Jump to content

Christina86

Kasutajad
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Christina86

 • Rank
  Vaatleja
 • Birthday 10/04/1986
 1. Rasvapõletaja

  vói siis Thermo Dynam X, Therm Line, Thermo Speed. Kindel ost nüüd aga ei tea kumba eelistada. Äkki keegi teab on kasutanud
 2. kuivatamine

  2kg..Katsetan erinevaid asju et leida endale sobivam. Kui ei katseta, siis ei saagi teada. Organismid erinevad ja mis sobib ühele ei pruugi sobida kóikidele.
 3. Rasvapõletaja

  Kust saab osta Thermo Fusionit tabletidena? Palju maksavad?
 4. kuivatamine

  Kohe kindlasti ma ei móelnud selle all mingeid rättikuid vms. Vorm kuivemaks ehk kuivatamine. Kuidas seda veel siis nimetatakse?
 5. kuivatamine

  You have a good sense of humor:)
 6. kuivatamine

  Kui soovin ennast jóusaalis kuivatada siis kuidas seda kóige paremini, kiiremini ja efektiivsemalt teha? Ette tänades, Christina
 7. Neiu jóusaalis

  Tere olen 24 aastane neiu, 162cm pikk ja kaalun 51kg. Eesmärgiks on reljeefsus ehk siis prinkis keha. Tahan et lihased rohkem joonistuksid välja. Vóimalus käia siis óhtuti. Mitu korda nädalas teha jóuharjutusi? Mitu korda teha aeroobset? Kas teha jóuharjutusi ja aeroobset ühel päeval? Kas peale trenni tasub süüa?(see siis toimuks mul 2h enne magama minekut). Kas üldse eelistada rohkem valgulist toitu süsivesikulisele? Kas on vaja kasutada proteiini pulbrit? Kallid vastajad tänan teid ette!
×