Jump to content

HeKenZo

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

HeKenZo

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 26.11.1990
  1. Kaalustopp ja olen alakaaluline

    Nii aga kui ma nagu päris suurt kangi tõstma hakkan siis millisest raskusest ja mitu tõstet oleks alguses hea?
  2. Kaalustopp ja olen alakaaluline

    Noh mis teha mulle ei meeldi see ülim kõhnus mis mulle osaks on saand ja üldiselt andis su postitus päris palju mõtlemisainet ja ideid nii et aitäh
  3. Kaalustopp ja olen alakaaluline

    Ringtreening? no plaanis nagu hetkel polegi päris nii kulturistiks hakata aga noh see kaaluprobleem käib enim pinda.
  4. Kaalustopp ja olen alakaaluline

    Nojah eks ta nii kipub olema küll. aasta esimesel poolel käisin võsa lõikamas. esimeste päevadega olid õlad nii tapvalt valusad et pidin juba koju ära tulema, aga jätkasin ja kadus iseenesest ära. Kunagi läksin suure hurraaga jõusaali. proovisin huupi pakkudes erinevaid asju. sõudekas oli ka isegi. ja noh lõppkokkuvõte oli see et järgmine päev ei saand voodist püstigi. kõik lihased olid nii valusad. et üle pingutamisega olen ma päris palju tegelenud:D aaa ja millest saab kõige lihtsamalt ja tõhusat valgusheiki teha? siin olen lugend et kõik räägivad mingitest sheikidest et võtavad ennem või pärast trenni vms? E: otsustasin täna jalaraskused kasutusele võtta et siis töö juures oleks toredam ringi tatsata:D E2:Nii täna tegin selle 9kg kummagi käega 20x2 siis 20 kätekõverdust. Seejärel hetkeline paus ja 20x3 väikeste pausidega ning siis veel 20 kätekõverdust
  5. Kaalustopp ja olen alakaaluline

    Tere Hommikust. Täna veel jätkan selle nn "roosa mänguasjaga" nii just arvestasin välja et see hantli käepide kaalub 1kg, nii et kui ma topin 2x2,5 ja 2x1.5 saan kokku 9. igatahes proovin täna sellega läbi ajada ja kuna laupäeval saan alles maale siis jõuab ehk koduste plaaniliste tööde kõrvalt midagi välja meistertada. Aa jah tahtsin veel teada et milliseid lihaseid milline ülesanne treenib. mõtlen just neid ülesandeid mis kodus võimalik teha on.
  6. Kaalustopp ja olen alakaaluline

    Ämbreid pole enam ammu. inimesed muutuvad mugavateks ja panevad vee pumbaga läbi kraani käima^^ aga seletaks äkki lahti mida treenib kuvaldaga traktorikummi peksmine? käsiadraga olen proovind künda ka ühe korra elus. sellisega mis on kahele inimesele mõeldud tegin üksi ega ta lihtne pold aga sain oma isikliku väikse kartulimaa valmis:D nii et kodustest vahenditest siis palju asju millega midagi treenida. muidugi ei taha üle ka pingutada. võtsin alles nüüd ette ja kohe siin hellalt lammutama hakkaks ei oleks ka vist liiga hea. peaks ikka ennem lihased selle uudse süsteemiga ära harjutama. ahjaa mul kodus vedelevad mingisugused jalaraskused. nende kandmisest on ka äkki pisut kasu(Jalalihastele muidugi)? peaks olema kaks paari kiloseid ja üks paar poole kiloseid:D
  7. Kaalustopp ja olen alakaaluline

    seda küll kunagine muskel tuligi väiksena nii et 20 meetrit 10 l veeämbreid lohistasin. igatahes sooviksin abi. hantel on olemas aga hantlist rohkem välja hetkel ei pigista kui 8kg(+ see latt millest kinni hoiad). raskused on 1.5 ja 2.5 kilosed. hommikul tegin sooja 1.5 kg raskustega 30 kummagi käega. seejärel panin 2.5 kilosed ja tegin veel 30 kummagi käega. ning siis panin 2.5 + 1.5 ja tegin 20 kummagi käega. seejärel puhkasin käsi ehk tegin paar käteringi ja 15 kätekõverdust. sellele järgnes 20 kõhu- ja 20 seljalihast. hetkel rohkem lisada ei oska. arvatavasti võtan veel ennem magamaminekut hantli ja teen veel korra oma süsteemi läbi, kuigi ei tea kui palju sest kasu ka olla võib. Mida kodustest toitudest soovitaksite enim söögiks, et piisavalt vajalikke aineid saada? ja kas ntx piima(või keefir, jogurt) tasux ka juua rohkem? varem sai ikka päris õiget värsket maapiima joodud iga päev, aga ei tundunud eriti aitavat. igatahes ootan suunavaid näpunäiteid
  8. Tervist. Olen siin foorumis täitsa uus kasutaja ja põhjus miks ma siia tulin on väga lihtne. Olen 20 aastat vana ning saan 2 kuu pärast 21 minu kasv on 174cm ja kaal 62. isiklik kaalurekord terve elu jooksul on 64. Olen püüdnud juurde võtta massiviisiliselt süües aga nüüdseks olen aru saand et see ei aita. olen ka suht väikest kasvu enda arust ja kätel on ka pisut "musklid" punnis seda ka selle pärast et peale lihaste polegi vist väga midagi. ühesõnaga tuli idee kasvatada massi lihaste(kõhu, selja jne) arvelt. praeguseni on lihased tulnud tööst, sest kodus alustasin väiksemate töödega juba 6 aastaselt(tassisin puid tuppa või vett kuni kaevusüsteem oli) Aga millest alustada? Jõusaali võimalust erilist pole. Läheduses asub üks põhikooli jõusaal kus tehnika aastast 65 ja sealgi ainult siis mingi tõstepink ja paar asja veel. Tahaks umbes 2 kuuga kasvõi mõned kilod juurde võtta esialgu kui leian mingi aitava reziimi jätkaks treeninguga. Praegu on tööpäevadel vaba aega maa ja ilm üle tavanädala on ka nii öelda pikk nädal kus siis 3 12tunnist vahetust Tööaeg on vastavalt 6.20-14.50 ehk siis õhtu vaba või 14.50-23.20 hommik vaba. Töö iseenesest on ka pisut füüsiline töötan laos komplekteerijana ja vahest tulevad ette ka 50 kilosed suhkrukotid. Elan iseenesest maal, nii et kohta kus jooksutrenni teha leidub ka(kesk-eesti maastik meeldib eriti orienteerujatele). Vabandan juba ette ära igasuguste ilkujate ees sest igas foorumis leidub neid, kellele uued näod oma küsimuste ja oskamatusega ei meeldi. Rauno
×