Jump to content

vAleksei

Kasutajad
  • Sisu loend

    382
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    6

Koik vAleksei postitused

  1. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Täna oli muidu päris hea seljatrenn: http://www.trennihunt.ee/workout/41284 , jõudu ikka on, see on hea, aga kaal ka langeb vaikselt ja pilt läheb paremaks . Tegin muidu pühapäevast alates väikese muudatuse, kui enne oli mul jaotus rind+triits, kergem jalg, selg+biits, raskem jalg+õlg, siis nüüd rind eraldi, selg eraldi, kergem jalg+õlg, raskem jalg, biitseps+triitseps. Lõppu teen alati 15 minutit HIITi ergomeetril/jooksulindil/stepperil.
  2. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    No nii ütles mulle perearst . Homme panen neuroloogi juurde aja kirja. No valud on vasakul ja paremal pool lülisammast pigem, aga nüüd viimasel ajal kiirgab mul paremast alaseljast edasi jala tagaossa ja säärde, hommikul on kõige valusam, pärast kaob ära või on talutav. Teen muidugi alaseljale nüüd iga päev 15-20 minutit venitusi ja harjutusi, aitab kõvasti. Aga ilmselt on "sciatica" selle parema poolega. Vaatab, mida neuroloog mulle räägib .
  3. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Käisin täna perearsti juures seoses alaseljaga ja sealt röntgenisse. Sain teada, et selgroolülide vahed on väga kitsad ja suruvadki närvi peale ja see selja "äratõmbamine" ongi see moment, kui kaks lüli suruvad selle närvi nii kõvasti kokku, et ei saa pärast midagi teha. Edasi neuroloogi juurde nüüd, vaatab, mis saab . Aga ega trenn nüüd tegemata jää vms .
  4. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Vaatasin pilte, pilt on juba nädalaga oluliselt paremaks läinud .
  5. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Mina ja Paul ka kohal .
  6. Mul läheb ka viimasel ajal 2,5-3h ringis. Alguses dünaamilised venitused-soojendused, siis olenevalt trennist õlad näiteks soojaks kergete hantlitega(süvalihased), edasi trenn. Sinna otsa tuleb HIITi ja lõppu veel venitused .
  7. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Täna oli mul jala-õla trenn, minu õnneks pole raskused kuskil langenud, mis on positiivne . Kahjuks oli empekas koju jäänud, võib-olla oleks muidu viimase kükiseeria 150kg teinud, aga ei anna see vaikne saalimuusika(Skyplus oli vist) mingit powerit ja kõrvalsaalis toimus ka parajasti bodypump ja siis mingi muu trenn veel...
  8. Vend Vähk Peab liikuma!

    Võib-olla peab olema negatiivne stiimul, ehk siis, kui ütleme jõuludeks 200kg ära ei tule, siis teeme kogu Planeti rühmaga sulle ihunuhtlust :D .
  9. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ma märgin sinna trennihunti lihtsalt kg, lihtsam arengut jälgida, tegelikult peaks reaalselt vähem olema, plokid ju ülekandega kõik .
  10. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Täna oli päris hea trenn ja kaal oli peale trenni jälle veidike langenud . Tõestuseks: http://www.trennihunt.ee/workout/40324 raskused päris head .
  11. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Täna 17.30st saalis, mina teen selga ja biitsa, Paul jalga. Taneli kohta ei oska öelda, ilmselt teeb ta vahepeal salatrenni
  12. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Soe oli , aga selle ühe nädalaga, mis seljavigastuse pärast eemal olin, on lamades surumises raskused natuke langenud :-/, muud harjutused sai sama raskusega tehtud vähemalt .
  13. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Peaks järgmine kord proovima ja pärast vaatama, kumba pidi parem on, mul oli eile mõte rind-biitsaga ka teist poolt proovida . Täna umbes 4st trennis , kergem jalg, mis tegelt pole nii kerge, pikad seeriad ja pärast otsa veel HIITi, täna stepperil arvatavasti .
  14. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    kurk on märg, otse purgist
  15. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Jep, ma kohal .
  16. Seda kindlasti mitte , nalja ma küll ei tule tegema .
  17. Murelik ma ei ole, pigem oleks kahju, kui laval olekski kokku ainult 3 inimest, võiks ju rohkem olla
  18. Seda kindlasti, arvuliselt võiks ikka ju öelda, kui palju teilt tulijaid on .
  19. Küsin teie tiimilt ka siin, kes EMV-le juunioritest välja tulevad siis, peale Siimu ? Ma sain aru, et TÜSKist ei tule kedagi :S. Väga jama oleks kahe-kolmekesi laval seista, 5 inimest võiks ikka olla .
  20. Silvar Rückenberg

    Selge pilt . Mind muidugi huvitab rohkem, kas juuniore ka tuleb TÜSKi tiimist, kes nagu oleks ütleme 90% kindlad ?
  21. Silvar Rückenberg

    No mul oli nagu midagi plaanis jah :D , aga teiste kohta ei tea .
  22. Silvar Rückenberg

    Tervitused , teil siin teemas mingit erilist elu ei toimu ma vaatan. Tekkis küsimus, kes teie rühmast EMV-le võistlema tulevad? Muidugi rohkem huvitavad konkurendid, aga no üleüldse võiks ka teada, või on see top secret ?
  23. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Mina oleks tulija, kahju, et homme saal kinni on, aga teisipäevast saalis tagasi. Põhimõtteliselt selle seljavigastuse pärast on nädal aega pausi olnud, olin natuke haige ka lisaks sellele, teisipäevaks ma usun juba täitsa hea . Edaspidi peab nüüd teise käigu sisse panema rasvapõletamisel .
  24. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Käisin sellises kohas nagu Selene ilusalong, seal on massöör/manuaalterapeut Mati Metsla. Tegi alguses spordimassaaži ja siis natuke manuaalteraapia võtteid ka, igatahes kõik sai lahti ragistatud, kokku läks kuskil 1,25h ja ei maksnud palju, üliõpilastele soodsam . Reedeks panin ka aja, käin veel korra ära ja siis esmaspäevast arvatavasti trennis tagasi . Inimese moodi tunne on nüüd vähemalt .
  25. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Voodist oli väga raske püsti saada ikka . Tänaseks ei ole kuskil ei manuaalterapeudi ega spordimassaaži aega ka . Väga jama, hädasti oleks vaja . Sain lõpuks , massaaž+manuaalteraapia, väga hea , eks ma õhtupoole annan teada, kuidas on .
×