Jump to content

Martin Mägi

Kasutajad
  • Sisu loend

    303
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Postitused posted by Martin Mägi


  1. Nende repside asemel võiks olla hoopis +1 featuur. Ehk kui ma olen näiteks kellegi postitusega samal meelel, siis ma vajutan +1, mitte ei tsiteeri seda tektsi ja ei kirjuta, et nõus. Seda ma ei viitsiks teha kõigis nendes fleimides siin, kuid +1 viitsiks küll vajutada. Miks mitte ka -1.


  2. Ma hakkasin kuuendast veebruarist tegema Rippetoe Starting strenghti ( http://startingstren...arting_Strength ), ehk kükid esmaspäev, kolmapäev ja reede. Ja seda siis nii, et viimane kordus on viimane, varusse palju ei jää. Alguses läks kõik ilusti, raskuseid tuli juurde jne. Aga viimasel ajal on kuidagi veidraks läinud olukord, et kolmandas setis on kükkide vahel juba pikemad pausid ja raskustki olen pidanud alla võtma. Küllap see närvisüsteem nüüd ikka ära väsitatud on, peab talle mingi puhkuse korraldama.

    Ses mõttes hea artikkel, tahaks järgmist osa lugeda juba.


  3. Kommentaariks vast niipalju, et kuigi võit on võit, tundus mulle, et B natuke kartis Kisenosatot, et võttis stardiasendi uuesti? Või siis proovis sellega hoopis vastast ärritada? Ka tegi ta kerge poolhenka, liikudes kergelt kõrvale, kuid võibolla see ka tundus ainult nii. Igatahes kõva töö ja võit olemas. Hakuho kaotas taas ja jääb nüüd Barutost 2 võiduga maha.

    Siin on pealvaade:

    http://youtu.be/bsvuT5OtoDw?t=1m9s


  4. No ma ei oska täpset diagnoosi panna, arvan et sisemised väiksed lihased on liiga nõrgad ja ei kannatanud suurt raskust. Alt vasakult on valus kui maast midagi tõsta üritan või olen kummardavas asendis. Ilmselt tuleks neid väikseid lihaseid tugevdada ja erinevaid planke ja keskkoha harjutusi teha. Kas selline ise ravimine aitab või peaks ikka mingit arstilist taastusravi kasutama?

    Käisin kiropraktiku juures, kes andis trobikonna "erinevaid planke ja keskkoha harjutusi" teha. Mu selg enam ei valuta, enne pidasin ennast krooniliseks seljavigaseks. Oma tarkusest ei soovita leiutama hakata, mine käi spetsialisti juures. Spartas näiteks tegutseb Siim Altosaar.


  5. Mina Smithil ei saanud kükke teha, põlved hakkasid valutama. Raskusest polnud mõtet rääkidagi. Arvasin, et kükk pole lihtsalt minu rida. Aga siis õnnestus Margus Silbaumiga üks trenn koos teha ja mu silmad avanesid nö. Nüüd ma ootan esmaspäeva, et kükitrenni teha.

    Alguses soojendus, siis venitus, siis 20x ilma kangita kükk, siis kangiga 20x, siis kangile raskused peale. Ja siis jälle venitused...

    Praegu teen suurte korduste ja väikeste raskustega, et nö. tehnikat kinnistada ja keha harjutada, jaanuarist hakkan raskuseid lisama. Kükk on nii tehniline asi, et võta endale kindlasti alguses treener või keegi väga kogenud mees kõrvale.


  6. ...ehk on see seotud antidepressantidest ?

    Osad neist antidepressantidest ajavadki iiveldama. Loe ravimi kõrvalmõjusid.

    Fitnessi foorum ei ole koht, kus sellise probleemiga abi otsida. Kuigi spordiga tegelemine on abiks masendusega maadlemisel.

    Mina olen foorumlane tilga'ga nõus. Ega igapäevaste murede eest ei tasu ravimite taha peitu minna. Sealt kuskilt algab ka narkomaania.

    Antidepressandid keeravad organismi ikka rohkem tuksi kui midagi aitavad.

    Ei keera nad midagi tuksi. Õige ravim õigel ajal aitab välja tulla august. Nagu kõikide ravimitega, nii palju kui vajalik ja nii vähe kui võimalik.

    Antidepressantidest algab narkomaania? Ei alga. Hoopis depressioonis inimestel on suurem enesehävituslik käitumine.

×