Jump to content

Maikelluke

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Maikelluke

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 01.01.1985
  1. Palun asjatundjate abi

    Tänan soovituste eest Vererõhk ja ka ülejäänu peaks korras olema. Mõtlesin välja kaks põhjust - et esiteks, ehk on asi mõne aine puuduses? Sellest ka need nõrkusehetked ning meeletu isu päevalilleseemnete järele, ehk üritab keha märku anda, et miski puudu? TAI-ga tuleb välja, et mul on näiteks igapäevane D-vit defitsiit ning ka kasulike rasvhapete defitsiit, ja nii juba üsna pikka aega. Kuidas ma seda aga kontrollida saaksin? Vereprooviga perearsti juures? Või mismoodi? Teine asi on see, et kunagi jäi silma tselluliidi olemuse seletus - et see on keha prügikast. Et see koosneb rasvast ja selle ümber "pakendatud" jääkproduktidest ning mürkidest, mida organism pole suutnud mingil põhjusel väljutada. Kuna mu pekk ja tsellu nüüd aga turbokiirusel sulavad, siis ehk sattusid need "prügirakud" peki lagundamisest ja uuesti töötlusse võtmisest ringi käima ja kahju tegema? Hakkasin seda mõtlema siis, kui avastasin, et uriin on väga palju tumedamaks läinud (enne tavaliselt läbipaistev, nüüd tumeoranz, hommikuti peaaegu pruun)Kas see läheb fantaasiavalda? Sellised mõtted sis. Kaloraaziga on nii, et eelmise 7 päeva jooskul suurim oli ligi 2000 (sõin palju päevalilleseemneid ja keraküpsiseid ning õhtul sis trenni pea 120 min. Pulsikella kahjuks veel pole, aga TAI toitumispäeviku ja WARA-WEB kaloripõletamise tabeliga arvutades jäi päeva miinuseks tol päeval ligi 300, mis peaks tervislik olema, eks? Mõnel päeval ei läinud nii libedalt. Väikseim päevakaloraaz nädala jooksul oli ca 800, seda juhtus kahel päeval. Kummalgi päeval ei näljutanud end absoluutselt - lihtsalt polnud suuremat söögiisu. Suurim kaloraazimiinus nädala jooksul oli aga -1500 kcal ja saan aru, et see pole hea. Mis kiirelt läinud, see kiirelt tagasi. Lihtsalt mõnel päeval pole eriti söögiisu, aga trenni tahaks ikka teha, sest see annab super hea enesetunde. Nii need suuremad miinused tekivad. Selle nädala miinuseks tuli kolm kilo ilmselt suurem osa siiski vee arvelt - õhtune kuivharjamine tekitab joogijanu ning ilmselt õnnestub elavdunud vereringel kogu liigne vesi organismist väljuatada (käin öösel tihti vetsus, enne ei käinud).
×