Jump to content

Tere12345

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Tere12345

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 01.03.1990
  1. Kaaluabi.

    Tere. Olen 18 aastane ja kaalun 68 kilo ning pikkust on mul 175 cm. Juba viimased 3 aastat minu kaal kõigub 66-68 kg vahel ja vahet pole aplju ma ei sööks või sööks see ei muutu antud piires! Ma söön küllaltki palju, mulle tundub vahemalt nii. Et paremini olekski mingi ulevaade kirjutan enda uhe paeva soogimenuu: Hommikul: puder( alati piimaga kas kiirkaerahelbed või tatar) 3 võileiba Banaan Tee lõuna: Koolisööklas pakutav, proovin süüa võimalikult palju! Kella 16.00 ajal söön oma 2 taldrikut suppi kas siis 2 võileibaga või lihtsalt 2 tüki leivaga. Õhtul Ohtu on mul nii nagu ta on, vahel soon vahel ei soo, kuid kui soon siis naiteks kas kartul voi makaronid mingi lihaga või kanaga ja kindlasti mingi salat! Paeva sees midagi pistan ikka veel suhu, proovin suua kindlasti paar kodujuustu nadalas ja homikuti vahel jogurtit ja kuhukesi vahelduseks. Käin 3 korda nadalas jousaalis ja tegelena vahel bokaiga, aktiivne elu mul, vahel mangin jalkat voi vorku voi kossu. Sooviksin votta kaalust juurde, ehks oskate soovitada kuidas tuleks oigesti suua voi siis proovida mindeid toidulisandeid? Endale oli plaanis proovida hera 80 ja kreatiini sest tahaks suuremaks saada ja lihast kah kasvatada soogi ja jousaali abiga! Loodan, et mingiki ulevaade minust on, ehk pskate aidata! Tänan!
  2. Kava

    Tere, olen 18 aastane noormees. Harrastan käia jõusaalis ja tegelen vahel boksiga. Nimelt võtsin endale eesmärgiks tegeleda lähiajal jõusaaliga ja arendada veidi ennast! Pikkust on mul 175 cm ja kaalun 68 kg. Olen heas füüsilises vormis! Soovikain küsida teilt nõu, äki keegi oskaks aidata kava kokkupanemisega/tegemisega? Käin 3 korda nädalas trennis ja soov oleks teha õiget trenni, sest nagu ma tean, jõusaalis peab ikka oskama õigesti teha, et areng oleks ja tervis:) paluks teil abi siis kava loomisel, eesmargid on mul votta kaalust juurde lihasmassi arvelt ja saada veidi suuremaks ja tugevamaks:) eriti tugev ei tundu olevat, rinnalt surun 3*10 45 kg. Biitsepsit teen 12.5 kg 3*10 need ehk mõned näited mis aitavad. Tänades!
×