Jump to content

surmav

Kasutajad
  • Sisu loend

    13
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

2 Neutraalne

surmav

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 22.05.1993

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  • Asukoht
    Estonia
  1. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    suht põnev, väikses kohakeses nagu põlva ei satu väga selliseid tegijaid, oli huvitav. Mingi ~4kesi olime saalis
  2. Millest võib see tuleneda, et just peale jooksu hakkab kõht valutama, nagu korraks valutab siis läheb üle ja siis uuesti jne ning sellega tuleneb kõhulahtisus. Just sellist jooksuga seonduvaid asju teha juhtub nii, jõusaalis on kõik korras. Toidukordi on mul päevas 5, magusat ei tarbi. Võib see tuleneda valgurikkast söögist? Päevane valgukogus on 200g toidust. Tänud.
  3. Kaalu kiire muut.

    Teise kaaluga sai kaalutud, kodu kaal jamas ehk siis nüüd saigi õige kaal, tuleb uus muretseda
  4. Kaalu kiire muut.

    Kaal valetas mulle (katki) Õige kaal hetkel ~100kg, 7kg kaotanud 23 päevaga. Rasvaprotsent 19.43% järgi, ei pruugi õieti näidata.
  5. Kaalu kiire muut.

    Täna 2.aprill kaal 92,5 kg lõuna ajal kaalutud enne sööki, langetasin nüüd 2750kcal peale päevase energiakoguse. 5 päevaga 4kg alla võtnud, maru muut.
  6. Kaalu kiire muut.

    Enam-vähem
  7. Kaalu kiire muut.

    Kükk oli isegi paremaks läinud jõudu oli rohkem ning täna õlapäeval ka raskustega probleeme ei olnud, eks näeb varsti kuidas teised lihasgrupid käituvad.
  8. Kaalu kiire muut.

    Olen 18a jõusaalis olen jõutrenni teinud 2 aastat. Enne jõusaali kaalusin 66kg ning nüüd viimati kaalusin 107kg. Hakkasin nädal tagasi ennast n.ö kuivatama ja kaalun juba 96.5kg ehk siis olen 10kg alla võtnud mida on palju ning mõjub tervisele halvasti? Jõud pole alla läinud ehk on keha andnud kergemini veed välja selle nii suur kaalu muutus, muidu visuaalne pilt on küll paremaks muutunud kui nädal tagasi. 4x käin nädalas saalis. 180cm pikk. Toitumis kava panin ise kokku: Hommikul 7:40: Kohv must, suhkruta 1 tass tatar 200g muna keedetud 3tk piim 2,5% 1 klaas Lõunasöök 12:00: piim 2,5% 1 klaas kartul keedetud 4tk sealiha filee 100g porgand 50g Vahepala 16:00: Kohv must, suhkruta 1 tass kohupiim, R 9% 250g Piim 2,5% 2 klaasi Treening päeval lisandub siia vahele valgu jook koos süsivesikutega peale trenni. Õhtusöök 18:40: Kana filee 150g Hiina kapsas 60g Piim 2,5% 2 klaasi Tomatit 2 tk Hilisõhtune söök 21:00 (2-3h enne magamaminekut: Kohupiim, R 0,1% 200g kodujuust R 2,0% 200g Piim 2,5% 1 klaas 1spl kalamaksaõli Möller Päevase kalori koguse hoian 3000kcal peal.
  9. Kreatiin

    Päris otsesest vastust ei saanudki, räägitakse, et kreatiini tarbimine dieedi ajal on hea kuna aitab säilitada lihast ja selle vee hulka kehas kuna dieedi ajal liigub rohkem vett kehast välja teised räägivad, et kreatiin on rohkem massi saamiseks. Tuleb ikka ise enda peal ära katsetada kuidas keha käitub selle suhtes.
  10. Kreatiin

    Tere Nagu ma aru saan siis kreatiin seob vett lihastega. Mõned kohad väidavad, et kreatiin võetakse kasutusele ka massi saamiseks mitte ainult jõu näitajate parandamiseks. Kui plaanis on kaalust alla võtta kas siis tuleks ka paus teha kreatiini tarvitamisest või kreatiin lisab massi ainult lihaste suhtes seostades vett seega rasva põletamisel sellest ei olene? Tänud,
  11. Kiirtatrahelbed

    Noo siis on küll jama. Pakilt lugedes sisaldab 100g valgud 12.6g rasvad 3,3g süsivesikuid 62,1g Tavalised tatratangud aga (100g) valgud 12,6g süsivesikuid 69,3g rasvad 3,1g Väga palju erinevusi pole lugedes toiteväärtust aga ise asi on see kas sinna veel midagi muud sisse segatud mida pole kirjas, et maitset hõlbustada nagu nende "kiir" asjadega on?
  12. Kiirtatrahelbed

    Tere, küsimus siis, et kas kiirtatrahelbed on hea toiteväärtusega ning kas ka lihaskasvule hea?
×