Jump to content

Kaalikas2012

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Kaalikas2012

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 08.08.1994
  1. Keha väljakujunemine?

    Tere! Olen nüüdseks käinud jõusaalis 2.aastat ja on väiksed tulemused juba nähtaval (kaks kõhulihast). Need on tulnud päevas 110.kõhulihase tegemisel aga kas mingit muud moodust ei ole kuidas lihaseid välja tuua? (rind,õlad,kõht,jalad,selg). Kas abiks ei võiks olla mingisugune pulber vms näiteks alustuseks? (Hera80 orsmth) Kaua see aega võib võtta et mul lihased täelikult välja joonistuvad? Olen 18 ja põhimõtteliselt kasvamisjärgus veel et ma olen teinud siin ka aeroobset juurde ehk siis jooksu vaikselt jne. Kuidas ma peaksin toituma? (kohupiimad,kodujuustud asjad) et mitu söögikorda päevas on normaalne? Aitäh vastamast! Kui mul veel mõningad küsimused tekivad siis ma küsin arutelu käigus!
  2. Kuressaare Ametikool

    Sain kooli sisse Hakkan jõukas seal käima
  3. Kuressaare Ametikool

    Done..
  4. Kuressaare Ametikool

    Ja see saal millest rääkisid on ainult teises tänavas lähedal ja AK-st on sinna kõigest 600 m
  5. Kuressaare Ametikool

    Aitäh Aimar Ma jah loodetavasti 1.sept-ist selle kooli õpilane ja seepärast küsisin
  6. Kuressaare Ametikool

    Tänud
  7. Kuressaare Ametikool

    Aa kas too kooli saal maksab ka midagi?
  8. Kuressaare Ametikool

    Suured tänud vastamise eest siim sest oli palju abi Nüüd tean et kui kuressaarde kooli siis ei pea kuskile kaugele kõmpima .
  9. Kuressaare Ametikool

    Hakkas meeldima ja üleeilsest hakkasin trenni tegema ja nüüd ei saagi sest Jõukapisikust lahti
  10. Kuressaare Ametikool

    Tere! Tahaks siis teada et kas sellel koolil omal on olemas üks jõusaalike,et vana kooli mis lõpetasin sel oli olemas ja suht kobe oli ka teine
×