Jump to content

vAleksei

Kasutajad
  • Sisu loend

    382
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    6

Koik vAleksei postitused

  1. Probleemid treeninguga

    Ma ise tegin ka pikka aega ühte ja sama kava, aga kuskil poolteist kuud tagasi võtsin uue, vahelduseks, ajakirjast FLEX. http://www.upload.ee...X_kava.rar.html saad alla tõmmata ja vaadata, igal juhul huvitav kava, iga kahe nädala tagant uus osa nagu . PS, ma tõlkisin selle vene keelest eesti keelde, võib-olla on see netis ka kuskil üleval, pole viitsinud otsida, aga siis on ta kindlasti inglise keeles :
  2. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Nii, ma ka ikkagi 4ks .
  3. Proovisin ka seda kuivatatud fileed kunagi, natuke kuiv on, aga samas palju valku ja hea kiire võtta .
  4. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ma trenni kusagil 12ks, kui see tund varem oleks, siis tuleks ka, aga muidu jah ei saa .
  5. Rahakulu toidu peale

    Ma arvutasin, et umbes 300eur kuus toidu peale, v.a lisandid.
  6. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ma pühapäeval ei jõua, mul on esmaspäeval kaks eksamit .
  7. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Pics or didn't happen
  8. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Pane siia või kuhugi üles Ma homme ilmselt kuskil 7-8 õhtul trenni
  9. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ei kujuta ette, et suvel ei treeniks vms, eriti veel, kui on soov võistelda sügisel
  10. Tegelikult neid seljaraksutajaid ikka on ja nagu esimeses videos tehakse, see aitabki kohe, ma kunagi ammu kirjutasin siia, sul oli vist ettevalmistus EMVks või siis MMiks. Igatahes, ise lähen näiteks 3. mai Tartus VoMaxi manuaalterapeudi juurde, alaseljaga, närv jälle kinni kuidagi ja pinge sees alaseljas, sellega saab sellest valust kohe lahti, seda ma tean. Ei maksa ka eriti see asi, olenevalt ajast, 10-15eur. Teine koht: http://www.biokliini...?id=22〈=est kas kohapeal või siis saab ka selle osteopaadi endaga kokku leppida, tema tunneb asja veel rohkem ja võib-olla saab rohkem teada, milles asi, aga tema võttis juba 35eur/h oma korteris ja seal kohapeal peaks 30eur/h olema. Aga igatahes see raksutamine aitab koheselt. Ise olen ka juba väga-väga pikka aega erinevaid venitusi teinud, kuid peamine, mis aitas hoida seda tulemust, mis peale raksutamist saavutatakse, on süvalihaste treenimine, alaselja omasid teen alati enne trenni, peale üldist soojendust kohe. PS, see teine inimene käib Tallinna ja Tartu vahet, annan ka numbri: 56985803
  11. Neiu soovib kaalust maha võtta

    Keskmine pulss 70 mõtlesid ikka ? Või trennis keskmine 170, siis veel.
  12. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Käisime Pauli, Margitiga ja kursavennaga autovedamisvõistlusel täna, päris lõbus oli. Tiimis pidi kindlasti olema ka tüdruk, alguses arvasime, et kõik 4 meest. Igatahes esikohad said siis jõutõstmisega tegelevad tiimid, meie platseerusime kusagil 4-5. kohale, täpselt ei uurinud, aga midagi sinnakanti .
  13. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Imre, ma saan aru, et sul on tegemist EKV jms, aga kas on lootust üleeilseid pilte saada lähiajal või praegu pole selleks aega ?
  14. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kust seda saada võiks ? Leidsin
  15. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ma siin mõtlen, et olen ka mingi kolme erinevat ergutit proovinud, aga otsest mõju nagu ei tunnegi, kui kofeiini sees, siis higistan rohkem muidugi. Et noh ei tea, kas psühholoogilisel tasemel mõjub rohkem, kui sa tead, et võtad ergutit või füüsiliselt ka . Hea oleks, kui üks vend võtab mingit sarnase maitsega suhkrusegu vms, teine siis õiget ergutit ja noh mõlemad ikka arvavad, et võtavad ergutit, et kummal siis suurem pauk sees on
  16. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ma homme kusagil 1-2st trennis, rindtriitskõht lühidalt
  17. Kas venitada on üldse vaja?

    Enne trenni dünaamiline venitus ja lõpus dünaamiline+staatiline mul alati
  18. Meesjuuniorid athletic fitness 1. Jüri Juurikas Mehed athletic fitness 1. Kristjan Oras 2. Kristo Kauder 5. Marek Liiva 4. Allan Nikopensius 3. Harri Indus Naised athletic fitness 1. Esta Pilt 2. Darola Kruusik Noored kulturism 3. Lauri Ööpik 1. Marko Mölder 2. Ergo Tüür 4. Oleg Trofimov Juuniorid kulturism -75kg 2. Kunnar Rüsülainen 3. Siimo Sikut 4. Kristjan Erendi 1. Aleksandar Kuzmin Juuniorid kulturism +75kg 2. Taavi Merisalu 4. Siim Kelner 3. Jevgeni Kuzmin 1. Mikk Raudsepp 5. Edmund Pilt Mehed kulturism 1. Ott Kiivikas 2. Abrossimov Andrei 3. Marek Liiva 4. Aleksander Tsuiman Mehed klassikaline kulturism -180cm 1. Nikolai Kornõšev 2. Harri Indus 3. Siim Savisaar 4. Taavi Talah Naisjuuniorid bodyfitness 1. Elo Ilumäe Naised bodyfitness 1. Esta Pilt 3. Darola Kruusik 5. Monika Saar 2. Triin Kõrge 4. Tiina Porgand Naised Fitness 1. Kristina Koroljak 2. Signessa Kalmus Bikini Fitness 6. Annika Sirel 2. Kristiine Pai 1. Egle Eller-Nabi 4. Julia Dunik 5. Tatjana Kudrjavtseva 3. Aleksandra Laer 8. Olga Jakovleva 7. Jekaterina Zabluda
  19. Lokaalne rasvapõletus - võimalik?

    http://pcmc.co.nz/ultracontour-fat-removal-how-does-it-work.php esimene link kohe, ütleb, et see pole kaalulangetuse jaoks, vaid pigem keha korrigeerimiseks vms... tundub suht BS
  20. Lokaalne rasvapõletus - võimalik?

    100 eur , palju tavaline rasvaimu maksab? Aga igatahes, laiskadele on see kõik, pärast tuleb ikka tagasi ju, trenni ei tee ju ....
  21. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Kes see üllatuskülaline on , ma mõtlesin, et tulen üllatan teid, aga tuleb välja, et on veel üllatuskülalisi
  22. Maitsvad proteiinipulbrid

    Stronger-ist Mass Whey 4kg maasikas on väga hea(see "mass" on vb eksitav, süsikaid seal praktiliselt pole), lahustub hästi nii vees kui piimas. Ise teen ööseks alati valmis kuskil 700ml piima ja siis kulp valku, hea juua öösel, kui ärkad vahepeal
  23. Kitsalt surumine

    Ei näe samuti põhjust, miks peaks midagi ära jätma. Ise nt teen rind+triitseps samal päeval, alguses muidugi rinnale 3 harjutust ja siis triitsepsile 2
  24. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    ....ja paat kukub ümber
×