Jump to content

vAleksei

Kasutajad
  • Sisu loend

    382
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    6

Postitused posted by vAleksei


  1. Sama jama siin. Pidevalt ümberringi tõbised inimesed.

    Tuleb askorbiinhappe kogust suurendada. Soovitan:

    9cb320978c2c23b85f1530eb8e19764b8dc02164.jpg

    Peaks olema puhas askorbiinhape, mitte selle L variant (mida enamus on ja millest imendub vaid ~10%). 20tk, maksab 4€, 1 tbl on 1g askorbiinhapet. Ei soovita osta sama asja punases pakendis, vaid just kollases.

    No ma ise ostan seda närimis C-vitamiini, 2-5g päevas tarbin :P.


  2. 12.september 2012

    Kerge haigusepoiss on sees. Juba eile piinlesin nohu ja aevastamistega ning hommikuks oli ilmselt palavik ka. Varahommikul tegin bodypumpi ja üritan täna ka ühe jõusaalitreeningu teha. Süüa eriti ei taha, aga pean sööma, et energiat oleks. Kehakaal oli hommikul kõigest 85 kg. Üritan siis täna teha oma lamadessurumise kampaanias esimese sammu ning mingisuguse märgi maha panna alguseks. Usun, et Paul on praegu minust isegi paremas seisus, aga küll ma temast peagi mööda panen. Toidulisanditest PUMP+, HT-R, WHEY3 ja SHOCK

    Ma siin ka alles hiljuti olin haigeks jäämas, õnneks sai õigel hetkel ravitud(100g viina, leib võiga ja sinna peale küüslauku ning magama ära). Eile tegin ka kiire trenni ära, peale seda HIITi ja siis kiirelt bussi peale, täna siis ka kuidagi kahtlane olla, vb tuleb protseduuri korrata :D. Bussi peal muidugi ka väga palju rahvast, kes köhivad ja aevastavad, rääkimata ülikoolist :S...


  3. Ma küll ei tea mis värvi juuksed sul Aleksei on ja kas tedretähnid on ka? Kui on, siis polegi muud võimalust, kui lumivalge ja Inglismaalt pärit?

    Igakord, kui ma su poseerimispilte vaatan tuleb mulle silme ette see sinu pandud anoreksiku pilt aastast 2006. See on ikka müstika, et nii peenike poiss saab omale vajaduse korral sellised lihased peale kasvatada. Tubli.

    Tedretähnid tulevad välja küll jah, aga mitte väga palju, kevadel-suvel just ja muidugi juuksed on tumedamat oranži, veits pruunikad ka vb :D. Aga enne seda peenikest olekut olin veel VÄGA paks ka, kahjuks tollest ajast pole pilte ette näidata :/. Aga jah, plaanid on suured seoses kulturismiga, nii et tuleb selle nimel töötada :).


  4. Täna oli triits+biits+kõht päev, http://www.trennihun.../workout/41858. Biitsepsi esimene harjutus, tavalise kangiga seistes, tuli päris hästi, 40x8 - 50x8 ja 60x8. Viimane seeria sai ka linti võetud ja 6 esimest kordust tulid puhtalt, sealt edasi juba selja abiga, aga ikkagi :)

    Mõned päevad tunnen juba kuidagi nõrgalt end, mõtlesin, et dieedist, aga jäin kergelt haigeks :/. Aga pühapäevaks-esmaspäevaks üritan ennast terveks ravida, praegu saab vist veel, kui köha ja nohu ei ole :P.


  5. Soovitan proovida jalgade ja tuhara erinevate lihaste vahurullimist (või tennispall vms). Isegi kui probleem ongi lülisambaga ja/või närvidega alaseljas, siis jalalihaste eest hoolitsemine kindlasti kahjuks ei tule eriti kui kiirgab jalga. Ei tea mida alaselja venituseks nimetad ja milliseid harjutusi teed, aga üldiselt mitmed füsiod on mulle soovitanud pigem alaselja venitamisega üldse mitte tegeleda.

    Käisingi füsioterapeudi juures kunagi ammu ja sain aru, et ega peale harjutuste nad ei aita suurt midagi :D...Aga kui ma nüüd hiljuti jälle alaseljahäda käes olin jõutõmbe tõttu, siis EMOs öeldi, et söö Ibuprofeeni. Puhtalt ibup. poleks mitte kuidagi aidanud, ma käisin korra, nagu ma juba kirjutasin, manuaalteraapias+spordimassaažis ning hakkasin kohe alaselga uuesti venitama ja harjutusi tegema, mida füsio oli ka kunagi soovitanud ja ka youtubest natuke juurde vaadanud(lower back pain, sciatica etc). Olukord muutus kohe paremaks.

×