Jump to content

vAleksei

Kasutajad
  • Sisu loend

    382
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    6

Koik vAleksei postitused

  1. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    (Y) panen trennimuusika listi
  2. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    ei ma niisama mainisin. Krt, tahaks ise ka trenni juba, aga peab veel ikka paar päeva ära kannatama, siis juba terve arvatavasti
  3. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ai, ei joppand sul vist, ma ikka jätkan samade raskustega, mis pooleli jäi, ühe nädalaga ei juhtu küll midagi praegu
  4. Kuidas muuta jõutreeningu tegemine lõbusamaks?

    Mul on just nii, et iga trenn tahaks ikka endast maxi anda, kui veel hea muusika klappidest mängib ja üldine õhkkond lihtsalt, annad endast 110%...Praegu jäin natuke haigeks, aga tahaks juba trenni minna . See üldine tunne lihtsalt on võimas, kui näiteks viimase seeria viimased kordused juba teed nii, et tunned, et kukud kokku varsti(osade harjutuste puhul).
  5. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Sa sööd glutamiini
  6. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Jäin haigeks , ilmselt enne järgmist esmaspäeva nüüd trenni ei liigu. Nii kui kool hakkas nädal tagasi, kohe pisik küljes , nagu ka õppeaasta alguses oli . Ma ei tea, mida peaks sööma, et max 1x aastas haige oleks. Muidu söön C-vitamiini ja siis veel mingid multivitamiinid meestele, koos mineraalainetega . Kas peaks glutamiini ostma või midagi muud, keegi rääkis ühes teemas, et glutamiin pidi ka aitama.
  7. Okei, nüüd panin tähele jah, aga sellist pole niikuinii meil
  8. Selline masin võiks Planetis ka olla, ei ole ohtu nagu hantlitega, et käsi vajub taha ja rebestab kinnitusi, nagu mul juhtus suvel.
  9. Haigus

    Vesi ikka, kui sul just mingil põhjusel lihased ka sealt alt välja ei tulnud :D . Mul kõigub kaal nt +/- 2kg
  10. ahoi

    Kas sellest esimesest on kasu ka alaselja süvalihastele või ei ole?
  11. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Eks ta nii ole, et väga sooja ei tee senikaua, kuni vigastused ei tule ja mööda arste vaja käia
  12. Tänapäeva lapsed ja rämpstoit

    Mul ka sinnakanti, kcal päevas
  13. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Kerge raskusega, kerge hantel või plokil ilma raskuseta nt, võid youtube'sse kirjutada midagi nt. shoulder core muscles või rotator cuff exercises. Mina teen tavaliselt enne rinna või õlatrenni nt, enne selga plokil ka. Lisaks teen veel alaselja süvalihastele harjutusi kohe trenni alguses, samuti youtube's nt lower back core muscle exercises vms.
  14. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ma ju räägin, et kui õla süvalihaseid ei tee, siis varsti rebestad üldse ära, kui raskus koguaeg kasvab
  15. Tänapäeva lapsed ja rämpstoit

    Ma sõin kuni 14. eluaastani iga päev krõpsu, jäätist, šokolaade, komme, rüüpasin veel kokat peale, 2-4L ja siis veel sõin seda, mida vanemad tegid. Lõpuks olin siis 97-kilone pekirull
  16. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Head pildid . Ise olin täna trennis umbes 17.45-20.00, teen nüüd natuke aeroobset ka lõppu, et väga pekiseks ei läheks . Rinnalt surumine 5x5 kava, tagasihoidlikud raskused: 70kg,75kg,82,5kg,87,5kg,92,5kg. Siis tegin positiivset surumist kangiga 4x8, kõik 82,5kg. Seejärel rinna venitus plokkide vahel, 3x9, 60 (kg ?) Edasi tuli trapets kangiga, teen seda kükipuuris alati, seekord 4x14 ja 160kg. Prantsuse surumine, 4x9-10, 45,5kg Siis 4x9-10 triitseps plokil kahe käega, 100 (kg ?)+2kg hantel. Lõpetuseks nagu ikka kõhtu, seekord tegin jalgade tõsteid ette.
  17. Arnold Classic & Arnold Amateur 2012

    Massive , teine julgestaja oli päris hea
  18. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Hea video
  19. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    ütlesin, et saadaks mulle video ja ma panen ise muusika külge, aga ei...
  20. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Nalja peab ka saama . Aga, ma homme tundi ei jõua ja trennis 16.00st, selg,biits,kõht http://youtu.be/Oa1j2kBIYOw
  21. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Kui juba teema pauku täis, siis täna oli päris palju staarkulturiste umbes kella 3st kella 5ni
  22. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ma ei tea, mul oli seal konte juba algusest peale, kui see alles müüki tuli, nii et jah, on siis nüüd veel rohkem neid ?
  23. Gymwolf www.trennihunt.ee on jah hea, pole küll mobla peal seda proovinud, aga muidu panen peale igat trenni internetti kirja, st ma jätan oma trenni meelde lihtsalt ja siis kodus kannan sisse, ei viitsi neid paberpäevikuid kasutada
  24. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Imre sa peaks mingi ulme-komöödia-draama raamatu kirjutama vms , ei saand neid pilte ja kommentaare vaadata ilma naermata . Kahju, et ise ei saand eile tulla
  25. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    vb peaks ka hoo maha võtma nende piltide ja videotega, hoidma madalat profiili nagu ikka . Maikal jh super, Raud ka, kahju, et mul endal ei ole before-after pilte, mul on ainult after, see facebooki 2006 aasta pilt , siis oli -30kg alla võetud, suht selline harjavars seal .
×