Jump to content

GunnarKuusnõmm

Kasutajad
  • Sisu loend

    91
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

GunnarKuusnõmm viimane päevavõit oli April 1 2012

GunnarKuusnõmm's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

8 Neutraalne

GunnarKuusnõmm

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 29.01.1986

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    Surumine sul küll hästi edasi läinud..
  2. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    tundub, et tõmbe kohapealt on sul hoog sees
  3. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Mina siis samuti panin üle pika aja särgi selga ning esimeseks harjutuseks pakult surumine. Kasutasin ainult ühte paku ja tegin sellelt korduseid. Pakuks oli 8cm klots ja viimane raskus sealt oli 235 kg mis ei olnud ka lagi. Rinnale veel ei proovinud raskust, seda jõuab veel teha kll
  4. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    LIsan siia ka lingi raigo vikingpressist , kes veel näinud pole
  5. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Väike vahe kokkuvõte trennidest, kõik trennid on peaaegu saanud tehtud, va 2 trenni , kui sai väike soome trip tehtud. Vormil suve kohta pole viga, tõmbes on tulnud uus isiklik rekord 220 kg, kükkisin uue isikliku 185 kg jne. Esmaspäeval siis tegin rinnalt kükki, max raskuseks jähi 135 kg ning otsa hack tõmme kus suutsin 180 kg 4 kordust. Surumise vorm oli ka vahepeal üllatavalt hea, 165 kg suutsin 4 kordust suruda aga hetkel nagu oleks mingi vormi langus toimunud kuna kang kätel nii raske kuid siiski 3 selt pakult surusin 205 kg 2 kordust(ilma surumisesärgita) ja neljaselt pakult 215kg 1 kordus. Nüüdsest siis jälle ketid ja kiiruslikud trennid , sest kohe ju võistlused tulemas. Keha kaal püsib endiselt seal 73 jurues ( hommikuti) toidu lisanditest ikka fast creatine ning budding( vahepalana) ja muscle plus. Pühapäeval plaanis siis kiiruslik surumine kettide ja kummidega. Kohtume trennis...
  6. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Tere! Pole ka ammu midagi kirjutanud, trennid ikka käivad täie hooga! Suve eesmärgiks oli/ on hoida seda mis kevadeks oli saavutatud ja tundub , et see on ka õnnestunud. Kuna Sparta on praegu remondis siis sai enda jaoks valitud sobiv saal (hc gym) ja trennid sealt tehtud. Saal meenutab väga palju Saaremaa kodu saali, ehk Salu oma ja jõutõstmist saab seal väga edukalt teha. Eilset trenni alustasime siis nagu mainitud jõutõmbega ja minu lõpptulemuseks jähi uus rekord 220kg. Varsti hakkame tõsisemalt keskenduma sügiseseks surumis võistlusteks ning ka seal ootaks endalt uut isikliku rekordit. Praegused märgid näitavad, et see on ka reaalne. Keha kaalu olen suutnud hoida 73-74( hommikune kaal) ning toidu lisanditeks endiselt fast creatine, bcaa ja hera 80. Pühapäeval veel HC GYM i trenni ning juba esmaspäevat Spartas tagas!
  7. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    Trenni ikka tehakse, praegu pigem selline doonuse hoidmine ja suve nautimine Kuid trennid saavad tehtud.
  8. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Eile siis kükkisin trennis uue raw rekordi ja selleks on 180 kg. Peale seda tegime jõutõmmet ning seal jätsin varu sisse ning viimane kolmene sain tehtud 185 kg ga. Edasi veel ala selg, trapets ning kõht. Trenn sai lõppkokkuvõteks hea. Täna aga käisime siis Kilinginõmmel , võistlused olid küll lahtised kuid mina võistlesin väljaspool arvestust, ning alg raskus sai valitud seal 185 kg, mis polnud raske, edasi panin raskuse 200kg mis samuti õnnestus ja oli ühtlasi ka minu isiklik rekord ning kolmandast katsest üldse loobusin kuna särk oli kaua seljas olnud ja käed põhimõtteliselt surnud ning kolmandat katset oleks tulnud päris kaua oodata. Niigi igale katsele minnes olin päris külm juba. Enda tulemusega olen rahul ning tasuks t särk ning proteiini pütt kaal oli võistlustel 73.0 kg Võistlus ei väsitanud üldse, nii et kohtume homme trennis
  9. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Täna siis järjekordne trenn selja taga ning meelde jäävaim sündmus trennist on rinnalt surumise uus rekord 175 kg. ( ei ole peatusega surumine ja ka tagumik ei püsinud ka pingil) Kuid edasiminek siiski. Ise olen rahul kui arvestada, et kehakaal 73kg. Laupäeval sõidame Raidi ja Aimariga Kilingi-Nõmmele ja võtan osa pärnumaa meistri võisltustest rinnalt surumises. Pärnumaa meistriks küll ei saa kuid osavõtt on ka tähtis ja ehk huvitavam ka kui niisama linnas passida. Trenne teen hoogsalt edasi , sest vaja ju Aimarile järgi jõuda tulemustega
  10. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Kirjutan ka pisikese kokku võtte enda võistlustest. Pärast EMV jõutõstmises pole ma puhkust teinud, vaid trenni täie hooga edasi. Üksi oli küll vahepeal raske teha kuna Aimar ja Rait olid nädala ära, kuid vahele pole miskit jäänud. Kuna kava on meil ehitatud üles varustusega trennide jaoks vahetasin kiirusliku kettidega surumise kordustega surumise vastu mida tegin suure raskusega ning korduseid oli 5x5 viimane räaskus mida mäletan oli 145 kg. Küki ja ülejäänud teised harjutused tegin kava järgi. Kolme linna võistlusteks oli kaal tõusnud 72,5 peale . 2.märts kaalusin 71,6. Võistulsele minnes ma tegelikult väga midagi ulmelist ei lootnud kuid tahte jõud oli suut et teha uusi isiklikke rekordeid ning muidugi oil tulemus tähtis võistkonna seisukohalt. Üldiselt olen tulemusega rahul sest 9st katsest 9 loeti ka ära küki tulemuseks jähi 177,5 kg see on 5 kg rohkem kui 2 märts, surumise lõpp tulemus jähi 155 kg mis on10 kg rohkem nint tõmme 217,5 mis on 7,5 kg rohkem. Kogusumma tuli kokku 550 kg võrreldes 2. märtsiga 22,5 kg rohkem ning vilksi punkte tuli 401,... (täpset numbrit ei mäleta) Ja võistkondlikult tuli siis ülekaalukas võit rootslaste ja soomlaste ees.( Rait Sagor, Aimar Kuusnõmm,Siim Rast, Argo Erit, Laura Laan ja Monika Aus) Korralik võistkond ning oli huvitav koos võistelda. Praegu siis jätkan treeninguid täie hooga ja järgmiseks võistluseks plaanisime Aimariga Pärnu maakonna lahtiseid meistri võistlusi rinnalt surumsies, et trenni mõttes ja igavuse peletamsieks võiks ju minna ja siis 1. juuni toimuvad saaremaa meistri võistlused. Toidu lisanditeks hektel block, creatine, bcaa ja pump plus
  11. Vend Vähk Peab liikuma!

    Vähist saaks hea kirjanik Seda teksti lugedes sai väga täpse ette kujutuse..
  12. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Palju õnne vennale, tordi saad mai kuus
×