täis ja tekib vähem tahtmist söömasööstude järgi. Ise ei näe mingit kasu toidulisandil kui rasvapõletaja. Aga kui raha palju ja uskumus suur, siis süüa võib. Midagi see ikka korda saadab. Teeb vb ainevahetuse kiiremaks vms... Valgu koha pealt eelistada toiduaineid, kui aga olla mugav või elu on kiire, siis valgujooki võib valgukoguse tõstmiseks juurde võtta. Mida rohkem lihast peal on, seda rohkem kaloraaži kulub...
  13. Annika Pärteli BLOGI

    Mul on näiteks vastupidi, lahtise kangiga kükk suurem kui smithiga, smith pigem suunab ning ei anna tervet keha liikuma.. Kuigi jah, smith rohkem tasakaalustab, uuringudki näitavad, et smithiga võimalik 5% raskemalt kükkida kui vabaraskusega. Eks smith ole ka vigastusi altim tekitama. Siis tuleks ca 110kg vabaraskusega kangi maxiks.
  14. Annika Pärteli BLOGI

    Kahtlaselt suured lihased ja reljeef naturalisti kohta. Isegi need naisjõutõstjad, kes teevad spetsiaalse jõusuunitlusega trenne, nemadki vaevaliselt kükivad üle 100kg, aga need on erandid ka. Arvestades veel Teie madalat kaalu... ja valmistusite bodyfitness võistluseks, kus rasvapõletustsükkel oli peal, huvitav... .
  15. Ütlesite, et detsembris saan aru, aga arvasite mu tiimist välja novembris? Mind ei hoiatatud, vaid Te ütlesite et b-foorumis pole eetiline "figureerida". Nt endine b-foorumi tiimi liige tarmop figureeris ka seal, tema üle pigistasite silma kinni jt? Ütlesite, et need 2 "inimest" on pahad ja Teie ei saa nendega hästi läbi, siis ka mina ei tohiks nendega läbi käia. Ühesõnaga tahtsite, et ma lõpetaksin seal foorumis suhtlemise. See oleks juba piiramine... Mind ei ole te teavitanud kordagi, et olen tiimist välja arvatud, seda otsest fakti Te mulle ei öelnud ega kirjutanud. Hoidsite minu eest salajas. Sain sellest teada veidi enne proovi kutsumist. Samuti polnud mul aimu, kes proovi tellis, kuna ka sellest mind ei teavitatud, ja eeloleva põhjal mul ei olnudki midagi muud arvata... . Mina otseselt pole kedagi süüdistanud, vaid ütlesin välja, mida mul oli alust arvata eelnevate situatsioonide põhjal, teie tahtsite minust lahti saada, mind ei oldud teavitatud tiimist välja arvamisest ja sellest, kes proovi tellis... Oleneb situatsioonist: kui isik liikleb sõidukiga, keeldub indikaatorisse puhumisest, siis järgmine etapp on tõenduslik alkomeeter, kui ka sellest keeldub, siis võetakse vereproovi uuring, olenemata kas isik tahab seda või ei, märksõna: "tõendite kogumine".
  16. Kaalust juurde

    Tere. Palju algne kaloraaž oli ja palju tõstsite, et panna kaal liikuma? Palju kulutate, kuna mainisite, ette te ca 8h teete tõstesporti nädalas ja vabal ajal olete aktiivne (milles see väljendub?) Tehke oma sissesöödav kaloraaž selgeks, samuti arvestage palju kulutate ning saate selgeks, miks kaal ei tõuse. Kaal ei tõuse, kui kulutatus on võrdne sissesöödavaga, samuti kui esineb kaalulangust, siis kulutate liiga palju või sööte liiga vähe. Kaloraaž peab kasvamiseks plussis olema olenevalt kui suur eesmärk, siis ca 200-500 kCal esialgu ja järk-järgult katsetades, leides endale paraja piiri. Kaal võis tõusta paari kilo võrra nt kreatiinmonohüdraadist vee arvelt kui seda varem kasutasite ning nüüd olete maha jätnud. Mainisite, et Teil 5-7 einet, esialgu võiks proovida jääda 5 eine juurde ning vaadata, mida need sisaldavad: kas kiireid süsivesikuid, vähe rasvu, palju vedelikku tarvitate... Nagu eelnevalt mainisin, kreatiin võib kaalu tõsta vee arvelt. Lisandid otseselt ei tõsta, ainult need, mis tõstavad kaloraaži ja seetõttu sissesöödav kaloraaž ületab kulutatut. Kui kaal ei tõuse, siis Te ei söö piisavalt, kuna kaalul see ei väljendu. Siinkohal ei toonud Te välja, mis lisandeid tarvitate, ise nendel kaalu tõusul suurt eesmärki ei näe, kui saate tavatoiduga kaloraaži täis, aga nagu tundub hetkel nähtuvat teie jutust, siis te ei saa seda täis, ning mugavusest on kerge juua kaloraaži tõstmiseks nt valgujooke tavatoidule lisaks.
  17. Preili Vaheri kommentaari jäi silma. Mida mulle ette heidate otseselt, preili Vaher? Ei leia toetuspunkti seoses tööga, et antud dopinguproovist keeldumise juhtumit saaks sellega seostada. Samuti ei leia, et oleksin olnud ebaaus jne, vaagides antud juhtumile eelnenud situatsioone: salaja Reval-Sport Powerlifting Teamist välja arvamine jne, mistõttu kaalusin enda selja taga tegutsemisi ja vahejuhtumeid, millele järgnevalt tegin otsuse keelduda, kuigi ise teadlikult polnud kasutanud keelatud aineid ega võtteid kuni dopinguproovi kutsumiseni. Antud kaalutlused seletasin pikemalt lahti seletuskirjas. Samuti soovitan antud teemal kommenteerides juhindudes ka muudest asjaoludest: seletuskiri SA Antidopingule jne, mitte enda isiklikuks vihavaenust, vaadates antud juhtumit ilma silmaklappideta ja pooldades turunaiste-meeste kuulujutte. Minu poolt teema lõpp.
  18. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Ma pole küll Rebeccaga veel Revalis trehvanud.... Kas ta üldse eksisteerib?
  19. Fitness5 - Finaalvõistluse protokoll ja video!

    Eks seda Rete lammutamist oli oodata, oma asi, mis tulemusega...
  20. Kas pr/prl Žerdetskaja tegi laadimist? Jalg on korralik!
  21. Järsk kaalutõus

    Kaldun arvama, et siiski veepeetus, mida võib põhjustada mitmed asjaolud: "päevad"; soola sisaldus toidus; "suurem nälg" jne... Kui samas kõht punnis, siis võib olla, et kõht kinni ja seetõttu ka suurem kaal, ainevahetus korrast ära... Nii kiire ajaga lihast ega pekki peale ka ei tule.
  22. Bikini Results 3rd place - Michelle Lewin 2nd place - Aly Veneno 1st place - Jenee Leger See Jenee Leger's photos here---> 212 Results 3rd - Thomas Benagli 2nd - Moba Edwards 1st - Guy Cisternino See Guy's gallery here--> Open Bodybuilding Results 5th - An Nguyen 4th - Jojo Nitiforo 3rd- Johnnie Jackson 2nd- Fouad Abiad 1st- Branch Warren See Branch's Photos here-->
×