Jump to content

Sander100

Kasutajad
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Sander100

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 08/28/1994
 1. 5x5 workout

  Olen teinud 5x5 umbes 2 kuud ning minu tulemused on ülihead . Alustasin , surusin rinnalt 75 ning nüüdseks 90 .
 2. Toidulisand

  millega lisada süsivesikuid ``?
 3. Toidulisand

  Ei ütleks , et poleks rahul , aga ehk oleks midagi paremat soovitada veel .
 4. Toidulisand

  Olen 17 a , 180 cm pikk , kaalun 68kg , surun 80 rinnalt. . Natuke juba on sportliku keha ning natuke lihased . Sooviksin teada , millist toidlisandit võtta järgmiseks ? Võtsin eelmine kevad mammuti valku , nüüd sel aastal võtsin ht-ri , just lõpetasin selle võtmise . Ehk oskab keegi öelda , mida järgmiseks võtta , umbes samasse hinna klassi sooviks jääda .
 5. Treening

  Küsimus selline , olen 17 a 185 cm , 70kg ja surun umbes 77 kg , söön ka ht-ri . Treenin praegu 5x5 kõik harjutusi . Mis sa selle treeningust arvad ? Võibolla paremate tulemuste saamiseks peaksin rohkem kordusi tegema ? Sooviksin nii jõudu kui lihast samalajal . Ehk oskate nõuanda .
 6. Treening

  Küsimus selline , olen 17 a 185 cm , 70kg ja surun umbes 77 kg , söön ka ht-ri . Treenin praegu 5x5 kõik harjutusi . Mis sa selle treeningust arvad ? Võibolla paremate tulemuste saamiseks peaksin rohkem kordusi tegema ? Sooviksin nii jõudu kui lihast samalajal ? Ehk oskad soovitada ss .
 7. Seljaprobleemid

  Järelikult alaselg , siis nõrk ? Aga ehk oskab keegi seljuhul harjutusi öelda , mis treenivad alaselga . Ning , kui treenin vaatamata valule , kas see võib tekitada mingeid vigastusi ?
 8. Seljaprobleemid

  Selja päeval alustan jõutõmbega , nagu ikka . Teen eelnevalt korralikult sooja , ja soojendus seeriaid teen ka . Hakkan tegema , peale esimest seeriat seljas valu just alaseljas , ja nii jätkub see seljapäeva lõpuni . Tehnika viga pole kindlasti . Mõtlesin , et küsin üle , võibolla ei peaks tegema jõutõmmet , sest selg on ju nõrk koht .
 9. Õla valu

  Probleem järgmine , kui teen õla päeva . Alustan sirge seljaga surumist , Teen seda 5x5 ning kui lähen järgmise õla harjutuse juurde , on koheselt mõlemates õlgades valu . Milles võib probleem olla ?
 10. Fast HT-R

  Küsimus , olen 17 aastane noormees . Olen 2 talve jõusaalis käinud , kaalun umbes 65kg ning surun rinnalt 75kg . Võiksin öelda , et pole päris algaja . Seal öeldud , et suure lihasmassiga treenijatele , mul aga pole suur lihasmass . Ning kui külastan jõusaali , tulen sealt ikka täisa läbi olevana välja , et teen trenni päris kõvasti . Eelmisel aastal sõin ka mingit mammuti valku . Küsimus ongi ss , kas see toode sobiks mulle ?
×