Jump to content

xenon

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

xenon

  • Tase
    Vaatleja
  1. Algajale jõutrenn

    Ei, jah seda ma mõtlesingi. Kindlasti kasvab ka lihas koos jõutrenniga. Aga mõte oli selles, et mitte kasvatada ennast karuks vaid, et saaks jõudu teha rohkem. Igatahes tänud, nüüd tean natukenegi mõelda kuidas tegema peaks.
  2. Algajale jõutrenn

    Tere. Sooviks siis küsida või teada saada, et mis oleks mulle kui algajale kõige parem kava jõutrenni jaoks. Mul ei ole plaanis minna jõusaali ja seal lihast hakata kasvatama. Oluline on rohkem jõud ja vastupidavus. Palju ma peaks kordusi tegema ja seeriaid, käin kuskil 3-4 korda nädalas jõusaalis tegemas. Sest lihtsalt ei jõua ja ei taha enam kodus istuda, vaid parema meelega teeks trenni jõusaalis. Põhieesmärk ongi see, et saaks jõudu ja vastupidavust. Väga vähesel määral võibolla lihast kasvatada, suhteliselt minimaalselt. Lugesin ka Tööriistad -> Treeningkavad juba läbi. Aga need on ikka vist rohkem lihase kasvatamine ja jõud. Oleks vägagi tänulik, kui keegi avaldaks mingisugusegi kava, mille järgi saaks teha õieti jõudu ja vastupidavust ja vähesel määral lihast suurendada. Tänud ette.
×