Jump to content

vAleksei

Kasutajad
  • Sisu loend

    382
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    6

Koik vAleksei postitused

  1. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Sa oled lihtsalt kade, et sa nii valge ei ole
  2. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Hmm, ma arvan, et tulen ka siis 14ks .
  3. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Mul on rind, Paulil on ka tavaliselt rind, aga võib-olla jätab vahele. Ma ise teen igatahes kergemalt nüüd nädal aega, seega homme mingeid ulmeraskusi ei näe .
  4. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Yeah buddy, täna oli mul rinnatrenn ja sai mõned pildid ka tehtud, kel huvi: http://forum.bonsuna.com/treeningu-ja-toitumise-blogid/aleksei-blogi/msg123471/?topicseen#new .
  5. Vend Vähk Peab liikuma!

  6. Vend Vähk Peab liikuma!

    Jõusaal ka ikka, www.fitlife.ee saab täpsemat infot .
  7. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Mul hakkab trapets vahepeal valutama, kui raskeid toidukotte koju tassin .
  8. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ma arvan, et tegelikult ei olnud mitte väikesed nibud, vaid günekomastia
  9. Vend Vähk Peab liikuma!

    Palju õnne !!!
  10. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ei jõua kõndida
  11. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Light weight, tegin ise ka hiljuti omale blogi, kus kirjutan rohkem oma trennidest: http://forum.bonsuna.com/treeningu-ja-toitumise-blogid/aleksei-blogi/15/ .
  12. Seems that it wasn't his routine music .
  13. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tulen viskan ka pilgu peale teile , teen ise käsi .
  14. Magusaisu

    Kui süüa korralikult, siis ei teki seda magusaisu. Enne pidin ka korra päevas midagi magusat saama. Aga nüüd on sellised ainukesed magusamad asjad kas vanilje või rosina kohupiim ja vahel ostan ka kohupiimatoru, kõik .
  15. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ergo tundus otseülekandes, nii palju, kui sealt oli võimalik näha, esimest kohta väärt. Muidugi jään teravaid pilte ootama .
  16. Ma hakkasin vaatama alates 18.00, varasema kohta ei oska öelda .
  17. Kirp, kas kvaliteediga annab midagi teha? Praegu suht pikslid, ei saa eriti vormi hinnata nii, audio ka ragiseb :/
  18. Naised athletic fitness 1. Esta Pilt Noormehed athletic fitness 1. Marius Lemming Juuniorid naised athletic fitness 1. Eli Viielo Mehed Athletic Fitness absoluutkategooria 1. Ants Varblane 2. Kristjan Oras 3. Väino Katala 4. Allan Nikopensius 5. Allar Vaet Noored kulturism absoluutkategooria 1. Marko Mölder 2. Ergo Tüür 3. Lauri Ööpik 4. Taavi Sarik Juuniorid kulturism absoluutkategooria 1. Siim Kelner 2. Sten Richard Oskar 3. Jüri Luhasaar Bikinfitness -168cm 1. Kristiine Pai 2. Julia Dunik 3. Tatjana Kreit 4. Margit Mõik 5. Jekaterina Zabluda 6. Õnnela Raudsepp 7. Kristina Aleksejeva 8. Yulia Ageev Bikiniftiness +168cm 1. Egle Eller - Nabi 2. Aleksandra Laer 3. Olga Jakovleva 4. Marju Järvela 5. Reet Reimets 6. Aleksandra Bogdanova Bodyfitness juuniorid 1. Liis Kristiin Vaher Bodyfitness absoluutkategooria 1. Esta Pilt 2. Merike Sula 3. Viataliya Dmitreva 4. Viktoria Khokova Klassikaline kulturism absoluutkategooria 1. Janar Rückenberg 2. Väino Katala 3. Taavi Talah 4. Sten - Eerik Villup Kulturism -85kg 1. Andrei Abrossimov 2. Rain Kuusnõmm 3. Harri Indus 4. Kalle Kippar Kulturism +85 kg 1. Ott Kiivikas 2. Nikolai Kornõšev 3. Talis Viitkar Meeste absoluudi TOP6: 1. Ott Kiivikas 2. Janar Rückenberg 3. Nikolai Kornõšev 4. Andrei Abrossimov 5. Rain Kuusnõmm 6. Siim Kelner Bikiini fitnessi absoluutne võitja: Egle Eller-Nabi Noorte- ja juuniorite absoluutne võtja: Siim Kelner
  19. kaal ei lange , miks ?

    Kirjuta, mida sa sööd tavaliselt, siis saab edasi vaadata .
  20. This Patrick reminds me of Kai, especially in the most muscular pose .
  21. Kõikvõimas KÜKK

    Smithil ei pea nii palju tasakaalu hoidma ja minu jaoks on Smithi kükk näiteks ebamugav, sest tuleb leida see õige asend, et korralikult kükkida. Minu jaoks on lihtsam ikka tavalise kangiga kükipuuris kükki teha .
  22. Ilu Sõnum 2012 OTSEREPORTAAŽ!

    No seda viimast pilti võiks küll 9gagi panna, varsti sõidab see poiss(vist ikka ) mootorrattaga jms, photoshopi abiga muidugi .
  23. Kõikvõimas KÜKK

    Hea muidugi oleks, kui keegi vana kala näitaks sulle tehnika ette, aga kui ei ole sellist varianti, siis youtube-st leiad kindlasti palju videosid, otsi nt: how to squat properly. Sealt saad kindlasti paljud vastused ja kangi ei tõsteta omale turjale . Sa paned kangi kükipuuris sellisele kõrgusele, et jalad sirgeks lükates tõuseks kang pukkidelt, asetsedes sul siis trapetsi peal, liigud tahapoole, ja hakkad kükkima .
×