Jump to content

Martin Mägi

Kasutajad
  • Sisu loend

    303
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik Martin Mägi postitused

  1. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Mulle meeldib see suundumus, kus toidulisandit mõistetakse kui lisandit, mitte toidukorra asendust. Kuidagi läägeks on läinud postitused ala enne magamaminemist sõin pudingut, pärast ärkamist ergutit, enne kinnominekut 'bari jne.
  2. SKG transformation journey

    Uhke muutumine, hea töö.
  3. YouTube videod

    Gmasterile midagi: http://www.youtube.com/watch?v=24j99Y8dewQ
  4. Sa ei ütle oma postituses, kas teed veel mingit trenni. Kui ei tee, siis Sa võiksid joosta kolm jooksu nädalas, üks aeglane, üks keskmise intensiivsusega ja üks HIIT. Rasvapõletuse osas ei ole vahet, kas kulutad oma kalorid ära 30 minuti või tunniga. Loeb see, et Sa nad ära kulutad, ehk kalorid sisse < kalorid välja. Kas hommikul või õhtul, täis või tühja kõhuga, see on isiklik eelistus. Jookse nii, et Sul hea olla on ja et Sa veel tahaksid jooksma minna. PS. Minu arust ei ole HIIT lõbus, pigem on nagu mingi karistus, mille Sa ära pead kandma.
  5. Jooksmine

    Rohkem oleks detaile vaja, et vastata. Mina nii ei teeks. Taastumise küsimus põhimõtteliselt. Mul on jooks ja tõstmine eri päevadel. Pärast oma jalapäeva ei taha eriti kõndidagi, rääkimata 6 km jooksust. Aga kui oleks seistes surumise ja lõuatõmmete päev, siis võiks joosta küll. Ja järgmisel päeval pärast jalatrenni ma jooksen ka. Aitab lihasvalu leevendada, koos venitamise ja muu sellisega.
  6. Venitusarmid lihaste paisumisel?

    IN4R3K, kui mu postitus Su meelerahu rikkus, palun vabandust. Inimesed, kes siin oma nimega postitavad, ei käi siin sihilikult trollimas ja meelehärmi külvamas. See pilt, mis Sa postitasid, ei näita neid nahka armiliseks venitavaid lihaseid. Minu arvamusel need armid ei tule nii lihtsalt, et tänases jalatrennis oli hea "pump" ja homme on reiel armid. Su panus siia teemasse on kõigest fleimimine, kui soovid seda jätkata, palun fleimi mulle privaatsõnumiga, aitäh.
  7. Venitusarmid lihaste paisumisel?

    Ära solvu, ma ei tea mis või millest see on, kuid selgelt mitte lihaste suurenemisest.
  8. Jooksmine

    Mul oli ka kunagi säärtega mingi jama, küll ma proovisin venitada, rullida, teistmoodi trenni teha - joosta ikka ei saanud, säär läks "täis" ja kui edasi ikka jooksin siis läks krampi. Hakkasin head multivitamiini võtma, probleem lahenes praktiliselt üle öö. Magneesium oli võtmeks ilmselt.
  9. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    See taipoksi värk võttis hr. Konsapi sõnatuks?
  10. Jõusaalide arvustused

    Tulbi tänaval on üks klubi. Või vanasti oli vähemalt. Ja Telliskivi tänavale on ka üks tekkinud, neil kümme hantlit ja smith masin ainult vist: http://telliskivi.koduklubi.ee/
  11. Kava koostamise ABC

    http://blackironbeast.com/5/3/1/calculator ehk Jim Wendler 531 Boring But Big.
  12. YouTube videod

  13. Sügiskülv ajab segast

    Ehk peaks olema foorumi esilehel http://forums.fitness.ee/ esiletõstetud mingi reeglite teema. Kindlasti on see olemas ka kusagil. Ja kui ei ole, siis on hea algus.
  14. Tere, Siin on mu Wendler 531 BBB neljanda nädala jõutõmbed. Esimene soojendus-seeria jäi välja, sest telefon vajus ümber. Mis neis head, mis paremini võiks olla? Aitäh kõigile, kes leiavad aega vaadata ja tagasisidet anda!
  15. Video: Jõutõmme. Mis hästi, mis halvasti?

    Aitäh. 2:50 videos on kolm kordust 90% maksimumist. Raskus\kergus on suhteline, 90% oma maksimumist peaks olema väljakutsuv igaühe jaoks. Olenemata sellest, kas ühe korduse maksimum on sada või kolmsada kilo Viimased viis seeriat, st. sellest hetkest kui telefoni küljele asetasin (kolmandast minutist) oli 60%.
  16. 15 aastan poiss otsib abi treeningul ja toitumisel

    Kui minu tagasihoidlik arvamus loeb, siis ei pea Sa muretsema mitte oma (pisikese) rasva pärast, vaid lihaste puudumise pärast. Võta endale jõukava, kus on sees baasharjutused - kükk, jõutõmme, rinnalt surumine, seistes surumine, lõuatõmme, dips jms, - ja söö mõistlikult - rohkem valku ja häid rasvu. Hakka pidama oma treeningute logi ja toitumispäevikut. Toitumise kohalt lisaks veel, et ära ole alakaloraažis ja ka mitte liiga suures ülekaloraažis. Oma kaloraaži pead Sa ise välja selgitama, selleks tulebki appi treening- ja toidulogid. Et Sa saaksid vaadata aasta pärast, et pool aastat tagasi sõin ma N kcal, tegin selliseid raskuseid ja korduseid. Jõudu.
  17. Video: Jõutõmme. Mis hästi, mis halvasti?

    Aitäh Ott ja Aimar, tõstatan oma teemat korra, loodetavasti keegi leiab veel aega vaadata ja kommenteerida, Aitäh.
  18. Pildid: Ukraina välijõusaal

    Lahe algatus.
  19. Üks rinnalihas suurem

    Gmaster, kuidas kangi kasutamine lihase eri suurusesse ajab? Fix masinad küll, sellest ma saan aru, kuid kangiga surudes ei saa ju suruda vasemaga vähem kui paremaga? Senikaua kuni kang paralleelselt tõuseb, ei tohiks ju midagi valesti olla?
  20. Põlveprobleemid

    Gmaster www.teiping.ee ja Siim Altosaar www.seljakliinik.ee Olen mõlema juures käinud, äkki saavad Sindki aidata.
  21. Peaaegu samas teemas: http://www.bodybuildinglexicon.com/?p=2141 Üks küsis jõusaali parkimisplatsil teise käest "Do you even lift", teine läks nii närvi selle peale, et lasi kuuli jalga mehele
  22. Enesekindlus jõusaalis?

    Mitte ei vahita, et Su tagumik uppis on, vaid et Su tehnika on vilets, sest Su tagumik on uppis
  23. Enesekindlus jõusaalis?

    See läheb ajaga üle. Mu naine julgeb juba jõutõstjate vahele kükki minna tegema. Alguses käis kuidagi mööda neist, siis hakkas külg ees ja sammhaaval lähemale minema, nagu kartlik kass Nüüd räägib mõnega juttu juba
×