Jump to content

Syda

Kasutajad
  • Sisu loend

    15
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

-1 Tropp

Syda

  • Tase
    Algaja
  1. Aga kus jalg on? Ja selg? Oled näinud kulturisti, kes aind käsi treenib?
  2. Ah ära põe, pane pilt.
  3. Puusadelt pekk maha

    Palun täpsusta, kus see pekk on? Ei suuda nagu tuvastada selle asukohta...
  4. Vend Vähk Peab liikuma!

    Mis nende 10 mündi hind on, kui kõik korraga osta tahan?
  5. Kaalust alla

    Ära ole kooner ja telli omale treening- ning toitumiskava. Muidu jäädki siia nämmutama.
  6. Selg teeb valu, imelikust kohast

    Valu on hullemaks läinud viimase 3 päevaga. Nüüd juba on magada raske. Mis punkt ja kus?
  7. Peale jalapäeva (neljapäeval) hakkas selg tegema haiget. Valu paistab tulevat vasaku kanatiiva kandist, aga kuskilt seestpoolt (naine selga mudides haiget kohta üles leida ei suutnud). Nüüdseks (esmaspäev) on valu juba nii intensiivne, et magades kipub üles ajama, kui külge keerata. Mis täpselt valutab, öelda ei oska kahjuks, sest pole suutnud tuvastada liigutust, mille peale valu tekiks. Aga erineva astmega valu on: - kui sirgelt seistes lennata - poekotti käes hoides - ust lahti tõmmates - vasaku käega autorooli keerates - vaadates vasakule või paremale suure peapöördega (vasakule on 3 x valusam) - magades vasakul küljel - hingates SÜGAVALT sisse, siis viimased 25% lööb tugev valu sisse. Oskab keegi aimata, milles asi võiks olla? Homme on mul kavas rind/selg, aga tundub vist, et peab edasi lükkama natuke.
  8. Pidev väsimus

    Kohvi ma ei joo Aga nädalavahetusel tegin kaks pikka und, ja laupäeval tegin pool päeva autos suurpuhastust, mille käigus sai veidi päikest ka. Läks tõesti nats paremaks enesetunne. Niiet püüan selles suunas liikuda. Vitamiinipurgi ostan ka.
  9. Pidev väsimus

    Vererõhk oli korras viimati. Proovin siis vitamiine. Ja püüan vähem ringi rahmeldada. Veregrupp on 0-neg. Kas selline toitumine nagu kirjeldasin on muidu adekvaatne? Olen mõelnud, et külastaks mõnda targemat ja laseks trennikava üle vaadata, ning äkki koostada ka toitumiskava.
  10. Pidev väsimus

    Eks töö- ja koolistressi natuke ole, aga ei ütleks, et midagi hullu. On rohkem olnud. Olen teinud pause. Näiteks veebruaris terve kuu. Maganud olen ka pikalt, aga efekt on väga lühiajaline. Ei saa öelda, et zombietunne ära kadus. Lisan veel, et istun päevas umbes 10 tundi arvuti taga. Õhtuti on sageli pea- ja silmavalud. Töö on paraku selline. Samas olen programmeerinud 9 aastat ja varem probleeme pole olnud. Just see aasta läks asi ebameeldivaks.
  11. Pidev väsimus

    Ei, viimati lapsena. Haige pole ka olnud vast 3 või 4 aastat.
  12. Pidev väsimus

    Vereproovi tulemused: WBC: 7.8 (norm: 3.8-10.0) /nL RBC: 5.55 (norm: 4.50-5.80) /pL HGB: 148 (norm: 130-170) g/l HCT: 44.2 (norm: 37-56) % MCV: 79.6 (norm: 80-100) fL MCH: 26,7 (norm: 24-36) pg MCHC: 335 (norm: 310-370) g/l RDW: 13.0 (norm: 11.5-16.0) % PLT: 226 (norm: 150-400) /nL MPV: 10.3 (norm: 5-10) fL %NEUT: 59.8 (norm: 40-80) % %LYMPH: 30.1 (norm: 20.0-40.0) % %MONO: 6.5 (norm: 2.0-10.0) % %EOS: 2.6 (norm: 1-6) % %BASO: 1.0 (norm: 0.0-2.0) % #NEUT: 4.7 (norm: 1.9-8.0) /nL #LYMPH: 2.4 (norm: 0.9-5.2) /nL #MONO: 0.51 (norm: 0.16-1.00) /nL #EOS: 0.2 (norm: 0.0-0.8) /nL
  13. Pidev väsimus

    Käisin just vereproovi andmas. Homme saan tulemuse.
  14. Pidev väsimus

    Tervist, olen 29-aastane noormees, pikkus 171, kaal 76. Jõusaalis käin 3 korda nädalas (edasijõudnute kava), väga hullusti ei rassi. Lisaks tegelen muusikaga, käin tööl ja teen TTÜ's ka magistrit. Jõusaalis olen käinud juba mitu aastat. Keha areneb hästi, süda terve, enesetunne hea. Aga viimased 6 kuud on koguaeg mingi rõve väsimus kallal. Omast arust nagu magan ja toitun rahuldavalt. Aga hommikul selline tunne, nagu poleks magama läinudki. Ligi pool aastat olen olnud mingis zombilaadses unenäos. Oskab keegi seostada millegagi? Natuke veel infot: - magan umbes 7 tundi - ei tarbi toidulisandeid, vitamiine - ei joo, ei suitseta - töötan arvuti taga (programmeerija) - söön päevas 4 korda: * 9.30 paiku puder, mahl * 13.00 paiku praad, köögiviljad * 16.30 paiku erinevaid kergeid asju (müsli, õun, jogurt vms, kuidas kunagi) * 20.30 paiku erinevaid kergeid asju (piim, võileivad, kohupiim, muna, krevetid, kanafilee, mida parasjagu külmkapis leidub)
×