Jump to content

vAleksei

Kasutajad
  • Sisu loend

    382
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    6

Koik vAleksei postitused

  1. Naised jõusaalis...

    Enamus teevadki midagi aeroobset 0,5-1h, siis lähevad kas kõhumasinale/kõhupingile ja/või teevad reitele midagi
  2. Toitumine enne ja pärast trenni

    Ega see nüüd mingi hea hommikusöök küll pole . Minu tänane hommikusöök: 7 praemuna ja kuivainena kaalutuna 90g 4-vilja putru 300ml piima + 200ml vee peal keedetuna, sinna peale veel jogurtit .
  3. Taastus pulber

    Ma ei taha solvata või midagi, aga kas loogilist mõtlemist näiteks oskad kasutada? Vaatad mingi mõõteanuma järgi, kasvõi šeikerisse paned 1dl pulbrit ja saad teada, palju see supilusikates teeb ... Teine asi, mitte ükski valgupulber ei tee sust rambot, veel vähem, kui sa harrastad võitluskunste, siis sul on väga suur aeroobne koormus ja sa lihtsalt kulutad kõik ära, vaevalt, et sul see toitumine nii korras on, isegi "enam vähem"
  4. Taastus pulber

    Ma arvan, et 5x nädalas saab liiga suur doos, pead iga nädal uued riided ostma, sest lihas hakkab nii kõvasti vohama. Siin üks näide Muscle+ üledoosist:
  5. Toney Freeman peaks olema 188cm, Wolf peaks 180cm olema. Vaatasin ainult top10 praegu, peaks pikemaid mehi veel olema, aga jäid 10st välja siis. Aga vaatasin neid vabakavasid, siis seal kommentaatorid ka rääkisid ja panin ka ise tähele, et pikematel jääb jalgade massist puudu, tegelikult mitte ainult pikematel, et selle taha jäävad ka need halvemad kohad. Mõni on muidugi lihtsalt kandiline ...nagu Branch, kes oleks kindlasti pidanud olema pigem 6. või 7, sest top5 olid ikkagi klassikalisema kehaehitusega, kitsas vöökoht, laiad õlad .
  6. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Rind ja säär
  7. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ma 15ks trenni .
  8. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Just nii, ei tea veel, kas raskelt või kergemalt, eks näis, kuidas tunne on
  9. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Selge, peab siis ennast varem üles ajama, et vähemalt kaks söögikorda oleks juba all, siis teen kohe trenni ka peale pildistamist, homme on rind . Kui ma 13.25 jõuan on okei?
  10. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Kas homme tund ka toimub ?
  11. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Kuule räägi, kuidas ma oma särki kätte saaks ? Ma ise homme trenni ei liigu, oleks kauem lahti, siis läheks . Krt fitshop ka homme kinni, sinna ei saa jätta...Pühapäeval liigud minema juba? Kirjuta FBs vms .
  12. Okei, aga fitshopi kodukalt ma grimme küll ei näe :/
  13. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ma kusagil 15st saalis, teen käsi .
  14. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Nice
  15. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Sa said valesti aru, 20 senti
  16. Selline küsimus, et mis grimmi VÕIB kasutada EMV 2012? Mul on eriti hele nahk ja tahaks midagi sellist, mis teeks ikka korralikult tumedaks . Muidugi eraldi teema on selle voolamisega jms, aga see võib juba tulla higistamisest jne. Ühesõnaga, tahaks soovitusi, kust ja mida tasuks võtta . Tore oleks muidugi, et ei määriks, kui kanda juba eelneval päeval ka kiht peale .
  17. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Hahah , ma pole otseselt mitte kellelegi öelnud, et hääletaks vms
  18. 1. Phil Heath 2. Dennis Wolf 3. Kai Greene 4. Branch Warren 5. Dexter Jackson 6. Shawn Rhoden 7. Ronny Rockel 8. Lionel Beyeke 9. Cedric McMillan 10. Roelly Winklaar muutsin natuke .
  19. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    No kui ma võidan, siis võid XXL tuua jah . Vb sul veel midagi head auhinnana ära anda, paha ei teeks .... Aga ma muidu homme liigun saali ka mingi 14.30-15.00 kuskil, kergem kätetrenn . Satud äkki samal ajal? Anna teada igatahes .
  20. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tegelikult ma tegin selle koomiksi ära, siis vaatasin, et kurat, "indz" tegi umbes sama, aga eestikeelse ... Aga noh, mis seal ikka
  21. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Arvatavasti näeb mind ka neljapäevast trennis, PEAAEGU terve, ehk neljapäevaks vist TÄIESTI terve .
  22. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ma arvan, et XL sobib .
  23. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ma jah ei jõua . Tahaks kolmapäevaks trenni jõuda, siis nädal aega täis trennita nagu :S. Ma alles hiljuti ärkasin, magasin nagu ikka kahes jaos, peale tööd, 6.30-10.30 ja siis 11.30-14.30 . Ärkan lihtsalt, et süüa .
  24. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    SOOJENDUS on muidu see sõna , ptv .
×