Jump to content

topgirl

Kasutajad
  • Sisu loend

    17
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

topgirl

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 02.02.1989

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    https://www.facebook.com/#!/sigrid.sild

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  • Interests
    Olen 22aastane Tartu tüdruk. treenin Arenas. Lisaks käin ratsutamas, raha teenin ratsutamistreenerina. Õpin maaülikoolis loomakasvatust
  1. E-ained

    Ainuke asi mille ma leidsin. -.-
  2. E-ained

    Nonii targad Rääkige mulle E-ainetest mis on keemilise koostise järgi valgud Kooliks vaja
  3. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ulme äge, väga super, kohe paljupalju ilusam poiss !!
  4. Pidevalt tõusev kaal :S!

    ei saa mainimata jätta et kaal ikka ei lange, olin ka 1.5 nädalat eemal aga toitusin normaalselt edasi. nüüd teen hetkel ainult aeroobset, pean blogi ka siin:D
  5. Teenus: keha koostise mõõtmine

    Te võiks tartus ka käija tegemas, arvan et osalejaid oleks.
  6. Pidevalt tõusev kaal :S!

    Ma plaanin toitumiskava tellida küll kohe kui mingit vaba raha tuleb. sain just tööle ja esimene palk alles märtsis ja märtsis on 1 astme treenerikoolitus. (ma ratsutamisega tegelen) ja seega plaanin seda tellida
  7. 15a paks neiu.

    Kui otsid trennikaaslast siis ma olen ka tuden(maaülikool) ja käin Arenas trennis . Mul ei ole kaaslase vastu midagi ja bodypumpi ma armastan Võiks koos sihid seada ja peki vastu võidelda
  8. Rasvapõletaja

    Mindka huvitaks kaua võtsid ja kuidas mõjus
  9. Pidevalt tõusev kaal :S!

    Ansipit siia küll vaja appi ei ole
  10. Pidevalt tõusev kaal :S!

    Heahea ma täna söin neid terve väikse paki, aga 2 peale(mina ikka enamus) - need on ainukesed pähklid mis head on Mina pakin oma seljavalu kokku ja sean sammud poodi! Ja ostan homseks midagi kokku
  11. Pidevalt tõusev kaal :S!

    Kas pistaatsiapähklid lähevad arvesse?
  12. Pidevalt tõusev kaal :S!

    Fäkk.- kaerahelbe puder, Manna puder- nämm
  13. Pidevalt tõusev kaal :S!

    Nägin seda, seal ei soovitatud ka pähkleid ja ma ei söö ka pähkleid.
  14. Pidevalt tõusev kaal :S!

    Ma ei söö küpsiseid 3 kilo, vaid mul 300g pakk, need väiksed küpsised, (mul deegudele need, aga kuna laual siis kättesaadavad) , kui ma neid nosin siis vast mingi 50g õhtul neid. . No aga mida ma sööks siis vahepaladeks? Et suhkru kogust vähendada?
  15. Pidevalt tõusev kaal :S!

    Kuigi noh, arst andis mulle lipiku ,Kus on kirjas kui palju ja mida päevas süüa ja 2 leiba võib süüa ja miks ei või täisterahelbeid süüa? Nagu ma tean siis need tekitavad täiskõhu tunde kauemaks ja samas ei anna palju kaloreid ka Puder annab rohkem kaloreid ja ei täia kõhtu, seega 60g helbeid ei anna mingit magustunnetust. Ja hommikusöögiks ei lähe ka mul midagi sooja ka alla!
×