Jump to content

Martin Mägi

Kasutajad
  • Sisu loend

    303
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Postitused posted by Martin Mägi


  1. http://www.fitness.e...e&articleID=540

    Tere!

    Sooviks hakata panema enda toitumisele rohkem tähelepanu. Tegelen kodutreeningutega (jooks + jõuharjutused koduste vahenditega), üldiselt üritan üle päeva treenida. Olen 17 ning varasemalt olen üsna vähe aktiivse spordiga tegelenud (suht alles hakkasin regulaarse jooksu + jõuharjutustega tegelema).

    Mida ja kas soovitaksite süüa enne trenni (ning kui pikalt enne?)? Ja pärast trenni?

    Kas oleks enne/pärast trenni soovituslik kasutada ka mingeid aineid?


  2. Sa mõtled üle neid asju. Palavusest higistamine ei tähenda ilmtingimata rohkem kalori põletamist, kalor põleb rohkem siis, kui on vaja keha soe hoida.

    Pane sellised riided, et Sul (ja teistel Sinu läheduses) treenides on hea olla.

    Kui Sul on hea olla, siis tuleb Sul trenn paremini välja ja kasu sellest on suurem, kui ennast higistamise või külmetamisega piinates. Kui Su esmärk pole muidugi veekaotusega kaalu alandada vms.

    See, et mingi härg kapuuts peas või vastupidi mingi olematu tanktopiga trenni teeb (ja seejuures cool/badass välja näeb), on pigem selle härja siseasi.

    olen märgand jõusaalis ..

    1 näide : dressipüksis jalas ja jõusaalisärk seljas.

    2näide : lühikesed püksid ja jõusaalsärk seljas

    3näide : lühikesed püksid ja pesupluus seljas.

    Kas muidu oleks mõistlikum võtta dressipüksid ja jõusaalisärk/pluus selga panna ,et oleks soojas tunda ja aitab paremini lihastel taastuda ja põletab kaloreid rohkem kui higid jooksevad välja ? Või mis ?


  3. Üldiselt aeroobsele aitaks ka kaasa pikkade seeriate tsüklite (ise tegin kuni 40 kordust, ja tulemus oli 3 nädalaga märgatav) tegemine ja ringtreeningu tüüpi treening.

    Aeroobne ei pea tingimata olema jooksmine või rattasõit või mõni klassikaline "hüppamine", nagu mehed seda nimetavad. Võib vabalt olla ka lihasvastupidavustreening, kus kaalud väikesed, kuid korduste arvud suured.

    + 1.

    Mul polnud aeroobset vormi ollagi, kui Silbaum mu vastupidavustsüklile pani. Augusti algusest kuni siiani vehin suuri korduseid. Ja aeroobne vorm on uskumatult paranenud. Jaksan juba üle tunni aja järjest joosta aeglase tempoga, minu kohta väga hea. Ja järjest paremaks läheb :)


  4. Üks puhib alates esime seeria esimesest kordusest alati nii, et teise saaliotsa kuulda.

    Ei häiri.

    Üks vanem vene mees poolenisti kisab peale harjutusi, seejärel tatsab tempokalt mööda tervet saali ringi nägu peas, nagu oleks maailmadirektor.

    Vahepeal teeb ka poksi vehkimisi tatsamise ajal ja ükskord peksis seina.

    Kui ta just varustust ei lõhu või päris kangi alla ei tule, andku minna.

    Osadele meeldib "RUSSIA" dressi kanda, ei usu, et nad venemaa koondisest on.

    Küllap on nad oma päritolu üle uhked. Selles ei ole midag halba.

    Ükspäev arvasid kaks tükki järjest, et neil on tähtsam mu masinal teha kui minul.

    Esimesele ütlesin, vist ei saanud aru, kuna oli venelane, sain tast õnneks varsti lahti.

    Juhtub ka eestlastega. Siin ei ole asi rahvuses, vaid lihtsalt arusaamatuses.

    Teine oli vägagi treenitud tegelane, siiski meedias pole kohanud.

    Ütlesin talle ka, et mul siin pooleli, ei saanudki aru, kas ta ei kuulnud mind kuna klapid olid peas või oligi nii ülbe ja tuleb vahele, kuna ta ju "põkk".

    Ei viitsind taga vaidlema hakata, teine sama masin oli ka olemas :)

    Sama arusaamatus. Kui klapid peas on, aitab kättpidi tervitamine. Aga ise oleksin samamoodi käitunud.

    Ja noh, eks neid tähtsaid tegelasi ole seal veel ja veidratest treeningstiilidest ei hakka rääkimagi.

    Kuidas ise käitute ja mis põnevaid treeningkaaslasi teil on? :)

    Mind vahitakse ka kui veidrikku, kui oma veidramaid harjutusi teen. Üritan viisakas olla.

    • Upvote 1
    • Downvote 1
×