Jump to content

Timpss

Kasutajad
  • Sisu loend

    62
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Timpss viimane päevavõit oli November 12 2015

Timpss's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

3 Neutraalne

Timpss

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 27.06.1990

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male

Kontakteerumise viisid

  • Skype
    Timo Müürsepp
  1. Teistmoodi fitness, või Olegi blogi

    Miks ilma raskuseta? Sul muidugi ulme tulemused
  2. Teistmoodi fitness, või Olegi blogi

    Hei, Mis olid 2. ja 3. koha tulemused? Proovisin ise trennis 25kg tõmmata ja viimase seeriana sain 5x kätte, enne seda olin teinud 10kg, 15kg ja 20kg-ga. Dippe ilmselt suudaksin ka mingi 15-20
  3. Teistmoodi fitness, või Olegi blogi

    Hei, Tänan vastuse eest. Natuke kahju küll, et see ala siis kiirelt välja surnud siin Eestis. Siiski puht huvist küsin, et kas treeningud jõusaalis olid ikka nii nagu tavaliselt, et lihasgruppide peale jaotatud- mitte, et ei treeninud spetsiaalselt neid 5te harjutust või kuidagi selliselt? *Päris korralik ja teha kükki 150% ja jõutõmmet 180% suht jutti ja veel maksimumi peale.
  4. Teistmoodi fitness, või Olegi blogi

    Tere Oleg, Hea postitus. Paar küsimust ka arutlemiseks. Olen samuti teinud jõusaali ja kombineerinud seda ka street workoudiga suvisel perioodil. Teen seda kõike, sest naudin trenni ja tervislikku eluviisi. Olen alati tundnud huvi Fitness5 vastu, kuid pole veel selleks midagi teinud, et osaleda võistlustel või võtta seda tõsisemalt. Seega küsin, et kuidas sinu treeningud välja näevad ja kas treenid kuidagi spetsiaalselt ka võistluste jaoks ja kõik muud sellised teemad? Parimat, Timo
  5. Lihasgruppide jaotus

    Tere, Mina kasutan nii: 4ks Rind biits, selg trapers, õlg triits, jalad ja sääred 3ks Rind biits, selg trapets triits, jalad ja õlad
  6. SKG transformation journey

    Olen nõus. Üks tüüp trennis, kes väga ei pinguta just, vaid vehib raskustega pigem rohkem ja kulutab palju aega jutuajamisele ja kutt on väga vormis. Mitte suur, aga väga fit. Treeningaastaid umbes 15 vahelduga eduga.
  7. Kuido Jõgisalu FAST Team

    Endal oli sama mõte,tahtsin targema kinnitust. Aga küsimus veel, et seal tekstis räägib, et biitsa päeva siis niiöelda eraldi pole. Et kuidas Sarge sa plaanid, kas jätad tavalise biitsa päeva ka ikka alles ja teistel päevadel teed lihtsalt juurde?
  8. Kuido Jõgisalu FAST Team

    Kas biitsa peaks koormama enne tavalist treeningut või pärast?
  9. Lihasmass ei kasva

    Minul kasvavad ilusti...näiteks rinnalt surumine 1. nädal 70x10....11. nädal 90x6
  10. SKG transformation journey

    Kas see, et kanafilee tükid on üle 200gr tükk on irooniaga või mitte, ei saa aru? Sest ma Ostan Prismast/Selverist 600gr paki, kus on kaks 300gr tükki sees
  11. veresooned bicepsis

    Miks?
  12. Kui suureks võib defitsiidi ajada, ilma et kaotaks lihast?

    Ja kaua nagu nii jätkub, seni kuni kaal seisab? Et kui tahaks edasi veel kuivemaks näiteks?
×