Jump to content

Liza24

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Liza24

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 20.10.1997

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  • Interests
    Ma ausalt ei viitsi kirjutada siia midagi hetkel....
  1. Täielik algaja

    Tervus! Mõtlesin, et räägin teile oma loo ära, mida otsin ja ehk keegi on nii lahke ja aitab mind alustamisega. Nimelt olen 14 aastane tüdruk ja juba aastaid olen mõelnud kulturismi peale. Lihtsalt paelub mind ja tahan ka tegelema hakata sellega. Miks just nüüd? No ütleme nii, et olin enne päris pontsakas, 12 aastaselt 165 cm juures kaalusin 68kg. Jõledalt vihkasin oma keha, kogu elu olin paks. Siis üks hetk ma lihtsalt murdusin kõige all ja hankisin endale anoreksia, hiljem ka buliimia. See oli jube aeg, 13 aastaselt kaalusin 175cm juures 45 kilo, mis ei olegi nii vähe, aga enesetunne oli halb, täiesti isoleeritud olin. Nüüdseks olen enam vähem paranenud. Selle õppeaasta alguses hakkasin tegelema vehklemisega mis mulle väga meeldib. Kohal käin 2x nädalas, 1,5 tundi korraga. Üks päev on üldfüüsiline treening ja teisel päeval vehklemine, mis on ka korralik treening. Kord nädalas on koolis kehaline ka, kuid see rohkem niisama tilulilu. Nüüd, rasva mul on, ja tahangi teada, kuidas alustada. Ma ei ütleks et olen paks, vaid no, vormist väljas... Ma ei taha jätta muljet, et nüüd loodan ainult Teile, et nüüd vastused lendavad. Ei, teen ise ka uurimustööd, see on lihtsalt üks abivahend. Ehk keegi oskab suunata? Parimat, Liz.
×