Jump to content

eliviielo

Kasutajad
  • Sisu loend

    276
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

55 Tasub teda kuulata

eliviielo

  • Tase
    Kasutaja
  1. Mingi väsimus, jõuetus

    Käisin vereproovil seoses muu haigestumisega. Aga muuhulgas tuli välja, et rauasisaldus oli üüratult madal. Veidi väsimust oli, eks palju rabeldud ka ja vähe unetunde, ei osanud seostada rauavaegusega kuna toitun teadvalt. Kuigi ka tean, et toidust imendub vähe organismi. Võtan teist kuud rauapreparaati ja siis uuesti vereproovile. Proovin rohkem unetunde planeerida ja vaatab kuidas edeneb....
  2. Mida juurde lisada?

    Mida juurde lisada? Toitu?!
  3. Silvar Rückenberg

    LIKE!
  4. Ma panen suht samasse auku, +10 kui väga hea päev.
  5. Mitmeosaline toidukarp

    Tuleb võtta mitu toidukarpi ja need toidukilega kokku tõmmata- ongi mitmeosaline.
  6. 1 vs 2 või rohkem trenni lihasgrupile nädalas

    Ise varemalt tegin nädalas 2x läbi igat lihasgruppi, nii ka praegu. Vahel harva ka 3x, olen lisanud mõne lisaharjutuse trenni lõppu. Olen muutnud jaotust, enne tegin lihasgrupid kolmeks, hetkel harrastan kolmest ja neljast jaotust. Enam naljalt ei ole saalis 1-3h. Ligikaudu 30min-1h saab lihastrenni ära tehtud. Need, kes taotlevad lihaskasvu, arvan, et 1x lihas nädalas läbi tehes, jääb väheks. Eks oma pool ole muidugi toitumisel. Vaimselt ei pruugi me trenniks valmis olla, aga faktiliselt keha taastub kiirelt olenevalt lihasgrupi suurusest ca 18h-36h vahemikus, pm võiks ülepäeviti sama lihasgruppi teha. Olen teinud erinevalt: Näide 1: 1. päev: rind+õlg+kõht 2. päev: jalg+säär+biitseps 3. päev: selg+triitseps+kõht Näide 2: 1. päev: selg+rind+kõht 2. päev: õlg+käed 3. päev: jalg+säär+kõht Näide 3: 1. päev: käed+rind+kõht 2. päev: jalg+säär 3. päev: õlg+alaselg 4. päev: selg+kõht jne jne.... pm vahet suurt ei ole, peaasi, et lihas saaks toonust, võiks siiski 2x nädalas tunnetuslikult läbi töötada, mitte nsm vehkida...
  7. Eks see women's physique ole peaaegu nagu naiste kulturism, et sellisesse vormi reaalselt võimatu end looduse vastu ajada. Kui seda tahta teha kui "do for a living", siis aga palun, teed on valla... "eks on ka erandeid" Kui Eesti kandepindagi vaadata, siis väga raske on bodyfitnessisti vormi teha, mida siis rääkida women's physiquest, kus peab rohkem lihasmassi omama ja kuivust.
  8. Mulle näiteks aitab ühest lisandist küll. Ise kasutan MSM-i. Päris mõistliku hinnaga ka ja pulbrina on üldjuhul odavam kui kapslina. Toodet tuleks kasutada regulaarselt ja suhteliselt pika-ajaliselt. http://fitshop.fitness.ee/brandid/3/readmore/1212/OptiMSM/&manufacturer_id=46/ Alati pole otstarbekam-tulemusrikkam, et mida rohkem lisandeid, seda uhkem-tervem.
  9. T-T blogi (+20)

    Kaloreid kokku ei löönud, aga silma järgi jäi mulje, et mõnel päeval kaloraaž päris madal. Te ikkagi meesterahvas ja 190cm pikk! Esialgne eesmärk pigem 5-10kg.
  10. Martinkink blogi

    Minu jaoks palju. Kunagi proovitud 110cm (ise 163cm), eks parema tahtmise korral tuleks rohkemgi... Eks oleneb ka enda pikkusest ja siis omakorda kõrguse suhtest. Aga max nr ei mängi rolli, lihtsalt huvitav teadmine. Hakkab olulisust näitama kergejõustiklastel, tõstjatel mõnevõrra jne... Kui tempoga hüppeid teha hulgaliselt seeriaid-kordusi, siis sobib väga hästi aeroobse asendamiseks, võtab päris võhmale, sest pm terve keha töötab...
  11. Jõusaali harjutused

    Lihas kasvab köögis ja teki all. Kui tahate, et biitseps ja selg kasvaks, siis tehke harjutusi biitsepsile ja seljale. Valesid harjutusi pole, on vale tehnika. Soovitan teha terve keha, muidu jalad all nagu hernekepid.
  12. In WPD 3rd call out Loana Muttoni, I have been following her previously in insta and there she looks in quite good condition... Can't not notice, that A. Fedorov (not Federov) looks massive (back, legs)....
  13. Ergutid ja stimulandid

    Kofeiiniga jah ei maksa üle panna. Sama ka guaraanaga. Ise kasutan ka vajadusel ja minimaalselt. Tauriin peaks olema veidi leebem. Mitmeid aastaid tagasi müüdi kesknärvisüsteemile apteekides käsimüügiravimina ka "üht toodet", mis hetkel müügist maha võetud, kuna liigitatakse lausa narkootikumi alla.
×