Jump to content

kuksel

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kuksel

  • Tase
    Vaatleja
  1. ateena olympiks

    Pro sarja bbuildereid ei saa ju olümpiale viia, in corpore kukuks nad kolinal dopingu kontrolli läbi. Pro sarja võistlustel minu teada ainult diureetikume testitaks, aga kas su testosterooni tase on 1000x üle normaalse ei koti kedagi. Seega olümpiale saaks viia selliseid kesisemaid n.ö. "puhtaid" vendi, aga sel juhul kaoks jälle asja atraktiivsus ära, sest olümpiavõitja peaks ikka olema kõige-kõige mitte mingi teisejärguline tüüp.
  2. Glükoos

    Mulle on nagu meelde jäänud, et pärast trenni tuleb võtta lihtsüsivesikuid 0,7 g 1kg kehamassi kohta. Ma ise kühveldan pärast trenni sisse umbes 40-50g ja käib kah, egas see nii täpne kah pea olema. Sellega seoses üks küsimus kah. Ott Kiivikas äkki oskab vastata. Kui ma teen 75 min madala pulsiga aeroobset (pulss 125-130), kas siis on kah pärast trenni süsivesikuid vaja. Mina pole võtnud, sest nii madala koormusega ju teoreetiliselt lihas veel põlema ei hakka või kuidas? Tänud ette juba.
  3. ilma lihata

    Eestis valmistatkse ka minuteada toorjuustu (Võru piimakombinaat mäletamist mööda). Rasva sisaldus pidavat olema 4%. Ma eelistaks küll antud toodet neile uhketes pakendites väljamaa omadele.
  4. ilma lihata

    Huvi pärast küsin, et palju sellise päevamenüü kalorsus kokku tuleb? Ja teine asi, pätaka jutust kumab läbi (võib-olla ma saan valesti aru), et taimetoitu sööb tervise huvides. Ja teiselt poolt kuulub menüüsse mingi "creme bonjure" (mis asi see selline üldse on?), knorri mögin, kohvi, mis on kaugel tervislikkusest. Aga noh, eks igaüks ise teab, mis oma tervisega teeb.
  5. Süda jamab?!

    Südamega ei tasu jah nalja teha. Mul endal paar aastat tagsi oli kah õõvastav kogemus. Jooksu ajal järsku piinav valu rinnus ja hing kinni. Istusin potsi puu najale pikali maha ja juba mõtlesin, et sooh valmis, nii siit ilmast siis minema minnaksegi. Tasapisi läks aga paremaks ja kuidagi lohistasin ennast koju. Järgmine hommik kohe arsti juurde ja tuvastati mingi roiete vaheliste närvide põletik vms s.t. süda OK. Arst rääkis mulle, et kui südamega mingi jama, siis pidavat valud olema pigem selja ülaosas, mitte rinnas ja kui veel külm higi kah, siis ilma pikemata siva haiglasse. Minimaalselt soovitas 3x nädalas a 1/2 tundi 60-70% max pulsist aeroobset teha.
  6. Süda jamab?!

    Südamega ei tasu jah nalja teha. Mul endal paar aastat tagsi oli kah õõvastav kogemus. Jooksu ajal järsku piinav valu rinnus ja hing kinni. Istusin potsi puu najale pikali maha ja juba mõtlesin, et sooh valmis, nii siit ilmast siis minema minnaksegi. Tasapisi läks aga paremaks ja kuidagi lohistasin ennast koju. Järgmine hommik kohe arsti juurde ja tuvastati mingi roiete vaheliste närvide põletik vms s.t. süda OK. Arst rääkis mulle, et kui südamega mingi jama, siis pidavat valud olema pigem selja ülaosas, mitte rinnas ja kui veel külm higi kah, siis ilma pikemata siva haiglasse. Minimaalselt soovitas 3x nädalas a 1/2 tundi 60-70% max pulsist aeroobset teha.
×