Jump to content

Jacobb

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Jacobb

  • Tase
    Vaatleja
  1. Kui sööd, siis söö teadlikult !

    Esiteks ma vabandan viivituse pärast kuna kaotasin ära oma äsjatehtud konto parooli. Kui aga aus olla siis tegin uue konto vaid selleks, et teemale vastata, kuigi ma ei oskagi sellele nüüd päris hästi läheneda...Palusin ma ju jagada infot erinevate toiduainete kohta. Eeldasin, et keegi märgib ära näiteks transrasvade olemasolu kohukestes või midagi taolist. Ei soovinud ma kindlasti mingisugust kriitikat rasvavaba kohupiima kohta, vaid pigem teada saada, kas selle toote puhul peaks millegi psuhtes tähelepanelik olema. Ma tean väga hästi, et rasvad on vajalikud ning need on mu menüüs ka esindatud. Ja mis puutub võisse, siis pole sellel viga miskit. Mainisin ju, et asendasin selle toorjuustuga - see maitseb mulle rohkem. Kui aga vaadata neid postitusi, siis on siin mingisugune järjekordne tüüpiline vaidlus, mis on kogu teema ummistanud ning ükski antud teema huviline või algaja siit midagi antud teema kohta küll teada ei saanud. Pealegi kui antud teemat loevad noored, siis oleks neile veidi kohatu anda nõu, et söö mida tahad ja kuna tahad. Ühesõnaga kellegagi vaidlema hakata küll ei soovi. Kasutan lihtsalt traditsioonilist google otsingut ja püüan leida artikleid, mis minu küsimustele vastused annavad.
×