Jump to content

Martin Mägi

Kasutajad
  • Sisu loend

    303
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik Martin Mägi postitused

  1. lihase taastumise edasijõudnutele. Palun targad juttu panna.

    Olles ise selle "pulbrite" faasi läbi elanud, vaatan sellele tagasi suht huumoriga. Esiteks tundud Sa endale kõvem mees, kui päras sauna trennis mingit kallist šeiki alla libistad. Teiseks jääb mulje, et neid pulbreid müüakse kui toiduasendajaid, mitte toidulisandeid. Minu silmad avas Silbaumi toitumiskava, mis lõi ekslis kokku süsivesikud, rasvad, valgud. Ja kui tavatoidust jäi puudu midagi, siis kasutasin lisandit. Näiteks lisasin 10 grammi valku. Või kookosrasva. Tõsi ta on. Raha võiks pigem panna nende ainete peale, kui lihtsalt valku-süsika kombosse.
  2. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  3. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  4. lihase taastumise edasijõudnutele. Palun targad juttu panna.

    Kahjustab kui seda kokaiini kombel ninna tõmmata. Või silma ajada. Kui seda sööd-jood, siis ei tee ta Sulle midagi.
  5. Suurimate biitsepsitega mees maailmas?

    Harmoonia missugune õla ja küünarvarrega. Tundub, et T-särk pigistab õli küünarnuki juurde kokku
  6. Vend Vähk Peab liikuma!

    Lahe. Lisasin Su jooksule natuke iseloomu http://bit.ly/POhVW9
  7. Otsime treenitud kehaga mehi reklaami jaoks.

    Kui mul plika lasteaias käis, siis seal oli ka üks Frederik. Lapsed ütlesid talle Vedelik.
  8. Naised võivad treeningu ajal orgasmi saada.

    Tore, kõik naised Powerplate'i peale istuma!
  9. Lahjad piimatooted kaovad poest

    Peterburi maantee Maksimarketis on ka automaat. Mõtlesin, et ostan aga liiter natuke palju töö juurde.
  10. Raskused Bodypumpi trennis

    Muidugi mine Bodypumpi. Ma arvasin ka, et ma olen Squatmachine Tore oli muidu. Raskused võtsin samad, mis treeneril, alguses raskemadki. http://www.fitness.e...osasid-hantleid Minu probleem oli selles, et minu treeningus puudus see tsüklilisus ehk olin väga pikka aega teinud 5x5 jms jõule orienteeritud trenni. BP'l pole aga maksimumjõuga pistmist. Praegu ongi mul käsil lihasvastupidavuse tsükkel ja ma pean ütlema, et ikka on kuradi raske. Nagu Bodypumpis
  11. Elementaarne kombo - Hera80, glükoos ja kreatiin

    Tulemusi näeb Fitshop oma rahakotis. Kui Sul pole kirjas iga päev oma kaal, ümbermõõdud, trennides harjutused, seeriad, kordused, raskused, tempo, taastumine - Sa ei tajugi neid tulemusi. See ei ole nii, et ilma surud 50 ja lisandiga surud 60. Tee endale korralik statistika, kasuta paar kuud, siis ära kasuta paar kuud ja siis võrdle neid tulemusi.
  12. Koormustest

    Haha, viimase aja suurte kordustega trennid ajavad mind samuti oksele, ma arvan, et see tuleb sellest, et ma olen lihtsalt nõrk Koormustest on kahtlemata hea mõte, kõigepealt mine spordiarsti juurde, siis treeneri juurde. Ja siis anna teada siia, kuidas läks.
  13. Lihaste kaotamine.

    Näita pilti? Tahaks teada, alates mis hetkest modelli lihased hirmutama hakkavad.
  14. Rasvapõletus

    Kõlab nagu ühe mu lähedase sugulase jutt, kellel avastati koorusastma. Ta on ka elu aeg aeroobset teinud ja teeb siia maani, kuid taastumine oli sigaraske. Nüüd on tal mingid ravimid, mis seda astmat leevendavad, ühtlasi on ta nüüd WADAs jnevms. registreeritud, sest ta on võistlev sportlane.
  15. Ühe käega lõuatõmbed ja kätekõverdused

    Palju Sa lõuga tõmbad muidu?
  16. Kehaanalüüs

    Mina arvan, et on mõtet. Paari kuu pärast pärast on hea vaadata, kas ja millised muutused on olnud ja vastavalt sellele näiteks toitumist korrigeerida. Kirjuta üles, millistes tingimustes testi tegid - kas olid enne söönud, kas olid trenni teinud jne, siis saad järgmise testi sarnastes tingimustes teha. Raske trenn näiteks mõjutab mõõtmistulemusi, nii saad asja enamvähem objektiivsena hoida.
  17. Baruto katkestas Aki-basho vigastuse tõttu.

    @ http://sport.err.ee/...6a-c3f1fd7934d8 Sumoproff Kaido Höövelson alias Baruto alistas Nagoya-basho teisel võistluspäeval lääne komusubi Toyonoshima. Matš kestis kümmekond sekundit, mille lõpetuseks eestlane Toyonoshima dohyo'lt välja tõukas. Võidutehnikana läks protokolli yorikiri. Teisipäeval on võitmatuna jätkava Baruto vastane lääne maegashira 2. paigutust omav Okinoumi, kes on Nagoya-bashol seni teeninud kaks kaotust. Baruto on 26-aastase Ayumi Fukuokaga maadelnud neli korda ja teeninud kolm võitu. Aasta esimesel suurturniiril sai Baruto tehnikaga oshidashi võidu.
  18. Baruto katkestas Aki-basho vigastuse tõttu.

    Raivo peaks selle teema eest mingi auhinna saama.
  19. Vemma Bod•ē 12-nädalane muutus

    Indrek Otsus ütleb oma kulturismiõpiku saates: Mitte et iga soovitatud lisand või (äri)huvi ilmtingimata halb oleks.
  20. Ainevahetus, ainevahetus... ...ma nägin teda rannas, ta on lihtsalt hüperaktiivne, lasi ringiratast koguaeg
  21. Naised jõusaalis...

    Spartas on küll naisi. Vähemalt sel ajal, kui mina seal käin. Alates päris noortest lõpetades seitsmekümnestega vist. Ja ei saa küll öelda, et nad ainut aeroobset teeks. Ja tore, et seal käivad ka need, kes tavalist jõutrenni ei tee, vaid teevad mingit eriala asja. Üks tibi võttis ükskord kangi selga ja hakkas sügavkükist hüppeid tegema Ja ükskord tegi mul sõber kõhutrena peal, tõusis pausiks püsti, keeras selja korra ja kohe oli üks sukapükstes vanaema trenažööri ära hõivanud, hakkas kiikuma seal õndsa näoga. Sõber ütles, et ei tahtnud vanainimest ära ka ajada, muidu läheb veel haigekassasse :D Ja siis ükskord ma tegin selili lendamist püramiidis, kui mu ümber tekkisid mingid sportlikud tibid. Mul läksid järgmised raskused kohe suuremaks, järgmised neli päeva oli rind kange, krt. Ütle nüüd, et kasu pole naistest, eks.
  22. Rinnalihas!

    Ma olen siit foorumist lugenud arvamust, et kui on mingi suuruse- või jõuvahe, siis tuleks rohkem treenida rohkem hantlite või kangiga, vähem trenazööridega. St, trenažööri peal ei taju, et üks käsi töötab rohkem. Ja alustada tuleks seeriat nõrgema käega ja tugevama käega teha sama palju korduseid. Ma ei leia üles, kus selles täpselt juttu oli, kuid tundus mõistlik, parandage kui eksin.
  23. Kui Margus nii ütleb, siis võiksid teisedki sellega ettevaatlikud olla.
  24. Aeroobne

    Mul on nii, et kui pole aeroobset kaua teinud, siis ei jaksa kükki teha või teisi raskeid harjutusi. Jõudu nagu veel oleks aga lämbumistunne tuleb peale, ei jõua ära lõõtsutada.
  25. Ragisevad liigesed

    Koli parafoorumisse oma jutuga. Võibolla seal leiad endale takkakiitjaid. Su naisel olla olnud Hartmanni rist pea all? Otsisin Hartmanni risti kohta ja päris hirmuäratav: 100% of people who get SECONDARY CANCER. 95% of people who get CANCER were sleeping &/or working in a GS place before or at the time the cancer was diagnosed. 95% of children who are HYPERACTIVE, have LEARNING DISABILITIES or are DIFFICULT TO CONTROL. 95% of people who get aids. 80% of parents/caregivers who ABUSE CHILDREN. 80% of DIVORCES are by one or both partners being GS. 80% of couples who CANNOT HAVE BABIES, one or both are GS. 80% of women who have a miscarriage. 80% of babies who died of COT DEATH. 70% of M.E. (Post Viral Fatigue) sufferers. 70% of people who are ALLERGIC TO FOOD/DRINK. Ja Su õunapuu tahab Su aiast ära minna? Neid veesooni ja maa-aluseid jõgesid leitakse igas korteris ja toas, kus pendeldamas käiakse. Seega esineb neid ka väga tihedalt. Viimane kord, kui ma metsas käisin, olid puud taeva poole sirged, mitte ei põgenenud veesoonte ega Hartmanni ristide eest.
×