Jump to content

vAleksei

Kasutajad
  • Sisu loend

    382
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    6

vAleksei viimane päevavõit oli November 4 2012

vAleksei's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

39 Jagab matsu

vAleksei

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 26.05.1991

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100001537248069&ref=ts

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  • Asukoht
    Tartu

Viimase Profiili Külastajad

5 161 profile views
  1. Kaal ei vähene

    Minu arust päris asjalik menüü, arvestades seda, et koostasid selle ise
  2. Vajan nõuannet tegijatelt!

    Kas sul nälga ei teki sellise kavaga? Ma olen ise 185cm ja ümmarguselt 110kg, kui ma nii sööks, siis kuivaks kokku. Sul on pikkust üle 2m ja kaalu 100kg, arvestades kehalist aktiivsust peaksid sa toidukoguseid küll suurendama vähemalt 3x... 1500kcal ???? Mina sinu asemel telliks toitumiskava, mis vastaks sinu kehalisele aktiivsusele ja eesmärkidele
  3. Tervislikud kastmed

    Maitsestamata jogurt on väga hea variant
  4. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Puhas laim!
  5. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Oi oi , ma olen meelitatud. Ma ei saanud sellest 5-aastase mõttest aru ainult . Aga kas ma Teid ka tunnen ?
  6. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Mul läks täitsa meelest, et täna reede juba , ise jõudsin trenni 17.00ks .
  7. Lauri, ega kõik ei ole neegriks sündinud nagu sina .
  8. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ma ise lähen 3ks, kergem jalg, aga vast saan siis. Võib-olla räägi siis enne muud asjad ära ja siis teeks pildid, siis jõuan trenniga ühele poole, ei pea pausi tegema .
  9. Muusika trennis!

    Kunagi sai ka klappideta käidud, aga viimased paar aastat ainult klappidega. No kuidas sa annad endast maksimumi, ütleme kükis teed viimase seeria väga suure raskusega ja raadiost tuleb mingisugune armastuslaul 80ndatest ? Võimatu . Ja tuleb enda jaoks veel õiged lood ka leida, mul on muusikastiilid seinast seina ja kui mingi väga hea koht tuleb loos, see annab väga palju powerit ja adrenaliinilaksu saab kohe .
  10. Muusika trennis!

    üks viimastest, mis trenni empekale pandud sai
  11. Vend Vähk Peab liikuma!

    Pics or didn't happen
  12. Kaal tuli ja ei lange, mida valesti tarbin?

    Esimene soovitus oleks ilmselt vähendada kiirete süsivesikute hulka, ehk siis see moos hommikusöögi korral ära jätta, samuti majonees. Kohupiimakreem asendada pigem lihtsalt tavalise kohupiimaga, seal on vähem suhkrut sees, ei pea olema mingi 0%-rasvasisaldusega. Ehk vähendada ka makaronide kogust, õhtusöögi korral on 200g päris suur kogus tegelikult (on see kuivainena kaalutud?), eelistada täisterapastat/makarone ja tumedat riisi. Muidugi ma nii kõva spetsialist pole, aga ma usun, et tuleb veel soovitusi .
  13. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Jah, see batoon andis korraliku puraka , aitäh .
×