Jump to content

vAleksei

Kasutajad
  • Sisu loend

    382
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    6

Koik vAleksei postitused

  1. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ja ma ärkasin spetsiaalselt nii, et oleks hea 16.00ks trenni minna ...Mina, Tanel, Paul 6ks trenni, nagu ma aru sain, siis kõigil on kavas rind ja ilmselt veel midagi otsa .
  2. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kirp, ma nii põhjalikult ei ole su blogi viimasel ajal lugenud, aga kas sa valmistud EMVks, et dieedil oled, või niisama oma lõbuks ?
  3. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Egas midagi, järgmised videod tuleb oma mobla peale salvestada ja ise kokku panna .
  4. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ma tuleks küll pühapäeval. Täna jalg ja õlg, kuskil 15.20 saalis .
  5. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Aint nuttin but a peanut! Yeaaaa buddddyyyy
  6. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Peaks proovima .
  7. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Täna 16.00 mul selg ja biits, Paulil jalg ja Tanelil rind-biits. Ilmselt saab täna ka mõned pildid või videod tehtud .
  8. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    No oli vaja seda videot üles panna, muusika ka jälle tasemel.....
  9. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Praegu ainult käin seal, augustis vajadusel ka, aga tegelikult augustist maasikasse tööle. Väga tabav pealkiri .
  10. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Jep, kohal. Ma nüüd reede õhtul olin Võrus jälle, siis täna hommikust mingi 3ni päeval rally estonial ja varsti siis jälle Võrru, viimati magasin ööl vastu reedet, aga ei ole hullu .
  11. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Hr Raud tahtis endast märku anda: Tere Raud siin! Ei saa oma konto alt kirjutada midagi on viltu seal... Aga... Hetkel trenni väga teha ei saa kuna õlg on endiselt vigane ja suruda ei saa üldse.Ei ole juba pea 4 kuud saanud normaalselt trenni teha ja vorm hakkab ka nüüd kannatama selle all.Hetkel veel hoian kaalu aga jah nii ma kaua enam ei jaksa tahan juba trenni nii väga tagasi. Kui hästi läheb treenin ma juba ehk Augusti lõpus. Sooviks ka teada kuidas on lood sellise ainega nagu Haikõhre?
  12. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Lauri, ega sa joonud ei ole ?
  13. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Kaks pilti tänasest trennist, Paul tegi pilti. Tegelikult panen vana ka võrdluseks.
  14. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Dat facial expression
  15. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Mina ka , oleks ka jalg olnud, aga paistes jala tõttu tuleb rind ja triits .
  16. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Jep, aga tänase kohta pole kindel, vasak jalg pahkluust alates paistes, kihulane vist vms
  17. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

    No ega siis kogu aeg seista ka ei saa
  18. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

    Alaselja parem pool läheb tuimaks, istudes, milles asi ?! Ortopeedi juurde lähen juuli lõpu poole.
  19. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Tere hommikust, ma just jõudsin koju ja lähen magama, õhtul õnneks lähemale, Võrru , Pärnu oli täna väga rahulik .
  20. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ma usun, et jõuan ka pühapäevasesse tundi
  21. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Nojah, loogika selles on, no eks ma vaatan siis, võib-olla kusagil 20. juulist hakkan alla võtma . Viimane võistluskaal oli 87,6kg kaalumishetkel, hetkel on 106kg, tahaksin kusagil 92kg ikka olla ma usun, vaatab, kui kuiv ma siis olen, vajadusel võtan veel muidugi.
  22. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    No plaan on augustist dieedile minna ja see tuleb vist ajaliselt pikim dieet siiamaani, seega ma ei usu väga, et ämbrisse astun, eks näis . Kui ära ei proovi, ei saa teada ka
  23. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Mida pealkirja
  24. Seljaprobleemid

    Selline küsimus, et seljaga nagu tahapoole painutades on mõnikord alaselja vasakus pooles tunda korraks mingit nõksu nagu ja siis on selline tunne seal, nagu saaks nõrgalt voolu, ühte kohta. Milles võib asi olla ?!
  25. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Mõned pildid peale tänast jala-õla trenni.
×