Jump to content

vAleksei

Kasutajad
  • Sisu loend

    382
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    6

Koik vAleksei postitused

  1. Vahelduseks, mõjutab natuke teistmoodi lihast, olenevalt harjutusest.
  2. Jõutõstmine juba teine teema, aga loogiliselt võttes peaks ikkagi natuke kergem olema, et jõuaks paar kordust veel rohkem teha kui muidu? Selles mõttes, et ega ma meeletuid raskusi ei liiguta. Nt aprillis hakkasin kükkima 80kg 5x8, nüüd olen jõudnud 115kg peale 5x8, mis minu kohta pole üldse paha tulemus. Tegin just nii, et lisasin keksmiselt iga teise trenni tagant raskust
  3. Asi on selles, et kui sa toitud ja puhkad enamvähem samamoodi, siis peaks juba teisel või kolmandal trennil see sama raskus olema juba kerge, st järgmine trenn paned natuke juurde
  4. Kaalustopp ja olen alakaaluline

    Pead ise proovima vist, ma nt praegu trennipäeval (1,5h-2,25h jõusaal +20minutit stepperit) söön sisse ligikaudu 4500kcal, muidu kusagil 4000kcal kanti, aga mitte rohkem, k.a kui teen lihtsalt 45minutit aeroobset. Mul on vaja alla saada kusagil 3-4kg ja minu puhul toimib see . See 100kcal pole väga suur vahe, tuleb lihtsalt proovida ja muidugi oleneb, palju kokku vaja alla saada. Ma 185cm ja hetkel 95,8kg, kusagil 100-200g päevas vist läheb vaikselt alla
  5. Ma teen pikemat aega nii, et teed sama raskusega kuskil 2-3 trenni ja siis paned juurde, ütleme kui mingi kükk või rinnalt surumine, siis juurde tuleb 2,5kg. Eesmärk on, et jõuaks 4x8 või 5x8 ära teha. Minu puhul toimib, igasugused püramiidid jms pole küll midagi juurde andnud
  6. Raskused Bodypumpi trennis

    Võib-olla on asi toitumises, selles mõttes, et pole lihtsalt piisavalt energiat, et teha suurema raskusega või siis lihas ei arene lihtsalt nii kiiresti, sest jällegi valgust ja süskaritest jääb näiteks puudu
  7. Kaalustopp ja olen alakaaluline

    Kui ma jõutrenniga alustasin kusagil 6a tagasi vist juba, siis olin 185cm nagu praegugi, aga kaal oli umbes 65kg. Praegu pikkus sama, kaal 96kg
  8. Pea läheb hoobilt higiseks !!!

    Mul umbes sama, mida lühemad seda parem, aga siis on juba küsimus välimuses . Üldiselt ma nt higistan väga väga palju, aga jõusaalis, niisama väga hullu pole
  9. Pea läheb hoobilt higiseks !!!

    Juuksed lühemaks lõigata
  10. Kui tihti peaks trennis käima

    Mina käin nt ülepäeviti, kui muidu ei saa, siis kaks päeva järjest, aga üldiselt nii ongi, et kuskil nädal aega vahet sama lihasgrupi vahel
  11. Kui tihti peaks trennis käima

    Kõige mõistlikum oleks vist ülepäeviti, kui üks kõva trenn teha, siis järgmine päev vahepeal pole nii palju powerit, et teine trenn veel otsa teha, aga muidugi oleneb inimesest...
  12. 60 eur? keegi ei käse sul Arcticus käia
  13. Kahtlane valu

    Ma mõtlesin seda kohta, mis pildil, see oleks katsudes suurem, kui sama koht paremal pool, aga mitte sealt õla kohapealt.
  14. Kahtlane valu

    Just ennem lugesin sama artiklit, aga mul nii hull asi ei olnud ega pole, et õlg oli lausa paistes ja ei saanud üldse liigutada jms, midagi kergemat siiski ja sellepärast ka viivitan selle arstile minekuga, sest niikuinii öeldakse, et kõik on korras jne
  15. Kahtlane valu

    Spordiarstile siis pigem või millise juurde? Ma väga ei taha arsti juurde eelkõige sellepärast, et ütleb kindlasti, et ei tohi õlga koormata vms... selles mõttes, et kui ma lihtsalt kukla taha tõmmet ei tee ka edaspidi, ütleme 3-4kuud, kas on võimalus, et paraneb iseenesest täiesti ära või seal võib miskit valesse asendisse jääda?
  16. Kahtlane valu

    Õla teemas kirjutasin ka sellest, aga ma tegin hantlitega surumist ja käsil oli viimase seeria viimane kordus, parem käsi läks peaaegu üles ära, vasak jäi stoppama ja siis käsi läks tahapoole, õla esiosas oli kuulda ragisemist. Järgmine päev oli tagaosas just millegipärast valu aga hiljem oli rohkem just ees ja keskel. Vahepeal olin nädal aega haige ja siis läks peaaegu üle, nüüd kannatab õlga paremini teha
  17. Kahtlane valu

    Niisiis, vahepeal oli valu enamvähem kadunud, mõtlesin, et teen nüüd kukla taha tõmmet plokil(seda ei teinud paar kuud, sest vigastasin vasaku õla suvel), õlg andis natuke tunda ja ka see koht, mis pildil märgitud, samuti ka hantli tõmbel küljele, just vasaku käega. Peab vist kukla taha tõmbega veel rohkem ootama, kuni õlg täiesti korras ja võib-olla ka see koht, mis pildil, katsudes tundub see koht muidu nagu oleks paistes vms, sest paremal pool on täiesti lame seesama koht ps, tegin uue kasutaja.
  18. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ma kahjuks ikka tundi ei saa, aga trenni teen lõunapaiku ära
×