Jump to content

vAleksei

Kasutajad
  • Sisu loend

    382
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    6

Koik vAleksei postitused

  1. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Krt suren ära vist varsti, veel hullemaks on läinud köha ja nohu , lootsin esmaspäeval juba trenni minna, aga vaevalt
  2. Kas mehed ei peaks nüüd 23. a jne olema, uute reeglite järgi, või ma sain valesti aru ?
  3. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Tuleb nii välja
  4. Kui tihti treenida?

    Ma võin ükskõik kui palju õhtul ära süüa, enne magamaminekut kasvõi, hommikul on ikka kõht tühi
  5. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Mul on alati müts peas, sall kaelas ja kindad käes , pigem immuunsüsteemiga midagi
  6. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Peaks vist proovima lotopileteid osta, äkki võidab suurema summa, siis veaks igatepidi
  7. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    No seda läheb mul ikka omajagu päevas, kuskil no 10-15tk päevas ikka, igaüks 50mg, väga hulluks ka ei tasu minna
  8. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Krt ma ei saa, närvi ajab, kaks nädalat olin terve ja juba jälle haige ja päris korralikult ka... Kurk ja nina nagu ikka, köha ja nohu, antibiootikume ka ei taha võtta, kui peaks perearsti juurde minema. Mandlid on mul ammu välja lõigatud, adenoidid ka, ikkagi jään suht tihti haigeks, 2011/2012 eriti, enne jäin isegi harvemini
  9. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Krt, jälle haige, loodan, et esmaspäevaks terve. Ma ei tea mis värk on, immuunsüsteem nõrk vist ... Positiivne on see, et jälle ma võitsin siin fitnessis 10eur, seekord fitness.rate mänguga
  10. Sire sai

    Palju see maksab ka? Peaks proovima
  11. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    ma saan ka,
  12. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Lavale tuleme üleni lateksis
  13. Milliseid jalatseid kannate?

    Sellised, keegi kunagi kirjutas ka nendest siin samas teemas, mõtlesin et tasuks proovida. Väga mugavad on ja võib vabalt pesumasinas pesta, mida on ka mitu korda tehtud, väga kerged on ja õhulised
  14. Jõusaalimuusika!

    Jah ma juba pikemat aega ka nüüd oma muusikaga saalis, muusika täiesti seinast seina, dnb, dubstep, rap, hiphop, rock jne, aga sellist nagu karjumist küll ei kuula, ei motiveeri
  15. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ma üritan ka juba pühapäevast alates trennis käima hakata, eelmisest pühapäevast saati pole käinud ehk siis päris nädal ei saa täis , aga ei suuda enam niisama passida
  16. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kuidas seda harjutust saaks saalis teha, ma saan aru, et tavaline pink võtt, aga kõrgemaks tõsta ja et oleks stabiilne ka, 2x25kg ette ja 25kg ketas taha vb riskantne, et liigub ära ...
  17. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Eks ma püüan, ära ei ütleks
  18. Põlveprobleemid

    Ise ka kasutanud seda, väga vähe tuleks panna, muidu kõrvetab suht hullult ja käsi kindlasti korralikult pesta . Hinna poolest oli ka päris odav
  19. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Väga hea pilt
  20. kiirreguleerimisega hantlid

    No mina pole nii mugav vist ja eelistaks pigem saali ja hantlite lappamise, saab veits aeroobset ka selle lappamisega, aga see olen mina
  21. kiirreguleerimisega hantlid

    Mugav võib olla, aga 255 eur ...
  22. Jalad värisevad:)

    Kusjuures mul on viimasel ajal sama probleem, et jala-õla päeval hakkavad jalad värisema, säärtest on tunda just, enne seda teengi 2 eri harjutust säärtele, kokku 6 seeriat ja kusagil 130 kordust.
×